Nejenom zprávy. Prima začíná více cílit i na sportovní fanoušky

Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že vzniknou takzvané Velké zprávy. Jejich hlavní charakteristikou bylo především jejich prodloužení. Dva měsíce vysílání uběhly a tak je možné podívat se na několik dat o sledovanosti.

Zájem byl větší

Stalo se to, co TV Prima od daného kroku očekávala. Došlo k tomu, že zájem o zpravodajskou relaci byl větší. Velké zprávy tak v průměru sledoval větší počet diváků, než tomu bylo dříve u relace s názvem Zprávy FTV Prima. Je to dáno mimo jiné i tím, že relace je o 20 minut delší a tak se diváci dozvědí více informací, což je motivuje k tomu, aby se dívali právě na tento kanál. I když stále jasně dominují Televizní noviny a Nově, Prima už výrazně atakuje Události na České televizi. Daná fakta jasně směřují k tomu, že Velké zprávy se měnit nebudou a vše zůstane tak, jak byli diváci během prázdnin zvyklí.

Přidá se více sportu

Sport ke zpravodajské relaci vždy právem patří, a ani v tomto případě tomu nebude jinak. Dále se však TV Prima rozhodla přidat daného tématu trochu více. Velké zprávy však nebudou nijak dotčené. To proto, že se chystá nový pořad, který ponese název Sport Star. Nemá jít přímo o sportovní zpravodajství, ale spíše o zajímavý magazín, který nabídne spojení s touto tématikou.

První se již na obrazovce objevil

Jelikož Sport Star se už odvysílal, tak je možné říci i bližší formace. S těmi jistě souvisí osoba tvůrce, kterým je známý Václav Tittelbach, který dlouhou dobu působil na konkurenční Nově. Pokud jde o moderátory, tak se objeví Roman Šebrle a hlavně Petr Vágner a dále Andrea Košťálová. Poslední dvě jména mají společné to, že moderují bulvární magazín Top Star. A právě tuto formaci jsme zmínili záměrně, jelikož už po prvním dílu bylo jasné, že k tomuto pořadu má Sport Star poměrně blízko.

Aktuálně v tv světě
V posledních letech se s novými seriály v rámci českých televizí doslova roztrhl pytel. Vedení televizních stanic ..
19.05.2019
Diváci v České republice jsou pravidelně zásobováni skvělými kriminálními seriály, z nichž nad ostatními bezesporu ..
16.05.2019
Generální ředitel Petr Dvořák podal návrh, aby ředitelem Ostravského studia ČT zůstal dosavadní ředitel Tomáš ..
12.05.2019
Skupina Prima v loňském roce učinila zásadní rozhodnutí. Kromě upravení programu Prima Love spustila i vysílání ..
11.05.2019
Česká televize se poslední roky poměrně intenzivně zaměřuje na kvalitní seriálovou tvorbu. A to jak v podobě té, ..
06.05.2019
Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky ..
05.05.2019
Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága ..
28.04.2019
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019