Na Nově nebude nouze o zábavu

Příznivci hudebních reality show se opět dočkali. Přinejmenším od září se jejich sny opět stanou realitou a na obrazovky TV Nova a slovenské TV Markíza přijde nová – již neuvěřitelná osmá – řada česko-slovenské verze populární soutěže SuperStar. V porotě podle zpráv slovenského kanálu tentokrát zasednou více či méně známé tváře z showbussinesu. Na rozhodovacích křeslech budu sedět Pavol Habera, Marian Čekovský, Leoš Mareš, Patricie Pagáčová a Monika Bagárová. Castingy obě televize zahájily již letos na jaře.

Kreativní producent a režisér Pepe Majestar do SuperStar vkládá i v další sérii nemalou důvěru a pevně věří ve zkušenostně danou popularitu a v úspěch. Sám označuje SuperStar jako nejúspěšnější pěveckou soutěž v obou zemích. Vítěz letošního ročníku může očekávat velmi slušnou finanční náplast v podobě 75 tisíc euro.

Poslední série soutěže proběhla loňské jaro a celkem ji toho času sledovalo 881 tisíc diváků, čímž se jednalo o nezanedbatelný podíl 22 % ze všech sledujících. Z divácké skupiny, oscilující mezi 15 až 54 lety, jež má právě na Novu nejdůležitější vliv z hlediska reklamy, dosáhl podíl až 29 %.

Nova ovšem nechystá jenom další sérii oblíbeného klání. Všechny další novinky ovšem zveřejní až příští týden na tiskové konferenci. Na ní všechny zúčastněné čeká pak nejen oznámení programových novinek, ale i strategický informací. Co se programové skladby týče, můžeme si připomenout, že už budeme vědět více o programové skladbě již na jaře oficiálně licencovaných sportovních kanálů Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Do diváckého podvědomí pak na podzim přijdou programy pro nově registrované značky jako Novaland, Lady Nova, Nova Fun a Nova Land. Co se chystaných castingů týče, probíhá v tuto chvíli výběr soutěžících a diváctva pro Asijský expres, Souboj na talíři nebo Extrémní proměny.

Aktuálně v tv světě
Ve filmu Ztratili jsme Stalina z roku 2017, který byl natočený v koprodukci Velké Británie, Francie a Belgie, se divák ..
25.09.2022
Televizní stanice Prima ZOOM začíná vysílat třídílný britský dokumentární seriál Vzestup nacistů, který diváky ..
21.09.2022

Do vysílání se vrací oblíbený kriminální seriál Policie Modrava ..

16.09.2022
Zajímavé pořady nabízí program na televizní stanici Prima ZOOM. Jedná se vesměs o dokument, které přinášejí ..
14.09.2022
Až si budete chtít odpočinout od shonu a starostí běžného dne, tak si nezapomeňte pustit televizní stanici JOJ Cinema, ..
12.09.2022
Televizní stanice Prima Love svůj program pořadu přizpůsobuje spíše ženskému publiku, které má rádo romantické filmy ..
11.09.2022
Televizní stanice Nova CINEMA uvede ve svém programu americký film z roku 2015 Rapeři z Comptonu. Zaujme především ..
04.09.2022
Internetová i tištěná média jsou plná informací ze života nejrůznějších celebrit, které se proslavily ve filmu nebo ..
31.08.2022
Detektivních příběhů není nikdy dost. Jsou oblíbené, protože přinášejí napětí i pobavení, což člověka dokáže ..
28.08.2022
Televizní stanice Prima Zoom se specializuje na dokumentární pořady z různých oblastí lidského života. Příznivci ..
24.08.2022