Na říjen chystá Česká televize dvě novinky

Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že vysílání probíhá v měsíci září. Není to ale vždy podmínkou, o čemž jsme vás informovali minule, a to ve spojení TV Nova a pořadu Profesor T. Nyní se podíváme na to, jaké další novinky chystá Česká televize. O nich už víme, že budou součástí říjnové programové nabídky.

Očekávaná soutěž Star Dance

Začít musíme jistě tím, co je  možné zařadit do kategorie nejočekávanějších pořadů. Bude se jednat o Star Dance. Tedy populární taneční soutěž, která bude v říjnu odstartována již ve své deváté řadě. To o její oblibě celkem jasně svědčí. Konkrétním vysílacím dnem by měla být sobota, konkrétně potom hlavní vysílací čas, kterým je 20:00. A kdy bude odvysílán díl první? Bude to v sobotu 13. října. Co se dle očekávání nezměnilo, to je role moderátorů. Té se opět ujme známé a populární duo, kterým bude Marek Eben a Tereza Kostková.

Budou také volby

Nelze zapomínat na to, že letošní podzim nás čekají komunální a také senátní volby. To je důležitá informace, jelikož je s ní spojena vždy určitá změna ve vysílacích schématech. A jako veřejnoprávní televize je to právě ČT, která je tím programem, které v tomto případě chystá několik novinek.

Jako první se bude jednat o pořad s názvem Volební finále. Bude se jednat o regulérní politickou debatu které se bude účastnit 9 zástupců stran a hnutí, a to podle počtu jejich preferencí. Datem vysílání má být termín 4. října. Přesný čas znám ještě není, ale už nyní se mluví o večerních hodinách.

Hlavní debata bude doplněna ještě o 3 debaty lokální, a to z Heřmanova na Vysočině, Kašavy na Zlínsku a Krásné na Chebsku. Tyto obce vybojovaly titul Vesnice roku a tak jde o poměrně zajímavě zvolená místa, která se budou týkat diskuzí hlavně ve spojení s komunální politikou.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019