Na Primu se vrátila dokumentární série Bez lítosti a byl uveden i nový komediální seriál Zalez do spacáku

Televizní stanice Prima si pro své diváky přichystala plynulý přechod z jednoho komediálního seriálu na druhý a do vysílání opět zařadila dokumentární sérii o českých vězních odsouzených na doživotí. Který počin zaujal diváky více?

Jaký je život v českých věznicích a jakých činů se dopustili vězni odsouzení na doživotí?

Zajímá vás jaké pohnutky vedou lidi k těm nejhorším trestným činům? Na tuto otázku vám nabídne odpověď dokumentární série Bez lítosti, v jejímž rámci se můžete těšit na 8 příběhů českých vězňů, kteří byli za své činy odsouzení na doživotí. Jaký je život v českém vězení a jakých závažných zločinů se vlastně dopustili? Dokument Bez lítosti přibližuje příběhy známých českých vrahů a nechybí ani místa a fotografie z místa činu a výpovědi policistů.

Malou velkou ligu vystřídal seriál Zalez do spacáku

Všech 8 dílů seriálu Malé velká liga již bylo na Primě odvysíláno a na diváky byl rovnou přichystán další komediální seriál. Tentokrát s Tomášem Klusem v hlavní roli. Seriál Zalez do spacáku se točí okolo čtyřicátníka Ivana, který má za sebou již tři zkrachovalá manželství a je otcem tří dětí, ale stále znovu a znovu se zamilovává. Jeho aktuálním objevem je Sára, která společně se svým otcem vlastní kemp u jezera. Aby ji Ivan získal, rozhodne se v tomto kempu strávit celé léto. Jenomže jeho idylku mu naruší všechny jeho exmanželky, které do kempu přijedou i s dětmi.

Bez lítosti versus Zalez do spacáku

Zatímco dokument Bez lítosti se znovu setkal s nadšeným přijetím od diváků, seriál Zalez do spacáku je prozatím přijímán s mírnými rozpaky, ale rozhodně se ještě pořádně rozjede, tudíž neházejte flintu do žita.

 

Díly dokumentární série Bez lítosti můžete sledovat na stanici Prima každou neděli od 21:25, díly komediálního seriálu Zalez do spacáku o den déle od 20:15.

Aktuálně v tv světě
Jsme si před spravedlností všichni rovni? A mohou být k odhalení vraha použity nelegální metody? Právě tyto otázky si ..
17.04.2024
Zajímalo by vás, jak probíhá výcvik prvotřídních špionů? Nahlédněte pod pokličku špičkové nevládní a supertajné ..
15.04.2024
Nedáte dopustit na charismatického francouzského herce Alaina Delona a rádi se podíváte na libovolný snímek, ve kterém si ..
09.04.2024
Máte rádi záhady, náboženskou symboliku, historii a Francii? Nenechte si ujít dobrodružnou výpravu s Robertem Langdonem a ..
07.04.2024

Do České republiky dorazila 2. dubna 2024 nová televizní stanice. Nese název Warner TV, ..

04.04.2024
Od doby, kdy se nechvalně proslulí manželé Stodolovi vydali na vražedné tažení, uplynulo již dvacet let. I po letech ale ..
31.03.2024

Když v roce 2018 skončilo vysílání pořadu Ano, šéfe!, málokdo čekal, že by se Zdeněk ..

27.03.2024

Těšíte se na to, až si v létě projdete křížem krážem Českou republiku a poznáte ..

24.03.2024
Pět obávaných lovců se opět vydává na lov. Máte-li rádi oblíbený vědomostní pořad Na lovu, nenechte si ujít ani ..
20.03.2024
Zajímá vás, jak to chodí v castingové agentuře? Televizní stanice Prima vám již brzy nabídne odpovědi na vše, co vás ..
17.03.2024