Na podzim nás na primě čeká nový osmidílný seriál

Po úspěšné jarní sezoně, představila TV Prima celkem tři nové seriály, které bude na podzim vysílat. Jedním z nich je Pálava, o jejím o obsazením a obsahu se můžete na naší stránce také dočíst. Dalším seriálem jsou Dobré zprávy, zde se můžete těšit na článek příští týden. A posledním seriálem, který si dnes i probereme je Hořký svět.

Hořký svět je osmidílný seriál, který je plný překvapení, nových začátků, záchrany manželství, překážek, finanční tísně a všeho možného. V tomto seriálu můžete v hlavní roly Štěpána vidět Matouše Rumla v roly jeho manželky Veroniky uvidíte Bereniku Kohoutovou. Roly jejich syna Honzíka ztvárňuje Nathan Ruml. Poté je tu jeho bratr Michal, kterého hraje Jakub Štáfek, jejich matku Hanu ztvárňuje Eva holubová. Dále je tu kamarád Bolek, kterého hraje Bolek Polívka a jeho dcera Tereza, kterou hraje Barbora Černá.

Všechno ztroskotá, když Štěpán v práci v bance místo povýšení dostane padáka. S tím vůbec nepočítal a úplně ho to rozhodí. Jelikož Veronika pracuje jako zdravotní sestra, stává se ze Štěpána muž v domácnosti, který se ještě musí starat o malého Honzíka. Veronika si v práci bere šichty navíc, aby měl dost peněz. Tohle už se, ale nedá vydržet, takže se Štěpán vydá najít práci. S jeh bratrem Michalem zdědil po otci rodinný minipivovar, s pomocí kamaráda Bolka se ho pokusí znovu rozjet, bohužel s tím nesouhlasí jeho matka Eva která zdědila polovinu pivovaru. Eva se bude pokoušet svoji polovinu pivovaru prodat, avšak marně, Bolek se Štěpánem odradí všechny, kdo o koupi jedné poloviny pivovaru uvažují. Nakonec se pivovar podaří rozjet, ale přináší to tajemství rodiny.

A jestli bude pivovar vydělávat nebo prodělávat se brzy dozvíte.

Aktuálně v tv světě
Jsme si před spravedlností všichni rovni? A mohou být k odhalení vraha použity nelegální metody? Právě tyto otázky si ..
17.04.2024
Zajímalo by vás, jak probíhá výcvik prvotřídních špionů? Nahlédněte pod pokličku špičkové nevládní a supertajné ..
15.04.2024
Nedáte dopustit na charismatického francouzského herce Alaina Delona a rádi se podíváte na libovolný snímek, ve kterém si ..
09.04.2024
Máte rádi záhady, náboženskou symboliku, historii a Francii? Nenechte si ujít dobrodružnou výpravu s Robertem Langdonem a ..
07.04.2024

Do České republiky dorazila 2. dubna 2024 nová televizní stanice. Nese název Warner TV, ..

04.04.2024
Od doby, kdy se nechvalně proslulí manželé Stodolovi vydali na vražedné tažení, uplynulo již dvacet let. I po letech ale ..
31.03.2024

Když v roce 2018 skončilo vysílání pořadu Ano, šéfe!, málokdo čekal, že by se Zdeněk ..

27.03.2024

Těšíte se na to, až si v létě projdete křížem krážem Českou republiku a poznáte ..

24.03.2024
Pět obávaných lovců se opět vydává na lov. Máte-li rádi oblíbený vědomostní pořad Na lovu, nenechte si ujít ani ..
20.03.2024
Zajímá vás, jak to chodí v castingové agentuře? Televizní stanice Prima vám již brzy nabídne odpovědi na vše, co vás ..
17.03.2024