Natáčí se další řada seriálu Pan profesor

Na podzim loňského roku skončila na televizních obrazovkách první řada seriálu Pan profesor. Televize Nova nyní oznámil, že se již natáčí řada druhá. V hlavních rolích se, stejně jako v první sérii, objeví Vojtěch Dyk a Beáta Kaňoková.

Dále se mohou diváci těšit i na další členy učitelského sboru gymnázia. Učitele si zahraje Martin Pechlát, Ondřej Bauer nebo Matouš Ruml.Seriálové kolektiv bude doplněn o novou učitelku anglického jazyka, tuto roli dostala herečka Berenika Kohoutová.

Představitel hlavní postavy Vojtěch Dyk nastínil, že profesor Marek bude v nové řadě pořád stejný, jen už nebude tak singl. Řekl také, co mu role profesora přinesla. Na chalupě mu prý kluci z fotbalu říkali, že je seriál dobrý. A protože právě tam jedna učitelka vyhrála Zlatého Ámose, tak se to tam dost sledovalo. Dokonce Dyka pozvali, aby byl u této soutěže předseda poroty, takže to prý díky Panu profesorovi někam dopracoval.

Beáta Kaňoková se nechala slyšet, že má radost, že seriál pokračuje se stejným hereckým obsazení. Dále řekla, že její role učitelky Karolíny dostane v nové řadě mnohem větší prostor, jelikož se staně zástupkyní ředitele a přibydou jí nové povinnosti. Kromě řešení problémů studentů na ni spadnou i různé organizační věci.

První řada komediálního seriálu Pan profesor byla relativně úspěšná. Po celou dobu vysílání si udržela 936 000 pravidelných diváků starších 4 let. Pan profesor oslovil 28,58 % diváků u TV ve věku 15 – 54 let. S největším úspěchem se setkal seriál u mužů ve věku 15 – 24 let, kde jej sledovalo 35,89 % diváků v této věkové kategorii, kteří zrovna sledovali televizi.

Natáčení Pana Profesora 2 bude probíhat až do začátku července. Televize Nova vyzdvihuje také informace o tom, že vše je realizováno v souladu s principy tzv. zeleného natáčení a udržitelné produkce s maximálním ohledem na životní prostředí.

Aktuálně v tv světě
Televizní diváci nejsou jen příznivci zajímavých filmů s příběhem, ale také hudebních děl. K nim patří také ..
19.03.2023
Detektivních příběhů v televizi není nikdy dost. Jedná se o oblíbený žánr, u které si lze odpočinout od ..
15.03.2023
Akční komedie patří mezi oblíbený filmový žánr, protože diváci se rádi baví. Snímek Dobrá dvojka je oddychovka, ve ..
10.03.2023

Česká televize vysílá italský kriminální seriál ..

08.03.2023
Filmy s Jamesem Bondem jako ústředním hrdinou patří mezi fanoušky špionážních snímků k nejoblíbenějším. Televizní ..
06.03.2023
Na sobotní večer televizní stanice Nova připravila napínavý thriller Cizinec ve vlaku s Liamem Neesonem v hlavní roli ..
05.03.2023

Filmové snímky s příběhem odehrávajícím se na ..

26.02.2023
Zpěvák skupiny Queen Freddie Mercury je již třicet dva let po smrti, ale jeho písně žijí stále. Svou tvorbou i životem ..
24.02.2023
Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů je skvělým dobrodružným filmem, který nabízí nejen poutavý příběh, ale také ..
18.02.2023
V zapadlém aljašském městečku Mystery mají všichni obyvatelé mužského rodu velkou zálibu v bruslení a v hokeji a ..
16.02.2023