Na obrazovky přijde seriál o záměně dětí v porodnici

Česká televize nyní prozradila první novinku, kterou ve svém vysílání chystá pro příští rok. Diváci se mohou těšit na úplně nový seriál z její produkce nazvaný Kukačky.

Známý tvůrčí tým

Třináctidílnou sérii Kukačky Česká televize dokončila v létě letošního roku. Její premiéru pak naplánována na leden 2021. Tvůrcem seriálu je známý režisér Biser Arichtev, kterého můžete znát třeba z velmi úspěšných a divácky oblíbených seriálových projektů jako je Vyprávěj a také První republika, což je nepochybně záruka kvalitní televizní tvorby.

Příběh rodičovské čtveřice

Celý příběh Kukaček vychází ze záměny dětí v porodnici. Pro zajímavost, k podobné situaci před lety v jedné české porodnici skutečně došlo. Všechno se bude točit kolem ústřední rodičovské čtveřice, tedy dvou žen a dvou mužů, kteří se právě proměnili v otce a matky. Jednu dvojici si zahrají Sabina Remundová a David Novotný, druhé rodiče budou představovat Marek Adamczyk a Marta Dancingerová. Pod celým projektem je autorsky podepsána trojice Filip Bobiňski, Petr Šizling a Jan Coufal. Režie se ujal Biser Arichtev. Produkci obstarali Dramedy, tedy Petr Šizling a Filip Bobiňski.

Seriál o spisovatelce i dobrá sledovanost

Dalším novým počinem ve vysílání ČT bude od počátku roku 2021 čtyřdílná minisérie Božena, která vypráví o životě proslulé české spisovatelky Boženy Němcové. V titulní roli se v ní objeví známá herečka Aňa Geislerová. Během října také potvrdila Česká televize svoje podíly ve sledovanosti ve věkové kategorii 15+, kde dosáhla významných 30,10 %, což je o téměř 2 % více než ve stejném období v loňském roce. Tahounem sledovanosti je přitom především její kanál ČT24 s podílem 6,69 %, což je také o 2 % více než vloni.

Aktuálně v tv světě
Aktuální situace lockdownu přiměla televizní kanál ČT ke drobným inovacím ve zpravodajském programu. Ke sledovanosti ..
03.03.2021
Na obrazovku TV Prima se vrací pořady Libovky Pepy Libického, Vychytávky Ládi Hrušky, Prima Receptář Prima nápadů. ..
28.02.2021
Myslet si, že křivka vývoje sledovanosti televizních pořadů na počítači je totožná jako ta u televize by bylo chybou. ..
23.02.2021
I když mezi nejoblíbenější televizní programy patří seriály, samozřejmě televizní kanály chystají i další ..
21.02.2021
Od středečního večera 24. února 2021 nabídne TV Nova bonusy k velmi žádanému programu MasterChef Česko. Nasadí je ve ..
16.02.2021
V lednu letošního roku se jedničkou ve sledovanosti stala Česká televize, jejíž podíl na sledovanosti se dostal až na ..
14.02.2021
Zcela určitě k tomu dopomohla koronavirová krize – v loňském roce stoupla sledovanost televizí obecně. Na dvojnásobek ..
09.02.2021
Nové zpravodajství chystá na svém kanále Česká televize. Na ČT3, kanále, který odstartoval svoje vysílání vloni ..
07.02.2021
Počínaje 2. únorem 2021 rozšiřuje zpravodajská stanice CNN Prima News, náležející ke skupině TV Prima, regionální ..
02.02.2021
Jaké trendy se objevují na televizním trhu? Vzájemnou symbiózu a podporu stále více vykazuje video, video na online ..
29.01.2021