Návrat soutěže Chcete být milionářem

Různé vědomostní soutěže mají na našich obrazovkách odnepaměti své jasně dané místo. A to se týká v podstatě všech televizí, které na našem trhu jsou. Pokud se podíváme na TV Nova, je třeba říci, že ta v minulosti ohromila zajímavou soutěží Chcete být milionářem? Ta byla natočena na základě zahraničního formátu, který byl oblíbený po celém světě. Uváděl ji Vladimír Čech, a to několik let. Poté soutěži začala klesat sledovanost, což se podepsalo i na tom, že byla z televizního vysílání definitivně stažena.

Nyní se vrací

Pokud vás daná soutěž bavila a aktuálně ji sledujete v reprízách, třeba na televizním kanále Telka, máme pro vás velmi dobrou zprávu. A to takovou, že se soutěž vrací. A to pod stejným názvem, tedy stále Chcete být milionářem? Pokud vás zajímá, kdo bude v roli moderátora soutěže, rozhodně zklamáni nebudete. Toto místo vzdal oblíbený a rozhodně charizmatický herec, kterým je Marek Vašut. Ten si tak střihne pro sebe poměrně nezvyklou roli. Dá se ale očekávat, že i jmenování právě tohoto člověka může k televizním obrazovkám přilákat celou řadu nových diváků, které vědomostní soutěže zkrátka baví.

Kdy můžeme pořad Chcete být milionářem vidět?

Podívejme se také na vysílací čas dané soutěže, jelikož o něm můžeme říci, že je poměrně zajímavý. A souvisí se seriálem Drazí sousedé, který TV Nova začala uvádět v pondělních a středečních premiérách. Ta středeční se však ruší a právě místo ní se objeví ona zajímavá soutěž Chcete být milionářem? A vysílací čas by měl být 20:20 hodit. Půjde tedy o hlavní vysílací čas. Kolik dílů je v plánu, zatím jasno není. Co ale jasné je, to je rozhodně fakt, že se TV Nova zkrátka snaží s touto soutěží zaujmout publikum tak, jako tomu bylo právě v minulosti. A to hlavně pro zajímavost otázek, stejně jako pro celkovou atraktivnost možných výher.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018