Na Smíchově vás čeká více sitcomů

Už ve chvíli, kdy televizní stanice Smíchov vznikla, bylo jasné, na co se plánuje zaměřit. Je to samozřejmě zábava, což potvrzuje i TV Nova, která za tímto televizním kanálem stojí. Samozřejmě programová skladba se neustále vyvíjí, a aktuální období není výjimkou. A jelikož dle posledních informací je hlavní cílovou skupinou divák v rozmezí 15 – 34 let věku, jsou mu servírovány takové pořady, které miluje. A těmi jsou sitcomy. A tak se TV Smíchov zaměří právě na to, aby do hlavního vysílacího času zařadila několik dalších, stejně jako aby přesunula několik těch, které se aktuálně vysílají v méně zajímavé době.

Na jaké sitcomy se můžeme těšit?

A jelikož změny budou aktuální již během následujících dní, je ideální říci si, na co konkrétně se budeme moci těšit. Rozhodně nebudou chybět dnes oblíbené stálice, jako třeba Dva a půl chlapa, stejně jako Přátelé. To vše doplní ale i pořady Ženatý se závazky, Joey, nebo u nás méně známé sitcomy Jsem do tebe blázen a Pravidla zasnoubení. Ty už jsme měli na Smíchově možnost vidět, ale nikoliv v nových hlavních časech. Doplněny poté budou o novinky, a to Millerovi a Muži sobě. I od nich si televize slibuje, že cílovou skupinu ještě více zaujmou.

Změny také v oblasti grafiky

Rozhodně to nebude jediná změna, na kterou se můžeme jako diváci těšit. Mezi další, která souvisí se směřováním stanice na jasně danou cílovou skupinu, patří i nová televizní grafika. V rámci ní by se mělo objevit také lehce upravené logo. Vše by mělo být primárně svěží a lehčí. I to může být cesta, jak mladou generaci zaujmout a nabídnout jí to, co chce vidět.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018