Napříč celým Texasem s Divokou dvojkou a s Reese Witherspoon v hlavní roli

Akční komedie patří mezi oblíbený filmový žánr, protože diváci se rádi baví. Snímek Dobrá dvojka je oddychovka, ve které to odsýpá a u které se nudit nebudete. Stačí se jen posadit do sedačky, na stůl postavit misku s něčím na chuť a soustředit se na jeho děj, jemuž nechybějí humorné gagy, ani vtipné hlášky.

Dámská jízda

Reese Witherspoon si odskočila od náročnějších rolí k akčnímu snímku, v němž dá vyniknout svému smyslu pro humor. Zahrála si v něm přehnaně snaživou a upjatou policistku, pro niž je vzorně odvedená práce zásadní. Dostane důležitý úkol, a to ochránit korunního svědka v soudním procesu s vlivným mafiánem.

Tím je manželka místního drogového dealera v podání herečky Sofia Vergara. Jakmile se svého úkolu horlivá policistka ujme, začne dámská jízda. O obě ženy se totiž začnou nezdravě zajímat najatí zabijáci, takže se budou muset vydat na dalekou cestu přes celý Texas, aby se jich zbavily.

Výborně sehraná dvojice hereček

Děj filmu Divoká dvojka je poměrně jednoduchý, postavený na sehraném duu hereček, kterým nechybí potřebná chemie a živelnost. Jeho autoři totiž vsadili na ženy v akci. Reese Witherspoon a Sofia Vergara předvedly velmi dobrý komediální výkon, z něhož čiší, že si své role opravdu užívaly. Pravděpodobně nikoho nepřekvapí, že z představitelek obou hlavních rolí se staly díky společného natáčení nejlepší přítelkyně.

Divoká dvojka není filmem určeným pouze pro ženské publikum. Na své při jeho sledování si přijdou i pánové, a to díky oběma hlasitě upovídaným sexy hrdinkám. Sofia Vergara možná působí o něco ženštěji, ale i na Reese Witherspoon je hezký pohled.

Při sledování Divoké dvojky si odpočinete, což je rozhodně jeho největší snahou. Nečekejte od něho hluboké myšlenky. Od toho tu jsou jiné filmy. Pro vaši pohodu budou stačit dějový spád, vtip i trocha té romantiky, která na vás v Divoké dvojce čekají.

Aktuálně v tv světě
Jsme si před spravedlností všichni rovni? A mohou být k odhalení vraha použity nelegální metody? Právě tyto otázky si ..
17.04.2024
Zajímalo by vás, jak probíhá výcvik prvotřídních špionů? Nahlédněte pod pokličku špičkové nevládní a supertajné ..
15.04.2024
Nedáte dopustit na charismatického francouzského herce Alaina Delona a rádi se podíváte na libovolný snímek, ve kterém si ..
09.04.2024
Máte rádi záhady, náboženskou symboliku, historii a Francii? Nenechte si ujít dobrodružnou výpravu s Robertem Langdonem a ..
07.04.2024

Do České republiky dorazila 2. dubna 2024 nová televizní stanice. Nese název Warner TV, ..

04.04.2024
Od doby, kdy se nechvalně proslulí manželé Stodolovi vydali na vražedné tažení, uplynulo již dvacet let. I po letech ale ..
31.03.2024

Když v roce 2018 skončilo vysílání pořadu Ano, šéfe!, málokdo čekal, že by se Zdeněk ..

27.03.2024

Těšíte se na to, až si v létě projdete křížem krážem Českou republiku a poznáte ..

24.03.2024
Pět obávaných lovců se opět vydává na lov. Máte-li rádi oblíbený vědomostní pořad Na lovu, nenechte si ujít ani ..
20.03.2024
Zajímá vás, jak to chodí v castingové agentuře? Televizní stanice Prima vám již brzy nabídne odpovědi na vše, co vás ..
17.03.2024