Návrat MasterChef Česko je na spadnutí

Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce se tak opět můžeme těšit na napínavá klání mezi kuchaři z celé České republiky.

Změny na postech odborné poroty

Plni očekávání si můžete prohlédnout předem ohlášené nové tváře na pozici odborné poroty, do které zasednou michelinský kuchař Radek Kašpárek, trojnásobný vítěz ankety Zlatý kuchař Jan Punčochář a mladou krev kuchařů zastoupí Přemysl Forejt.
Určitě bude zajímavé sledovat, jak se nováčci s rolemi porotců popasují. A hlavně, jak si podle nich povedou budoucí soutěžící.

Pár čísel z minulosti

Zatím poslední řada MasterChef Česko byla odvysílána v roce 2016, přičemž jednotlivé díly měly průměrnou sledovanost 610 000 diváků starších 15 let. Pořad se v té době vysílal dvakrát týdně, ovšem v rozdílných časech (v pondělí od 20:20 a ve středu od 21:35). Později se ale, zřejmě kvůli sledovanosti, uchýlila Nova pouze k jednomu vysílacímu dni.

Premiéru u nás zažila světoznámá soutěž rok předtím, tedy 2015. Původem pochází z Velké Británie, kde svým konceptem a provedení mnohým připomíná hudební show Superstar.

Do soutěže se mohou přihlásit amatérští kuchaři ze všech koutů republiky a vítěz, kterého zvolí odborná porota, se může těšit na odměnu v hodnotě půl milionu korun.

Velká očekávání

Televize Nova se tak pokouší po ne příliš povedené poslední sérii Superstar navázat na úspěchy minulých sérií MasteChef Česko a získat tak diváky opět na svou stranu. Otázkou je, do jaké míry se jim to podaří. Budeme ovšem věřit, že pořad svou kvalitou a provedením opět nadchne širokou veřejnost a soutěžící kuchaři předvedou heroické výkony na hranici svých možností.

Také jste zvědaví, kdo se na konci show postaví do řady vedle Romana Kotláře a Jiřího Halamky? A dokáže se pak dotyčný/dotyčná prosadit stejně, jako jeho/její předchůdci? Na odpovědi si budeme muset ještě počkat. Stejně jako na první díly nového ročníku.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019