Napříč celým Texasem s Divokou dvojkou a s Reese Witherspoon v hlavní roli

Akční komedie patří mezi oblíbený filmový žánr, protože diváci se rádi baví. Snímek Dobrá dvojka je oddychovka, ve které to odsýpá a u které se nudit nebudete. Stačí se jen posadit do sedačky, na stůl postavit misku s něčím na chuť a soustředit se na jeho děj, jemuž nechybějí humorné gagy, ani vtipné hlášky.

Dámská jízda

Reese Witherspoon si odskočila od náročnějších rolí k akčnímu snímku, v němž dá vyniknout svému smyslu pro humor. Zahrála si v něm přehnaně snaživou a upjatou policistku, pro niž je vzorně odvedená práce zásadní. Dostane důležitý úkol, a to ochránit korunního svědka v soudním procesu s vlivným mafiánem.

Tím je manželka místního drogového dealera v podání herečky Sofia Vergara. Jakmile se svého úkolu horlivá policistka ujme, začne dámská jízda. O obě ženy se totiž začnou nezdravě zajímat najatí zabijáci, takže se budou muset vydat na dalekou cestu přes celý Texas, aby se jich zbavily.

Výborně sehraná dvojice hereček

Děj filmu Divoká dvojka je poměrně jednoduchý, postavený na sehraném duu hereček, kterým nechybí potřebná chemie a živelnost. Jeho autoři totiž vsadili na ženy v akci. Reese Witherspoon a Sofia Vergara předvedly velmi dobrý komediální výkon, z něhož čiší, že si své role opravdu užívaly. Pravděpodobně nikoho nepřekvapí, že z představitelek obou hlavních rolí se staly díky společného natáčení nejlepší přítelkyně.

Divoká dvojka není filmem určeným pouze pro ženské publikum. Na své při jeho sledování si přijdou i pánové, a to díky oběma hlasitě upovídaným sexy hrdinkám. Sofia Vergara možná působí o něco ženštěji, ale i na Reese Witherspoon je hezký pohled.

Při sledování Divoké dvojky si odpočinete, což je rozhodně jeho největší snahou. Nečekejte od něho hluboké myšlenky. Od toho tu jsou jiné filmy. Pro vaši pohodu budou stačit dějový spád, vtip i trocha té romantiky, která na vás v Divoké dvojce čekají.

Aktuálně v tv světě
Televizní diváci nejsou jen příznivci zajímavých filmů s příběhem, ale také hudebních děl. K nim patří také ..
19.03.2023
Detektivních příběhů v televizi není nikdy dost. Jedná se o oblíbený žánr, u které si lze odpočinout od ..
15.03.2023
Akční komedie patří mezi oblíbený filmový žánr, protože diváci se rádi baví. Snímek Dobrá dvojka je oddychovka, ve ..
10.03.2023

Česká televize vysílá italský kriminální seriál ..

08.03.2023
Filmy s Jamesem Bondem jako ústředním hrdinou patří mezi fanoušky špionážních snímků k nejoblíbenějším. Televizní ..
06.03.2023
Na sobotní večer televizní stanice Nova připravila napínavý thriller Cizinec ve vlaku s Liamem Neesonem v hlavní roli ..
05.03.2023

Filmové snímky s příběhem odehrávajícím se na ..

26.02.2023
Zpěvák skupiny Queen Freddie Mercury je již třicet dva let po smrti, ale jeho písně žijí stále. Svou tvorbou i životem ..
24.02.2023
Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů je skvělým dobrodružným filmem, který nabízí nejen poutavý příběh, ale také ..
18.02.2023
V zapadlém aljašském městečku Mystery mají všichni obyvatelé mužského rodu velkou zálibu v bruslení a v hokeji a ..
16.02.2023