Na Primě bude odvysílán druhý díl nového seriálu

Nový seriál nese název Máma na zabití. První díl byl odvysílán 5.7. ve 21:25. Druhý díl bude vysílán 12.7. ve stejný čas jako první díl. Pokud zrovna v tento čas nemůžete na druhý díl koukat, nezoufejte. Tento díl se bude v televizi opakovat ještě dvakrát! A to 13.7. ve 22:55 anebo 16.7. ve 12:00.

Tento seriál je irského původu, režie se ujal Ronan Burke společně s jeho bratrem Robem Burkem.  Seriál má celkem 8 epizod.

Co se stane, když matka objeví skrytý talent v práci jejího syna? Naruší to jejich vztahy nebo je naopak zlepší? Podpoří syn matku nebo jí zavrhne?

Přesně tato situace se odehrává ve zmíněném novém seriálu. Matka se jmenuje Harry Wildová je učitelkou angličtiny, mezi studenty je docela oblíbená jako učitelka, avšak je dost tvrdá na učení. Odchází do důchodu, proto aby mohla dělat věci co dříve nemohla, jako třeba zahradničení nebo psaní románů. I přes její věk je velmi spontánní a nechápe proč její syn i jeho žena jsou tak moc upjatý a zajetý ve starých kolejích.

Její syn, který se jmenuje Charlie pracuje jako policejní detektiv. Zrovna řeší záhadnou vraždu, která vypadá jako jakýsi rituál. Jeho matka byla přepadena a bude muset na pár dní zůstat u něj doma. U něho objeví složku případu, který zrovna řeší a napadnou jí různé souvislosti a nápady na vyřešení případu.

A tak Harry objeví svůj skrytý talent na řešení případů a hledání zločinců. Avšak její syn není moc nadšený z toho, že se do takových to věcí zapojuje, bojí se o bezpečí své matky. Bohužel i on sám ví, že, když se jeho matka do něčeho co jí baví a jde jí to, pustí, už jí nijak nezastaví.

Bude nakonec Harry lepším vyšetřovatelem než její syn? Bude mu dál tajně pomáhat v řešení případu? Nebo její syn o její pomoc nebude mít zájem?

Aktuálně v tv světě
Příznivci operního dramatického umění se mohou těšit na záznam představení opery Aida ze Salcburského festivalu. ..
27.11.2022
Petr Jákl je bývalý reprezentant v judu a také český producent, režisér, kaskadér a příležitostný herec. Aktuálně ..
24.11.2022
Herec Eddie Murphy je známý především díky svým poměrně střeleným komediálním rolím, jimiž si získal celosvětovou ..
20.11.2022
Voda je základem pro život na zemi. Jejím zdrojem jsou na planetě také řeky. K těm největším patří Brahmaputra, o ..
15.11.2022
Televizní stanice Nova Cinema pravidelně do svého vysílání zařazuje i snímky s hororovou tématikou. Patří mezi ně film ..
13.11.2022
ČT2 se zaměřuje na přemýšlivého diváka, který se nespokojí se sledováním nekonečných televizních seriálů a ..
10.11.2022
Téma letadel a létání je vděčným námětem pro filmové zpracování napínavého příběhu. Dá se toho vytěžit ..
06.11.2022
Na sobotní večer připravila televizní stanice Nova Cinema lahůdku pro milovníků filmů s válečnou tématikou. Snímek ..
03.11.2022
V životě často o osudu rozhodují okamžiky. Platí to i pro George Elsera, jehož statečný čin se stal námětem ..
31.10.2022
Ačkoliv je televize Prima Love zaměřená především na filmy s romantickou tématikou, nic jí nebrání v tom, aby do ..
30.10.2022