Na TV Barrandov se chystá řada změn

Pokud sledujete TV Barrandov, jistě jste si již všimli na řadu upoutávek na nové pořady, a čeho jste si rozhodně nemohli nevšimnout, to je Aleš Cibulka, který se na televizní obrazovky dostane mnohem častěji a mnohem více. Tím zcela novým pořadem by mělo být Volejte Cibulkovi. Tento pořad tak nahradí dosud vysílaný Volejte Železnému, které s největší pravděpodobností skončí. Cibulku navíc čeká i zcela nový čas, jelikož by se měl objevit v tom hlavním, tedy večerním. A to o víkendu. Cílem tohoto pořadu je hlavně představit různé novinky v samotné televizi. V tomto ohledu by mu měla sekundovat i Kateřina Brožová.

Rozhodně to není jediná zajímavost, která se tohoto herce a moderátora týká. Často se totiž stane, že se na televizní obrazovce objeví po jeden celý večer, a to jak v tomto zmíněném pořadu, tak i v pořadu Vše nejlepší, kterým také provází, a poté ještě v pořadu Sejdeme se na Cibulce, který však patří již mezi stálici této televize.

Na základě takové programové skladby, která nás může v sobotu potkat, je jasné, že některé pořady musely být odsunuty. Přesto však stálice v TV Barrandov zůstanou, a to jak v podobě oblíbeného pořadu Vtip za stovku, Kurňa, co to je, nebo Exkluziv. Diváci se ale mohou těšit třeba i na novou noční show s Veronikou Žilkovou, popřípadě i na po řady Michala Jagelky.

V tomto ohledu sází TV Barrandov na poměrně osvědčený koncept toho, kdy místo seriálů a samotných filmů upřednostňuje zábavnější pořady hlavně se známými hosty, kteří tak tvoří páteř pořadů, které jsou vysílány nikoliv pouze o víkendech, ale jsou samozřejmě vysílány i ve všední dny. A jak to zatím do budoucna vypadá, podobného konceptu by se televize měla držet i nadále, jelikož na něj mnoho diváků stále slyší, a své oblíbené moderátory chtějí vidět stále více. Viz zmíněný Aleš Cibulka, který počet pořadů, kde se objeví, výrazně navýší.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018