Na Nově nebude nouze o zábavu

Příznivci hudebních reality show se opět dočkali. Přinejmenším od září se jejich sny opět stanou realitou a na obrazovky TV Nova a slovenské TV Markíza přijde nová – již neuvěřitelná osmá – řada česko-slovenské verze populární soutěže SuperStar. V porotě podle zpráv slovenského kanálu tentokrát zasednou více či méně známé tváře z showbussinesu. Na rozhodovacích křeslech budu sedět Pavol Habera, Marian Čekovský, Leoš Mareš, Patricie Pagáčová a Monika Bagárová. Castingy obě televize zahájily již letos na jaře.

Kreativní producent a režisér Pepe Majestar do SuperStar vkládá i v další sérii nemalou důvěru a pevně věří ve zkušenostně danou popularitu a v úspěch. Sám označuje SuperStar jako nejúspěšnější pěveckou soutěž v obou zemích. Vítěz letošního ročníku může očekávat velmi slušnou finanční náplast v podobě 75 tisíc euro.

Poslední série soutěže proběhla loňské jaro a celkem ji toho času sledovalo 881 tisíc diváků, čímž se jednalo o nezanedbatelný podíl 22 % ze všech sledujících. Z divácké skupiny, oscilující mezi 15 až 54 lety, jež má právě na Novu nejdůležitější vliv z hlediska reklamy, dosáhl podíl až 29 %.

Nova ovšem nechystá jenom další sérii oblíbeného klání. Všechny další novinky ovšem zveřejní až příští týden na tiskové konferenci. Na ní všechny zúčastněné čeká pak nejen oznámení programových novinek, ale i strategický informací. Co se programové skladby týče, můžeme si připomenout, že už budeme vědět více o programové skladbě již na jaře oficiálně licencovaných sportovních kanálů Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Do diváckého podvědomí pak na podzim přijdou programy pro nově registrované značky jako Novaland, Lady Nova, Nova Fun a Nova Land. Co se chystaných castingů týče, probíhá v tuto chvíli výběr soutěžících a diváctva pro Asijský expres, Souboj na talíři nebo Extrémní proměny.

Aktuálně v tv světě
Programová skupina Nova prošla prochází tento rok již několikátou změnou. Od začátku tohoto týdne rebrandovala kanál ..
20.09.2021
Seriálová produkce České televize zaznamenala neskromný úspěch. Čtyřdílná minisérie Božena, kde hlavní roli ..
12.09.2021
S blížícími se volbami do poslanecké sněmovny bude Česká televize jako obvykle vysílat tradiční debaty. Celkem budou ..
06.09.2021
Televize Prima už sice letos na jaře zahájila vysílání dalšího tematického kanálu Prima Star, hodlá ale dále ..
26.08.2021

Každým rokem se Česká televize producentsky podílí na ..

22.08.2021
Kriminální žánr je bez přehánění prakticky zcela nevyčerpatelným a každé jednotlivé období  vzniká na každé z ..
18.08.2021

Jak tomu ke konci prázdninového období bývá, jednotlivé ..

16.08.2021
Programové skupině Nova přibude opět další kanál. Portfolio svých stanic rozšíří o nový kanál Nova Lady, jenž by ..
08.08.2021
Střet rozdílných povah a zároveň podprahová blízkost aktérů vůči sobě samým v úzké komunitě je stále živým a ..
07.08.2021

Příznivci hudebních reality show se opět dočkali. ..

01.08.2021