Na podzim nás na primě čeká nový osmidílný seriál

Po úspěšné jarní sezoně, představila TV Prima celkem tři nové seriály, které bude na podzim vysílat. Jedním z nich je Pálava, o jejím o obsazením a obsahu se můžete na naší stránce také dočíst. Dalším seriálem jsou Dobré zprávy, zde se můžete těšit na článek příští týden. A posledním seriálem, který si dnes i probereme je Hořký svět.

Hořký svět je osmidílný seriál, který je plný překvapení, nových začátků, záchrany manželství, překážek, finanční tísně a všeho možného. V tomto seriálu můžete v hlavní roly Štěpána vidět Matouše Rumla v roly jeho manželky Veroniky uvidíte Bereniku Kohoutovou. Roly jejich syna Honzíka ztvárňuje Nathan Ruml. Poté je tu jeho bratr Michal, kterého hraje Jakub Štáfek, jejich matku Hanu ztvárňuje Eva holubová. Dále je tu kamarád Bolek, kterého hraje Bolek Polívka a jeho dcera Tereza, kterou hraje Barbora Černá.

Všechno ztroskotá, když Štěpán v práci v bance místo povýšení dostane padáka. S tím vůbec nepočítal a úplně ho to rozhodí. Jelikož Veronika pracuje jako zdravotní sestra, stává se ze Štěpána muž v domácnosti, který se ještě musí starat o malého Honzíka. Veronika si v práci bere šichty navíc, aby měl dost peněz. Tohle už se, ale nedá vydržet, takže se Štěpán vydá najít práci. S jeh bratrem Michalem zdědil po otci rodinný minipivovar, s pomocí kamaráda Bolka se ho pokusí znovu rozjet, bohužel s tím nesouhlasí jeho matka Eva která zdědila polovinu pivovaru. Eva se bude pokoušet svoji polovinu pivovaru prodat, avšak marně, Bolek se Štěpánem odradí všechny, kdo o koupi jedné poloviny pivovaru uvažují. Nakonec se pivovar podaří rozjet, ale přináší to tajemství rodiny.

A jestli bude pivovar vydělávat nebo prodělávat se brzy dozvíte.

Aktuálně v tv světě
Ve filmu Ztratili jsme Stalina z roku 2017, který byl natočený v koprodukci Velké Británie, Francie a Belgie, se divák ..
25.09.2022
Televizní stanice Prima ZOOM začíná vysílat třídílný britský dokumentární seriál Vzestup nacistů, který diváky ..
21.09.2022

Do vysílání se vrací oblíbený kriminální seriál Policie Modrava ..

16.09.2022
Zajímavé pořady nabízí program na televizní stanici Prima ZOOM. Jedná se vesměs o dokument, které přinášejí ..
14.09.2022
Až si budete chtít odpočinout od shonu a starostí běžného dne, tak si nezapomeňte pustit televizní stanici JOJ Cinema, ..
12.09.2022
Televizní stanice Prima Love svůj program pořadu přizpůsobuje spíše ženskému publiku, které má rádo romantické filmy ..
11.09.2022
Televizní stanice Nova CINEMA uvede ve svém programu americký film z roku 2015 Rapeři z Comptonu. Zaujme především ..
04.09.2022
Internetová i tištěná média jsou plná informací ze života nejrůznějších celebrit, které se proslavily ve filmu nebo ..
31.08.2022
Detektivních příběhů není nikdy dost. Jsou oblíbené, protože přinášejí napětí i pobavení, což člověka dokáže ..
28.08.2022
Televizní stanice Prima Zoom se specializuje na dokumentární pořady z různých oblastí lidského života. Příznivci ..
24.08.2022