Nejsilnější sledovanost uplynulého 41. týdne

Jaké pořady nebo televizní filmy se dostaly do čela uplynulého týdne? Diváci si potrpí spíše na své oblíbené seriálové postavy, ale dají šanci i prověřeným pořadům. Podívejme se společně na výsledky sledovanosti 41. týdne.

Specialisté pondělka

Pondělí již tradičně patří seriálu Specialisté. Tradičně patří k nejsilnějším lákadlům, jak se zbavit po 20. hodině stresu a užít si trochu napětí. Tentokrát si odnáší více než 1 milion diváků. V těsném závěsu pod milionovou hranici se dostal pořad Hvězdy nad hlavou vysílaný skupinou Nova.

Slunečná pro úterý

Slunečná je seriálem, který se stává nezdolným pořadem na pokračování. K televizním přijímačům se dostavilo celkem 1,24 milionů diváků a MasterChef česko se musí opětovně spokojit s druhou příčkou a výraznou ztrátou 0,5 milionů diváků.

MasterChef vše dohnal ve středu

Televizní pořad o kulinářském talentu jednotlivých soutěžících se sice nemůže měřit s oblíbeností úterního seriálu Slunečná, ale ve středu už nemá konkurenta. Stává se nejsledovanějším pořadem večera s celkovým počtem 844 tisíc diváků.

Čtvrteční večer potvrzuje svou dominanci Slunečná

Seriál Slunečná potvrzuje svou sílu a stává se jasným favoritem hlavního vysílacího času. Dva dny v týdnu tak připadají pro seriál z produkce skupiny Prima, která tímto zveřejněným dílem přilákala přes 1,1 milionů diváků a nechala tak za sebou Pana Profesora vysílaného na TV Nova.

Páteční večer s příměsí kriminality

Pod rouškou pátečního večera se na našich obrazovkách pravidelně vypráví jeden z napínavých příběhů, které odtajňuje Policie Modrava skrze televizní stanici Nova. Seriál si pro tentokrát získal obecenstvo převyšující 1,1 milionů diváků. Jen o dvě stě tisíc méně pak má nově vysílaný seriál Osada.

Sobota byla trefou do černého

Premiérový vstupní díl zábavného tanečního pořadu celosvětového formátu se zasloužil o pořádnou podívanou. Skvělým výkonům přihlíželo v sobotu večer 1,54 milionů diváků a díky tomu se pořad StarDance stal nejsledovanějším pořadem celého týdne.

Aktuálně v tv světě
TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje ..
25.05.2022
Seriál Chlap je vysílán na TV Nova každý čtvrtek od 20:20. První díl byl vysílán 10.3. Každý díl se odvysílá znovu ..
22.05.2022
Mixxxer show jede na Óčko TV už od roku 2012, jedná se o klasickou talkshow s hosty, ve většině případů se jedná o ..
17.05.2022
V tomto roce vyšla další sezona show Farmář hledá ženu, aktuálně bylo odvysíláno 7 dílů. Tato show se vysílá a ..
15.05.2022
Již od 10. května mohou diváci sledovat na televizi Nova novou řadu oblíbené reality show Utajený šéf. V této reality ..
08.05.2022
Již tento týden se dostane na televizní obrazovky oceňovaný dokument Jednotka intenzivního života. Dokument se zabýva ..
05.05.2022
Od 27. dubna se na obrazovky stanice Nova Fun dostane nová skečová show s názvem První dobrá.Tuto show vytvořili čtyři ..
01.05.2022
Minulé pondělí byl státní svátek, na večerním programu tak byla mimo jiné i pohádka. I přesto nejvyšší sledovanost ..
29.04.2022
Skupina Nova minulý vloni na podzim spustila zcela novou stanici pro ženy Nova Lady a zároveň provedla řadu programových a ..
23.04.2022
Česká televize na veletrhu v Cannes nakoupila nové seriály a filmy. Naopak prodala do zahraniční některé své pohádky ..
20.04.2022