Natáčí se další řada seriálu Pan profesor

Na podzim loňského roku skončila na televizních obrazovkách první řada seriálu Pan profesor. Televize Nova nyní oznámil, že se již natáčí řada druhá. V hlavních rolích se, stejně jako v první sérii, objeví Vojtěch Dyk a Beáta Kaňoková.

Dále se mohou diváci těšit i na další členy učitelského sboru gymnázia. Učitele si zahraje Martin Pechlát, Ondřej Bauer nebo Matouš Ruml.Seriálové kolektiv bude doplněn o novou učitelku anglického jazyka, tuto roli dostala herečka Berenika Kohoutová.

Představitel hlavní postavy Vojtěch Dyk nastínil, že profesor Marek bude v nové řadě pořád stejný, jen už nebude tak singl. Řekl také, co mu role profesora přinesla. Na chalupě mu prý kluci z fotbalu říkali, že je seriál dobrý. A protože právě tam jedna učitelka vyhrála Zlatého Ámose, tak se to tam dost sledovalo. Dokonce Dyka pozvali, aby byl u této soutěže předseda poroty, takže to prý díky Panu profesorovi někam dopracoval.

Beáta Kaňoková se nechala slyšet, že má radost, že seriál pokračuje se stejným hereckým obsazení. Dále řekla, že její role učitelky Karolíny dostane v nové řadě mnohem větší prostor, jelikož se staně zástupkyní ředitele a přibydou jí nové povinnosti. Kromě řešení problémů studentů na ni spadnou i různé organizační věci.

První řada komediálního seriálu Pan profesor byla relativně úspěšná. Po celou dobu vysílání si udržela 936 000 pravidelných diváků starších 4 let. Pan profesor oslovil 28,58 % diváků u TV ve věku 15 – 54 let. S největším úspěchem se setkal seriál u mužů ve věku 15 – 24 let, kde jej sledovalo 35,89 % diváků v této věkové kategorii, kteří zrovna sledovali televizi.

Natáčení Pana Profesora 2 bude probíhat až do začátku července. Televize Nova vyzdvihuje také informace o tom, že vše je realizováno v souladu s principy tzv. zeleného natáčení a udržitelné produkce s maximálním ohledem na životní prostředí.

Aktuálně v tv světě
TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje ..
25.05.2022
Seriál Chlap je vysílán na TV Nova každý čtvrtek od 20:20. První díl byl vysílán 10.3. Každý díl se odvysílá znovu ..
22.05.2022
Mixxxer show jede na Óčko TV už od roku 2012, jedná se o klasickou talkshow s hosty, ve většině případů se jedná o ..
17.05.2022
V tomto roce vyšla další sezona show Farmář hledá ženu, aktuálně bylo odvysíláno 7 dílů. Tato show se vysílá a ..
15.05.2022
Již od 10. května mohou diváci sledovat na televizi Nova novou řadu oblíbené reality show Utajený šéf. V této reality ..
08.05.2022
Již tento týden se dostane na televizní obrazovky oceňovaný dokument Jednotka intenzivního života. Dokument se zabýva ..
05.05.2022
Od 27. dubna se na obrazovky stanice Nova Fun dostane nová skečová show s názvem První dobrá.Tuto show vytvořili čtyři ..
01.05.2022
Minulé pondělí byl státní svátek, na večerním programu tak byla mimo jiné i pohádka. I přesto nejvyšší sledovanost ..
29.04.2022
Skupina Nova minulý vloni na podzim spustila zcela novou stanici pro ženy Nova Lady a zároveň provedla řadu programových a ..
23.04.2022
Česká televize na veletrhu v Cannes nakoupila nové seriály a filmy. Naopak prodala do zahraniční některé své pohádky ..
20.04.2022