Nejenom zprávy. Prima začíná více cílit i na sportovní fanoušky

Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že vzniknou takzvané Velké zprávy. Jejich hlavní charakteristikou bylo především jejich prodloužení. Dva měsíce vysílání uběhly a tak je možné podívat se na několik dat o sledovanosti.

Zájem byl větší

Stalo se to, co TV Prima od daného kroku očekávala. Došlo k tomu, že zájem o zpravodajskou relaci byl větší. Velké zprávy tak v průměru sledoval větší počet diváků, než tomu bylo dříve u relace s názvem Zprávy FTV Prima. Je to dáno mimo jiné i tím, že relace je o 20 minut delší a tak se diváci dozvědí více informací, což je motivuje k tomu, aby se dívali právě na tento kanál. I když stále jasně dominují Televizní noviny a Nově, Prima už výrazně atakuje Události na České televizi. Daná fakta jasně směřují k tomu, že Velké zprávy se měnit nebudou a vše zůstane tak, jak byli diváci během prázdnin zvyklí.

Přidá se více sportu

Sport ke zpravodajské relaci vždy právem patří, a ani v tomto případě tomu nebude jinak. Dále se však TV Prima rozhodla přidat daného tématu trochu více. Velké zprávy však nebudou nijak dotčené. To proto, že se chystá nový pořad, který ponese název Sport Star. Nemá jít přímo o sportovní zpravodajství, ale spíše o zajímavý magazín, který nabídne spojení s touto tématikou.

První se již na obrazovce objevil

Jelikož Sport Star se už odvysílal, tak je možné říci i bližší formace. S těmi jistě souvisí osoba tvůrce, kterým je známý Václav Tittelbach, který dlouhou dobu působil na konkurenční Nově. Pokud jde o moderátory, tak se objeví Roman Šebrle a hlavně Petr Vágner a dále Andrea Košťálová. Poslední dvě jména mají společné to, že moderují bulvární magazín Top Star. A právě tuto formaci jsme zmínili záměrně, jelikož už po prvním dílu bylo jasné, že k tomuto pořadu má Sport Star poměrně blízko.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018