Návrat MasterChef Česko je na spadnutí

Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce se tak opět můžeme těšit na napínavá klání mezi kuchaři z celé České republiky.

Změny na postech odborné poroty

Plni očekávání si můžete prohlédnout předem ohlášené nové tváře na pozici odborné poroty, do které zasednou michelinský kuchař Radek Kašpárek, trojnásobný vítěz ankety Zlatý kuchař Jan Punčochář a mladou krev kuchařů zastoupí Přemysl Forejt.
Určitě bude zajímavé sledovat, jak se nováčci s rolemi porotců popasují. A hlavně, jak si podle nich povedou budoucí soutěžící.

Pár čísel z minulosti

Zatím poslední řada MasterChef Česko byla odvysílána v roce 2016, přičemž jednotlivé díly měly průměrnou sledovanost 610 000 diváků starších 15 let. Pořad se v té době vysílal dvakrát týdně, ovšem v rozdílných časech (v pondělí od 20:20 a ve středu od 21:35). Později se ale, zřejmě kvůli sledovanosti, uchýlila Nova pouze k jednomu vysílacímu dni.

Premiéru u nás zažila světoznámá soutěž rok předtím, tedy 2015. Původem pochází z Velké Británie, kde svým konceptem a provedení mnohým připomíná hudební show Superstar.

Do soutěže se mohou přihlásit amatérští kuchaři ze všech koutů republiky a vítěz, kterého zvolí odborná porota, se může těšit na odměnu v hodnotě půl milionu korun.

Velká očekávání

Televize Nova se tak pokouší po ne příliš povedené poslední sérii Superstar navázat na úspěchy minulých sérií MasteChef Česko a získat tak diváky opět na svou stranu. Otázkou je, do jaké míry se jim to podaří. Budeme ovšem věřit, že pořad svou kvalitou a provedením opět nadchne širokou veřejnost a soutěžící kuchaři předvedou heroické výkony na hranici svých možností.

Také jste zvědaví, kdo se na konci show postaví do řady vedle Romana Kotláře a Jiřího Halamky? A dokáže se pak dotyčný/dotyčná prosadit stejně, jako jeho/její předchůdci? Na odpovědi si budeme muset ještě počkat. Stejně jako na první díly nového ročníku.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018