Nova chystá nové řady Utajeného šéfa a Souboje na talíři

Již od 10. května mohou diváci sledovat na televizi Nova novou řadu oblíbené reality show Utajený šéf. V této reality show se ředitel nějakého podniku přestrojí za řadového zaměstnance a projde si tak chod firmy na nižších pozicích. Pozná tak fungování podniku od A do Z.

Nova avizuje, že tato řada je unikátní v tom, že mají firmy, které jsou velmi blízko koncovému zákazníkovi – pekaře, zpracovatele masa, autobusovou dopravu, kavárnu, hotely nebo úklidovou firmu. V sedmi nových dílech diváci uvidí šéfy například z řetězce kaváren CrossCafé nebo řeznictví Masoprodej.

Minulá řada byla divácky úspěšná. Na jaře loňského roku sledoval jednotlivé díly průměrně milion diváků. Nejvíce úspěšný byl v kategorii žen věku 25-34 let. První díl nové řady bude na televizi Nova v úterý 10. května ve 20:20.

Kromě Utajeného šéfa připravuje Nova také pokračování show Souboj na talíři. Tři šéfkuchaři Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt se vydají na cesty po České republice, aby ochutnali nejlepšímístní speciality.Jen u ochutnávání to ale nezůstane. Jídla, která kuchaři poznají, chtějí napodobit a postavit se jeden druhému v kuchařském souboji. Jan Punčochář k show poznamenal, že budou poznávat krásná místa a prožírat se Českem.

I tento pořad byl v loňském roce velice úspěšný. Vysílán byl vždy po Masterchefovi a jednotlivé díly sledovalo okolo 750 tisíc diváků. Souboj na talíři se zároveň umístil na 1. místě dle výzkumu agentury Kantar, kde jej diváci vyhodnotili jako nejzajímavější televizní pořad minulého podzimu. Kdy se nové díly této show dostanou na televizní obrazovky, zatím není jasné. Bude to prý ale ještě v letošním roce.

Aktuálně v tv světě
TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje ..
25.05.2022
Seriál Chlap je vysílán na TV Nova každý čtvrtek od 20:20. První díl byl vysílán 10.3. Každý díl se odvysílá znovu ..
22.05.2022
Mixxxer show jede na Óčko TV už od roku 2012, jedná se o klasickou talkshow s hosty, ve většině případů se jedná o ..
17.05.2022
V tomto roce vyšla další sezona show Farmář hledá ženu, aktuálně bylo odvysíláno 7 dílů. Tato show se vysílá a ..
15.05.2022
Již od 10. května mohou diváci sledovat na televizi Nova novou řadu oblíbené reality show Utajený šéf. V této reality ..
08.05.2022
Již tento týden se dostane na televizní obrazovky oceňovaný dokument Jednotka intenzivního života. Dokument se zabýva ..
05.05.2022
Od 27. dubna se na obrazovky stanice Nova Fun dostane nová skečová show s názvem První dobrá.Tuto show vytvořili čtyři ..
01.05.2022
Minulé pondělí byl státní svátek, na večerním programu tak byla mimo jiné i pohádka. I přesto nejvyšší sledovanost ..
29.04.2022
Skupina Nova minulý vloni na podzim spustila zcela novou stanici pro ženy Nova Lady a zároveň provedla řadu programových a ..
23.04.2022
Česká televize na veletrhu v Cannes nakoupila nové seriály a filmy. Naopak prodala do zahraniční některé své pohádky ..
20.04.2022