Nejsilnější sledovanost uplynulého 41. týdne

Jaké pořady nebo televizní filmy se dostaly do čela uplynulého týdne? Diváci si potrpí spíše na své oblíbené seriálové postavy, ale dají šanci i prověřeným pořadům. Podívejme se společně na výsledky sledovanosti 41. týdne.

Specialisté pondělka

Pondělí již tradičně patří seriálu Specialisté. Tradičně patří k nejsilnějším lákadlům, jak se zbavit po 20. hodině stresu a užít si trochu napětí. Tentokrát si odnáší více než 1 milion diváků. V těsném závěsu pod milionovou hranici se dostal pořad Hvězdy nad hlavou vysílaný skupinou Nova.

Slunečná pro úterý

Slunečná je seriálem, který se stává nezdolným pořadem na pokračování. K televizním přijímačům se dostavilo celkem 1,24 milionů diváků a MasterChef česko se musí opětovně spokojit s druhou příčkou a výraznou ztrátou 0,5 milionů diváků.

MasterChef vše dohnal ve středu

Televizní pořad o kulinářském talentu jednotlivých soutěžících se sice nemůže měřit s oblíbeností úterního seriálu Slunečná, ale ve středu už nemá konkurenta. Stává se nejsledovanějším pořadem večera s celkovým počtem 844 tisíc diváků.

Čtvrteční večer potvrzuje svou dominanci Slunečná

Seriál Slunečná potvrzuje svou sílu a stává se jasným favoritem hlavního vysílacího času. Dva dny v týdnu tak připadají pro seriál z produkce skupiny Prima, která tímto zveřejněným dílem přilákala přes 1,1 milionů diváků a nechala tak za sebou Pana Profesora vysílaného na TV Nova.

Páteční večer s příměsí kriminality

Pod rouškou pátečního večera se na našich obrazovkách pravidelně vypráví jeden z napínavých příběhů, které odtajňuje Policie Modrava skrze televizní stanici Nova. Seriál si pro tentokrát získal obecenstvo převyšující 1,1 milionů diváků. Jen o dvě stě tisíc méně pak má nově vysílaný seriál Osada.

Sobota byla trefou do černého

Premiérový vstupní díl zábavného tanečního pořadu celosvětového formátu se zasloužil o pořádnou podívanou. Skvělým výkonům přihlíželo v sobotu večer 1,54 milionů diváků a díky tomu se pořad StarDance stal nejsledovanějším pořadem celého týdne.

Aktuálně v tv světě
V posledních dnech zahájila Nova poměrně výraznou kampaň ke své chystané minisérii Případ Roubal. Pro skupinu Nova se ..
25.11.2021
V pátek 19. listopadu odvysílá televize Nova ve svém prime-timu vyhlášení ankety Český slavík. Slavné hudební ceny se ..
21.11.2021
I na obrazovky RTSV dorazila mutace britské soutěže The Great British Bake Off a podařilo se jí zaujmout slovenské diváky ..
17.11.2021
Skupina Nova přinesla v minulých dnech  na český televizní trh poněkud překvapivě novou stanici, kterou představila pod ..
14.11.2021
Televize Prima chystá v roce 2022 zaujmout své diváky novým seriálem – pojmenovala ho ZOO a půjde o oddechový seriál se ..
10.11.2021
Česká televize na svém druhém programu přináší od 11. listopadu sedmidílnou sérii Svět v plamenech (v anglickém ..
05.11.2021

Televizní stanice Nova se chystá natočit další řadu úspěšného modelu reality show pod názvem Survivor ..

21.10.2021

Jaké pořady nebo televizní filmy se dostaly do čela uplynulého týdne? Diváci si potrpí ..

19.10.2021

Nejrozšířenější televizní skupina Prima oznamuje zrod nového tematického kanálu, který bude ..

15.10.2021
Máme za sebou další týden plný zábavy, akce, napětí a poznání, které nám televizní stanice pravidelně předkládají ..
10.10.2021