Na obrazovky přijde seriál o záměně dětí v porodnici

Česká televize nyní prozradila první novinku, kterou ve svém vysílání chystá pro příští rok. Diváci se mohou těšit na úplně nový seriál z její produkce nazvaný Kukačky.

Známý tvůrčí tým

Třináctidílnou sérii Kukačky Česká televize dokončila v létě letošního roku. Její premiéru pak naplánována na leden 2021. Tvůrcem seriálu je známý režisér Biser Arichtev, kterého můžete znát třeba z velmi úspěšných a divácky oblíbených seriálových projektů jako je Vyprávěj a také První republika, což je nepochybně záruka kvalitní televizní tvorby.

Příběh rodičovské čtveřice

Celý příběh Kukaček vychází ze záměny dětí v porodnici. Pro zajímavost, k podobné situaci před lety v jedné české porodnici skutečně došlo. Všechno se bude točit kolem ústřední rodičovské čtveřice, tedy dvou žen a dvou mužů, kteří se právě proměnili v otce a matky. Jednu dvojici si zahrají Sabina Remundová a David Novotný, druhé rodiče budou představovat Marek Adamczyk a Marta Dancingerová. Pod celým projektem je autorsky podepsána trojice Filip Bobiňski, Petr Šizling a Jan Coufal. Režie se ujal Biser Arichtev. Produkci obstarali Dramedy, tedy Petr Šizling a Filip Bobiňski.

Seriál o spisovatelce i dobrá sledovanost

Dalším novým počinem ve vysílání ČT bude od počátku roku 2021 čtyřdílná minisérie Božena, která vypráví o životě proslulé české spisovatelky Boženy Němcové. V titulní roli se v ní objeví známá herečka Aňa Geislerová. Během října také potvrdila Česká televize svoje podíly ve sledovanosti ve věkové kategorii 15+, kde dosáhla významných 30,10 %, což je o téměř 2 % více než ve stejném období v loňském roce. Tahounem sledovanosti je přitom především její kanál ČT24 s podílem 6,69 %, což je také o 2 % více než vloni.

Aktuálně v tv světě
Už během vysílání 11.listopadu 2020 odvolala Rada České televize dozorčí komisi, která má pět členů. Měla totiž ..
22.11.2020
Seriálový trumf chystá do vysílání TV Prima.  Nedávno dotočila svoji novinku.  Ve vysílacím schématu by se měla ..
19.11.2020
Česká televize nyní prozradila první novinku, kterou ve svém vysílání chystá pro příští rok. Diváci se mohou těšit ..
15.11.2020
Iniciativu na posílení ekologických projektů Moje země připravila TV Nova. Pod heslem „Pečujeme společně o přírodu ..
11.11.2020
U Štědrovečerního stolu si velká část Čechů zvykla sledovat v premiéře vždy zbrusu novou pohádku pocházející ..
08.11.2020
Přísnější opatření související s pandemií covid-19 mnoho lidí opět přikovalo k televizním obrazovkám. Promítá ..
06.11.2020
Česká televize aktuálně reaguje na druhou vlnu koronaviru. Rozhodla se prodloužit vysílání programu ČT3, a to minimálně ..
01.11.2020
V pondělí 26. října 2020 odstartovala na HBO a HBO Go nová minisérie s názvem Mělas to vědět. Šestidílný seriál ..
29.10.2020
Jak se projevuje druhá vlna pandemie koronaviru na sledovanosti televizního vysílání? Podle očekávání roste sledovanost ..
25.10.2020
Natáčení zbrusu nového pořadu nyní ohlásila Česká televize. Pod jejími křídly vzniká desetidílný televizní seriál ..
20.10.2020