Nejenom zprávy. Prima začíná více cílit i na sportovní fanoušky

Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že vzniknou takzvané Velké zprávy. Jejich hlavní charakteristikou bylo především jejich prodloužení. Dva měsíce vysílání uběhly a tak je možné podívat se na několik dat o sledovanosti.

Zájem byl větší

Stalo se to, co TV Prima od daného kroku očekávala. Došlo k tomu, že zájem o zpravodajskou relaci byl větší. Velké zprávy tak v průměru sledoval větší počet diváků, než tomu bylo dříve u relace s názvem Zprávy FTV Prima. Je to dáno mimo jiné i tím, že relace je o 20 minut delší a tak se diváci dozvědí více informací, což je motivuje k tomu, aby se dívali právě na tento kanál. I když stále jasně dominují Televizní noviny a Nově, Prima už výrazně atakuje Události na České televizi. Daná fakta jasně směřují k tomu, že Velké zprávy se měnit nebudou a vše zůstane tak, jak byli diváci během prázdnin zvyklí.

Přidá se více sportu

Sport ke zpravodajské relaci vždy právem patří, a ani v tomto případě tomu nebude jinak. Dále se však TV Prima rozhodla přidat daného tématu trochu více. Velké zprávy však nebudou nijak dotčené. To proto, že se chystá nový pořad, který ponese název Sport Star. Nemá jít přímo o sportovní zpravodajství, ale spíše o zajímavý magazín, který nabídne spojení s touto tématikou.

První se již na obrazovce objevil

Jelikož Sport Star se už odvysílal, tak je možné říci i bližší formace. S těmi jistě souvisí osoba tvůrce, kterým je známý Václav Tittelbach, který dlouhou dobu působil na konkurenční Nově. Pokud jde o moderátory, tak se objeví Roman Šebrle a hlavně Petr Vágner a dále Andrea Košťálová. Poslední dvě jména mají společné to, že moderují bulvární magazín Top Star. A právě tuto formaci jsme zmínili záměrně, jelikož už po prvním dílu bylo jasné, že k tomuto pořadu má Sport Star poměrně blízko.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019