Na Novu se v létě vrátí Chalupáři i Pojišťovna štěstí

S blížícím se létem se již tradičně mění program televizních stanic. TV Nova už nyní představila letní vysílací schéma, které potěší hlavně milovníky ověřených seriálů a detektivek. Ale zapláčou ti, kteří byli zvyklí na svou pravidelnou dávku emocí s nekonečnými seriály.

Stejně jako každý rok, i letos se diváci s koncem června musejí na zhruba dva měsíce rozloučit s již rozjetými seriály – nastává jim pauza. Z obrazovek tak rázem zmizí nejen v podvečer vysílaná Ulice, ale na Nově už dále neuvidíte ani Ordinaci v růžové zahradě 2 či Doktory z Počátků. Přes prázdniny se nebudou vysílat ani Rady ptáka loskutáka či publicistické pořady Víkend, Koření nebo Polední televizní noviny.

Hody milovníků klasiky

Ti, kdo si rádi zavzpomínají na dávné pohodové časy, by ovšem během letních měsíců neměli u obrazovek chybět v úterky a čtvrtky – vrací se totiž legendární Chalupáři s Josefem Kemrem a Jiřím Sovákem. V pondělí můžete být napnutí u druhého pokračování seriálu Kriminálka Anděl, v pátek si zase vychutnáte zvraty v seriálu Expozitura. A pokud jste se vždy nemohli dočkat dalšího dílu sitcomu Comeback, tak vás určitě potěší, že ho Nova bude každou středu opakovat – a Ozzák představovaný Martinem Dejdarem vás jistě zase rozesměje.

Ulici nahradí Pojišťovna

Nuda v televizi nebude ani o víkendech. Pokud tedy nebudete zrovna ležet u vody nebo grilovat, můžete se o sobotních letních večerech těšit na jedinečné české filmy. Chybět nebude Dědictví aneb kurvahošigutntag, Doktor od jezera hrochů, Bobule či Medvídek. V neděli se zase můžete těšit na zahraniční trháky jako například trilogie Jurský park či Flynn Carsen. Další divácky oblíbené filmy, a to jak zahraniční, tak české, se budou vysílat i na dalších programech Novy.

A co dělat v podvečer, když se přes prázdniny nebude vysílat Ulice? Televize se místo ní rozhodla připomenout vám osudy hrdinů ze seriálu Pojišťovna štěstí.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018