Na obrazovky TV Prima míří nový seriál Na vlnách Jadranu

Dívali jste se rádi na minisérii Pod hladinou a mrzí vás, že již skončila? Pokud ano, máme pro vás báječné zprávy. Na obrazovky Primy totiž míří seriál Na vlnách Jadranu, který je volným pokračováním právě zmíněné minisérie.

Na sledování lákají známé tváře i atraktivní prostředí

Diváci se mohou opět těšit na Matěje Hádka a Sandrou Novákovou, ale dále se v seriálu objeví také například Maroš Kramár, Anna Šišková, Sara Sandeva, Iva Kubelková či Pavlína Němcová. Kromě známých jmen je lákadlem také prostředí, do kterého je děj minisérie zasazen – Jadran.

Co od seriálu Na vlnách Jadranu očekávat?

Děj série se točí okolí ústřední dvojice Jana Zacha a Edy Vopěnky, kteří v letní sezóně pomáhají pobřežní policii na Jadranu. Honza Zach přijíždí na místo, kde před rokem sloužila u policie jeho přítelkyně Alice a kde bohužel během výkonu služby také zemřela. Okamžitě se tedy pouští do hledání příčin její smrti a ihned má i prvního podezřelého. Podaří se mu během pomáhání českým a slovenským turistům a řešení krádeží uzavřít také jeho minulost?

Zajímavosti o minisérii

Natáčení skutečně probíhalo na Jadranu, konkrétně  na ostrově Brač a nedaleko Splitu.

Při sledování je možné si povšimnout hromady nápisů Jadrolinija, což je název největší chorvatské trajektové společnosti, jež zajišťuje ostrovní i mezinárodní spoje.

V rámci minisérie se můžete těšit na celkem 6 epizod.

Režie se opět ujal Vojtěch Moravec, manžel Sandry Novákové. V minisérii Pod hladinou si zahrál i jejich syn Mikuláš.

Na platformě Prima+ je možné minisérii Na vlnách Jadranu sledovat již od října 2023. Pokud nepatříte k předplatitelům, na první epizodu si musíte počkat do 10. ledna 2024. Bude odvysílána na stanici Prima od 20:15.

Aktuálně v tv světě
Jsme si před spravedlností všichni rovni? A mohou být k odhalení vraha použity nelegální metody? Právě tyto otázky si ..
17.04.2024
Zajímalo by vás, jak probíhá výcvik prvotřídních špionů? Nahlédněte pod pokličku špičkové nevládní a supertajné ..
15.04.2024
Nedáte dopustit na charismatického francouzského herce Alaina Delona a rádi se podíváte na libovolný snímek, ve kterém si ..
09.04.2024
Máte rádi záhady, náboženskou symboliku, historii a Francii? Nenechte si ujít dobrodružnou výpravu s Robertem Langdonem a ..
07.04.2024

Do České republiky dorazila 2. dubna 2024 nová televizní stanice. Nese název Warner TV, ..

04.04.2024
Od doby, kdy se nechvalně proslulí manželé Stodolovi vydali na vražedné tažení, uplynulo již dvacet let. I po letech ale ..
31.03.2024

Když v roce 2018 skončilo vysílání pořadu Ano, šéfe!, málokdo čekal, že by se Zdeněk ..

27.03.2024

Těšíte se na to, až si v létě projdete křížem krážem Českou republiku a poznáte ..

24.03.2024
Pět obávaných lovců se opět vydává na lov. Máte-li rádi oblíbený vědomostní pořad Na lovu, nenechte si ujít ani ..
20.03.2024
Zajímá vás, jak to chodí v castingové agentuře? Televizní stanice Prima vám již brzy nabídne odpovědi na vše, co vás ..
17.03.2024