Nova a Voyo v roce 2024 lákají na novou řadu reality show Survivor a sérii o slavném kriminalistovi

S novým rokem se můžeme těšit na nové tv pořady i uvedení nových řad seriálů, ale také na televizní premiéry filmů. Co nám nabídne platforma Voyo a televizní stanice Nova?

Survivor 2024

Prvním lákadlem je rozhodně uvedení již 3. řady celosvětově známé reality show Survivor. Jejího moderování se opět ujme Ondřej Novotný, ale na jaké osobnosti se můžeme těšit, to je prozatím tajemstvím. Nicméně podle vydaných informací se prý diváci mohou těšit na výrazné osobnosti a samozřejmě i na nesnadné a záludné úkoly, intriky a spojenectví.

Metoda Markovič: Hojer

Zajímáte se o dějiny kriminalistiky? Právě v roce 2024 bude uvedena šestidílná série Metoda Markovič: Hojer. Jiří Markovič je legendární kriminalista, díky kterému byl dopaden sériový vrah doby normalizačního Československa Ladislav Hojer. V hlavních rolích se představí Petr Lněnička, Václav Neužil ml. a Adam Mišík.

Seriál vás vtáhne do Prahy na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let. Připravte se na město, které je nevlídné, ošuntělé a plné šedých davů čekajících ve frontách před obchody, které jsou poloprázdné. Sem tam je k vidění barevný plakát připomínající slavné výročí, jinak je město bezbarvé a působí depresivním dojmem.

V nocích se navíc do ulic vydávají mladí sexuální násilníci, kteří mají sadistické sklony. Těmto mladíkům je na stopě vyšetřovatel Jiří Markovič. Kromě hlavního tématu, kterým je vyšetřování a následné dopadení Ladislava Hojera, se v seriálu prolínají také další uzavřené případy, jež ukazují, jak se Markovičova metoda vyvíjela a v čem spočívala genialita samotného kriminalisty.

Na odhalení toho, kdo se nové řady reality show Survivor zúčastní a kdy bude vůbec vysílána, si musíme ještě počkat. Šestidílná série Metoda Markovič: Hojer bude k vidění na platformě Voyo již od 26.1. 2024.

Aktuálně v tv světě
Rodinný film Gump - pes, který naučil lidi žít, přináší dojemný, smutný, veselý a poučný příběh vyprávěný z ..
23.05.2024
Na televizní obrazovky se vrací čtyřdílný seriál Rédl, který diváky zavede do porevolučního Československa, ve ..
22.05.2024
  1. listopadu 1970 došlo v USA k ohromné tragédii. Během nehody letadla zemřel celý univerzitní tým ..
19.05.2024
Jak zaznělo v knize slavného francouzského autora Antoine de Saint-Exupéryho, správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, ..
15.05.2024
Švédský spisovatel Jonas Jonasson si získal přízeň čtenářů svým stylem psaní a zejména jeho kniha Stoletý stařík, ..
12.05.2024
Již v pátek 10. května 2024 vypukne dlouho očekávané Mistrovství světa v hokeji, které se letos uskuteční v České ..
07.05.2024
Jakou cenu musí zaplatit detektiv vyšetřující případ vraždy prominentního soudce, kterou spáchala jeho dcera? Odpověď ..
05.05.2024
Napadá vás, jaké by to bylo, kdybyste se z důchodu vrátili zpátky do pracovního procesu? Odpověď na tuto otázku vám ..
30.04.2024
Letos na podzim se na obrazovkách České televize opět objeví u diváků velmi oblíbený zábavný taneční pořad ..
28.04.2024

Když televize Prima lákala diváky na reality show Česko na grilu, netušila, jakým fiaskem ..

25.04.2024