Nova chystá na jaře mnoho novinek

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky na jaro 2019, které startuje 7.ledna. A zdá se, že se s nimi opravdu roztrhl pytel. Diváci se tak mohou těšit na úplně nové pořady, ale i na zbrusu nové díly těch zavedených. Kromě pořadů nás určitě potěší i pokračování oblíbených seriálů, bez kterých si jistě mnoho lidí už nedokáže představit svůj běžný týden. Pojďme si tedy ty největší „tahouny“ společně představit.

Pořady

Mezi neočekávanější pořady připravené na jaro patří bezesporu nová řada MasterChef, která snad dokáže navázat na úspěchy řad předchozích a vysílací čas jí připadl na středu večer. Do poroty soutěže usedne kompletně nová sestava tvořena Radkem Kašpárkem (michelinský kuchař), Janem Punčochářem (trojnásobný vítěz ankety Zlatý kuchař) a šéfkuchařem Přemkem Forejtem.

Kromě toho se však na televizní obrazovky vydá dobývat srdce diváků i naprostá novinka. Pořad Rodinné případy je zatím velkou neznámou a nikdo neví, co od něj má vlastně očekávat. Snad kromě tvůrců samotných. My se budeme moci o jeho charakteru a kvalitách přesvědčit během dlouhých, pondělních večerů.

Rovněž se také vrátí oblíbená Výměna manželek s novými zápletkami a bizarními příběhy (ne)obyčejných partnerských dvojic. Uvidíme, jak moc se budou v příštím roce „mačkat hadi“.

Seriály

Diváci TV Nova rozhodně nebudou ochuzeni o své zamilované seriály jako je Ordinace v růžové zahradě 2 (úterý) a Ulice. Mimo tyto dvě stálice se také vrátí také kriminální seriál Profesionálové.

TheVoice

Nova také oznámila návrat hudební soutěže TheVoice, která se kdysi objevovala pod názvem „Hlas Československa“. Zatím ale nesdělila žádné podrobnosti, takže si na celkovou podobu soutěže, pravidla a oznámení odborné poroty budeme muset ještě nějaký čas počkat.
Po nepříliš úspěšné SuperStar tak snad přijde kvalitnější formát pořadu, který diváky bude bavit o něco víc a navrátí tak hudebním pořadům uvadající slávu.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018