Nova chystá na jaře mnoho novinek

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky na jaro 2019, které startuje 7.ledna. A zdá se, že se s nimi opravdu roztrhl pytel. Diváci se tak mohou těšit na úplně nové pořady, ale i na zbrusu nové díly těch zavedených. Kromě pořadů nás určitě potěší i pokračování oblíbených seriálů, bez kterých si jistě mnoho lidí už nedokáže představit svůj běžný týden. Pojďme si tedy ty největší „tahouny“ společně představit.

Pořady

Mezi neočekávanější pořady připravené na jaro patří bezesporu nová řada MasterChef, která snad dokáže navázat na úspěchy řad předchozích a vysílací čas jí připadl na středu večer. Do poroty soutěže usedne kompletně nová sestava tvořena Radkem Kašpárkem (michelinský kuchař), Janem Punčochářem (trojnásobný vítěz ankety Zlatý kuchař) a šéfkuchařem Přemkem Forejtem.

Kromě toho se však na televizní obrazovky vydá dobývat srdce diváků i naprostá novinka. Pořad Rodinné případy je zatím velkou neznámou a nikdo neví, co od něj má vlastně očekávat. Snad kromě tvůrců samotných. My se budeme moci o jeho charakteru a kvalitách přesvědčit během dlouhých, pondělních večerů.

Rovněž se také vrátí oblíbená Výměna manželek s novými zápletkami a bizarními příběhy (ne)obyčejných partnerských dvojic. Uvidíme, jak moc se budou v příštím roce „mačkat hadi“.

Seriály

Diváci TV Nova rozhodně nebudou ochuzeni o své zamilované seriály jako je Ordinace v růžové zahradě 2 (úterý) a Ulice. Mimo tyto dvě stálice se také vrátí také kriminální seriál Profesionálové.

TheVoice

Nova také oznámila návrat hudební soutěže TheVoice, která se kdysi objevovala pod názvem „Hlas Československa“. Zatím ale nesdělila žádné podrobnosti, takže si na celkovou podobu soutěže, pravidla a oznámení odborné poroty budeme muset ještě nějaký čas počkat.
Po nepříliš úspěšné SuperStar tak snad přijde kvalitnější formát pořadu, který diváky bude bavit o něco víc a navrátí tak hudebním pořadům uvadající slávu.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019