Na říjen chystá Česká televize dvě novinky

Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že vysílání probíhá v měsíci září. Není to ale vždy podmínkou, o čemž jsme vás informovali minule, a to ve spojení TV Nova a pořadu Profesor T. Nyní se podíváme na to, jaké další novinky chystá Česká televize. O nich už víme, že budou součástí říjnové programové nabídky.

Očekávaná soutěž Star Dance

Začít musíme jistě tím, co je  možné zařadit do kategorie nejočekávanějších pořadů. Bude se jednat o Star Dance. Tedy populární taneční soutěž, která bude v říjnu odstartována již ve své deváté řadě. To o její oblibě celkem jasně svědčí. Konkrétním vysílacím dnem by měla být sobota, konkrétně potom hlavní vysílací čas, kterým je 20:00. A kdy bude odvysílán díl první? Bude to v sobotu 13. října. Co se dle očekávání nezměnilo, to je role moderátorů. Té se opět ujme známé a populární duo, kterým bude Marek Eben a Tereza Kostková.

Budou také volby

Nelze zapomínat na to, že letošní podzim nás čekají komunální a také senátní volby. To je důležitá informace, jelikož je s ní spojena vždy určitá změna ve vysílacích schématech. A jako veřejnoprávní televize je to právě ČT, která je tím programem, které v tomto případě chystá několik novinek.

Jako první se bude jednat o pořad s názvem Volební finále. Bude se jednat o regulérní politickou debatu které se bude účastnit 9 zástupců stran a hnutí, a to podle počtu jejich preferencí. Datem vysílání má být termín 4. října. Přesný čas znám ještě není, ale už nyní se mluví o večerních hodinách.

Hlavní debata bude doplněna ještě o 3 debaty lokální, a to z Heřmanova na Vysočině, Kašavy na Zlínsku a Krásné na Chebsku. Tyto obce vybojovaly titul Vesnice roku a tak jde o poměrně zajímavě zvolená místa, která se budou týkat diskuzí hlavně ve spojení s komunální politikou.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018