Námořní vyšetřovací služba je americký seriál, na který se můžete dívat na televizi Prima Krimi

Kriminální příběhy jejich autoři zasazují do nejrůznějšího prostředí, aby bylo pro televizního diváka dostatečně atraktivní. Už jste mohli sledovat případy dálniční policie, různých soukromých detektivů, žijících i nežijících, příběhy ze Šumavy, Mnichova či Miami. Námořní vyšetřovací služba je seriálem, který vás zavede mezi námořníky.

Jeden z nejoblíbenějších amerických seriálů

Když v roce 2003 vznikl první díl seriálu Námořní vyšetřovací služba, jeho tvůrci určitě netušili, že vydrží celých dvacet sezón. Tím se stal třetím nejdéle vysílaným neanimovaným americkým seriálem v hlavním vysílacím čase. Překonal ho jen Zákon a pořádek. Seriál Námořní vyšetřovací služba se v roce 2011 stal nejoblíbenějším americkým televizním seriálem.

V hlavní roli Mark Harmon

Fiktivní tým zvláštních agentů operujících mimo vojenské velení vyšetřuje každý zločin, jenž má spojitost s námořními silami. Seriál kombinuje prvky vojenského dramatu, detektivky a komedie. Do ústřední role byl obsazen Mark Harmon jako zvláštní agent NCIS Leroy Jethro Gibbs, jenž se stal hlavní hvězdou seriálu.

V roce 2015 se Mark Harmon stal nejlépe placeným seriálovým detektivem, za natočení jedné epizody dostal 525 tisíc amerických dolarů, přičemž natočení jednoho dílu trvá asi osm dní. To je už docela slušný výdělek, co říkáte? Pro roli Gibbse byl původně zamýšlen i Harrison Ford a Scott Bakula. Roli odmítl Don Johnson.

Tradiční schéma a zajímavé postavy

Kdo má u kriminálních seriálu rád tradiční schéma spočívající v dějové lince vražda – vyšetřování – zatčení vraha, tak seriál Námořní vyšetřovací služba je dělaný právě pro něho. Scenáristé se tohoto drží v každém díle. K tomu si ale připočtěte sympatické a zapamatovatelné postavy a pochopitelně i zajímavé prostředí, které se odehrává nejčastěji ve Washingtonu D.C. Nechybí ani humor, díky kterému diváky seriál také baví.

Aktuálně v tv světě
Rodinný film Gump - pes, který naučil lidi žít, přináší dojemný, smutný, veselý a poučný příběh vyprávěný z ..
23.05.2024
Na televizní obrazovky se vrací čtyřdílný seriál Rédl, který diváky zavede do porevolučního Československa, ve ..
22.05.2024
  1. listopadu 1970 došlo v USA k ohromné tragédii. Během nehody letadla zemřel celý univerzitní tým ..
19.05.2024
Jak zaznělo v knize slavného francouzského autora Antoine de Saint-Exupéryho, správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, ..
15.05.2024
Švédský spisovatel Jonas Jonasson si získal přízeň čtenářů svým stylem psaní a zejména jeho kniha Stoletý stařík, ..
12.05.2024
Již v pátek 10. května 2024 vypukne dlouho očekávané Mistrovství světa v hokeji, které se letos uskuteční v České ..
07.05.2024
Jakou cenu musí zaplatit detektiv vyšetřující případ vraždy prominentního soudce, kterou spáchala jeho dcera? Odpověď ..
05.05.2024
Napadá vás, jaké by to bylo, kdybyste se z důchodu vrátili zpátky do pracovního procesu? Odpověď na tuto otázku vám ..
30.04.2024
Letos na podzim se na obrazovkách České televize opět objeví u diváků velmi oblíbený zábavný taneční pořad ..
28.04.2024

Když televize Prima lákala diváky na reality show Česko na grilu, netušila, jakým fiaskem ..

25.04.2024