Na říjen chystá Česká televize dvě novinky

Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že vysílání probíhá v měsíci září. Není to ale vždy podmínkou, o čemž jsme vás informovali minule, a to ve spojení TV Nova a pořadu Profesor T. Nyní se podíváme na to, jaké další novinky chystá Česká televize. O nich už víme, že budou součástí říjnové programové nabídky.

Očekávaná soutěž Star Dance

Začít musíme jistě tím, co je  možné zařadit do kategorie nejočekávanějších pořadů. Bude se jednat o Star Dance. Tedy populární taneční soutěž, která bude v říjnu odstartována již ve své deváté řadě. To o její oblibě celkem jasně svědčí. Konkrétním vysílacím dnem by měla být sobota, konkrétně potom hlavní vysílací čas, kterým je 20:00. A kdy bude odvysílán díl první? Bude to v sobotu 13. října. Co se dle očekávání nezměnilo, to je role moderátorů. Té se opět ujme známé a populární duo, kterým bude Marek Eben a Tereza Kostková.

Budou také volby

Nelze zapomínat na to, že letošní podzim nás čekají komunální a také senátní volby. To je důležitá informace, jelikož je s ní spojena vždy určitá změna ve vysílacích schématech. A jako veřejnoprávní televize je to právě ČT, která je tím programem, které v tomto případě chystá několik novinek.

Jako první se bude jednat o pořad s názvem Volební finále. Bude se jednat o regulérní politickou debatu které se bude účastnit 9 zástupců stran a hnutí, a to podle počtu jejich preferencí. Datem vysílání má být termín 4. října. Přesný čas znám ještě není, ale už nyní se mluví o večerních hodinách.

Hlavní debata bude doplněna ještě o 3 debaty lokální, a to z Heřmanova na Vysočině, Kašavy na Zlínsku a Krásné na Chebsku. Tyto obce vybojovaly titul Vesnice roku a tak jde o poměrně zajímavě zvolená místa, která se budou týkat diskuzí hlavně ve spojení s komunální politikou.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018