Na Primě bude odvysílán druhý díl nového seriálu

Nový seriál nese název Máma na zabití. První díl byl odvysílán 5.7. ve 21:25. Druhý díl bude vysílán 12.7. ve stejný čas jako první díl. Pokud zrovna v tento čas nemůžete na druhý díl koukat, nezoufejte. Tento díl se bude v televizi opakovat ještě dvakrát! A to 13.7. ve 22:55 anebo 16.7. ve 12:00.

Tento seriál je irského původu, režie se ujal Ronan Burke společně s jeho bratrem Robem Burkem.  Seriál má celkem 8 epizod.

Co se stane, když matka objeví skrytý talent v práci jejího syna? Naruší to jejich vztahy nebo je naopak zlepší? Podpoří syn matku nebo jí zavrhne?

Přesně tato situace se odehrává ve zmíněném novém seriálu. Matka se jmenuje Harry Wildová je učitelkou angličtiny, mezi studenty je docela oblíbená jako učitelka, avšak je dost tvrdá na učení. Odchází do důchodu, proto aby mohla dělat věci co dříve nemohla, jako třeba zahradničení nebo psaní románů. I přes její věk je velmi spontánní a nechápe proč její syn i jeho žena jsou tak moc upjatý a zajetý ve starých kolejích.

Její syn, který se jmenuje Charlie pracuje jako policejní detektiv. Zrovna řeší záhadnou vraždu, která vypadá jako jakýsi rituál. Jeho matka byla přepadena a bude muset na pár dní zůstat u něj doma. U něho objeví složku případu, který zrovna řeší a napadnou jí různé souvislosti a nápady na vyřešení případu.

A tak Harry objeví svůj skrytý talent na řešení případů a hledání zločinců. Avšak její syn není moc nadšený z toho, že se do takových to věcí zapojuje, bojí se o bezpečí své matky. Bohužel i on sám ví, že, když se jeho matka do něčeho co jí baví a jde jí to, pustí, už jí nijak nezastaví.

Bude nakonec Harry lepším vyšetřovatelem než její syn? Bude mu dál tajně pomáhat v řešení případu? Nebo její syn o její pomoc nebude mít zájem?

Aktuálně v tv světě
Po úspěšné jarní sezoně, představila TV Prima celkem tři nové seriály, které bude na podzim vysílat. Jedním z nich je ..
11.08.2022
Komediální seriál s názvem Argometal je založený na příběhu z české vesnice. Režii má na starost Karel Janák, který ..
07.08.2022
Nový film s názvem Arvéd je možné nyní shlédnout v kinech, později bude možné tento film vidět na obrazovkách na ..
02.08.2022
Na Očku se momentálně vysílá další etapa show, který mají za úkol dám divákům tipy na to jak si nejlépe užít ..
31.07.2022
V tento den byli odehrány dva podniky ATP 250. Což je tenisová kategorie mužského profesionálního okruhu. Je hraná od roku ..
26.07.2022
Tento rok vyšla nová romantická komedie, která se natáčela v Praze. Komedie s názvem Řekni to psem. Měla svoji premiéru ..
24.07.2022
Už 4. srpna bude premiéra filmu s názvem Planeta Praha. Režisérem tohoto filmu je Jan Hošek, který není jen režisérem, ..
21.07.2022
Nový seriál nese název Máma na zabití. První díl byl odvysílán 5.7. ve 21:25. Druhý díl bude vysílán 12.7. ve stejný ..
17.07.2022
Ve 20:20 můžete na Nově vidět premiéru dokumentárního filmu Karel Speciál. Tento film režírovala Olga Malířová ..
15.07.2022
Film s názvem m poslední závod je režírován Tomášem Hodanem, který režíroval také film Delfín nebo seriál Dáma a ..
10.07.2022