Na Rokycansku nyní vzniká nový seriál Primy Hvězdy nad hlavou

Po jarním útlumu je letní natáčení v plném proudu. Nelení žádná česká televizní stanice a mezi nimi i TV Prima. Ta připravuje do vysílání další původní seriál, který ponese jméno Hvězdy nad hlavou a měl by mít šestnáct dílů.

Romantika se špetkou humoru

Děj seriálu se bude odehrávat ve venkovském prostředí a mělo by jít o tvorbu na pomezí romantiky a komedie. Na obrazovkách televize se objeví v roce 2021 a aktuálně probíhá natáčení exteriérových scén na Rokycansku. Za seriálem stojí produkční společnost Infinity Prague, producent Tomáš Hoffman, výkonná producentka Jana Gospičová a režiséři Martin Knopp a David Laňka.

Příběh vesnické zvěrolékařky

Hlavní roli si v seriálu zahraje oblíbená herečka Tereza Kostková, která ztvární roli veterinářky Lucie Boučkové. Ta totiž na vesnici pomáhá nejen zvířatům, ale často také jejich majitelům, kteří prožívají různé životní trable. Do toho ještě sama řeší milostný trojúhelník, kdy se musí rozhodnout mezi dvěma muži, kteří o ni jeví zájem. Ty ztvární Roman Vojtek a Roman Zach. Mimo to v seriálu uvidíte třeba i Bolka Polívku, Oldřicha Vlacha, Pavla Zedníčka, Petra Nárožného, Veroniku Žilkovou, Kateřinu Marii Fialovou, Václava Koptu, AlenuMihulovou, VeronikuKhekKubařovou, Miroslava Táborského nebo Ondřeje Bauera.

Prima vlastní seriály umí

Prima si v poslední době se svými seriály poměrně věří a nebojí se investovat nejen do známých hereckých tváří, ale také do reklamní kampaně. Jejím nejúspěšnějším seriálem je v současnosti Slunečná, která skutečně překvapila svým úspěchem. Na první pohled obyčejná romantická komedie si dlouhodobě drží vysokou sledovanost. Na jaře ji v průměru sledovalo přes 1,38 milionů diváků, což tvoří více než 32 % ve věkové skupině 15 a více. Prima určitě doufá, že Hvězdy na hlavou budou minimálně stejně úspěšné. Český divák tento typ seriálu vyhledává, takže je to sázka na dobrou kartu.

Aktuálně v tv světě
Česká televize vystupuje i na podporu kulturní sféry. V souvislosti s pandemickou krizí, která v České republice trvá ..
06.06.2021
Slovenská televize JOJ nechce zůstat v zadních liniích pokroku a hodlá spustit vlastní sportovní kanál; mimoto bude ..
30.05.2021
Mistrovství světa v ledním hokeji se příznivě odráží na sledovanosti. Z dat uvedených za poslední dva dny od ..
28.05.2021
Rozhodně by nebylo správné zcela opominout fakt, že Česká televize nezanedbává vedle svého podílu na fikční a ..
23.05.2021
Paleta českých televizních kanálů se rozšíří o dalšího člena, tentokrát se jedná o programového nováčka v rámci ..
21.05.2021
O velké překvapení se zřejmě jednat nebude, pokud se seznámíme se sdělením kanálu ČT Sport. Ten, stejně jako už ..
16.05.2021
Tento televizní kanál jistě není třeba představovat.. Na televizi se mladší generace již tolik nedívá a tímto tahem se ..
09.05.2021
Nová reality show na Primě slibuje něco, co ještě diváci na českých obrazovkách neviděli. Do luxusní vily se na čas ..
02.05.2021
Opatření proti koronaviru naštěstí nemají příliš silný vliv na televizní reklamu. Pokud jde o GRP během prvního ..
18.04.2021
Už nyní TV Nova annoncuje některé nové pořady, které by se měly objevit v jejím podzimním vysílacím schématu. Jde o ..
15.04.2021