Nejenom zprávy. Prima začíná více cílit i na sportovní fanoušky

Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že vzniknou takzvané Velké zprávy. Jejich hlavní charakteristikou bylo především jejich prodloužení. Dva měsíce vysílání uběhly a tak je možné podívat se na několik dat o sledovanosti.

Zájem byl větší

Stalo se to, co TV Prima od daného kroku očekávala. Došlo k tomu, že zájem o zpravodajskou relaci byl větší. Velké zprávy tak v průměru sledoval větší počet diváků, než tomu bylo dříve u relace s názvem Zprávy FTV Prima. Je to dáno mimo jiné i tím, že relace je o 20 minut delší a tak se diváci dozvědí více informací, což je motivuje k tomu, aby se dívali právě na tento kanál. I když stále jasně dominují Televizní noviny a Nově, Prima už výrazně atakuje Události na České televizi. Daná fakta jasně směřují k tomu, že Velké zprávy se měnit nebudou a vše zůstane tak, jak byli diváci během prázdnin zvyklí.

Přidá se více sportu

Sport ke zpravodajské relaci vždy právem patří, a ani v tomto případě tomu nebude jinak. Dále se však TV Prima rozhodla přidat daného tématu trochu více. Velké zprávy však nebudou nijak dotčené. To proto, že se chystá nový pořad, který ponese název Sport Star. Nemá jít přímo o sportovní zpravodajství, ale spíše o zajímavý magazín, který nabídne spojení s touto tématikou.

První se již na obrazovce objevil

Jelikož Sport Star se už odvysílal, tak je možné říci i bližší formace. S těmi jistě souvisí osoba tvůrce, kterým je známý Václav Tittelbach, který dlouhou dobu působil na konkurenční Nově. Pokud jde o moderátory, tak se objeví Roman Šebrle a hlavně Petr Vágner a dále Andrea Košťálová. Poslední dvě jména mají společné to, že moderují bulvární magazín Top Star. A právě tuto formaci jsme zmínili záměrně, jelikož už po prvním dílu bylo jasné, že k tomuto pořadu má Sport Star poměrně blízko.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018