Nova chystá novou Výměnu manželek i pořady o vaření

Podobně jako jiné televizní stanice, i TV Nova představila své jarní vysílací schéma a nechala nahlédnout i do toho podzimního. Zajásají milovníci reality show, seriálů i pořadů o vaření – a i když přijde řada novinek a premiér, stále se pojede ve vyjetých, prověřených kolejích.

Zatímco některé televize se snaží riskovat a přinášejí na obrazovky neokoukané show a pořady, jaké tu ještě nebyly, nejsledovanější česká televize, TV Nova, žádné experimenty nechystá. Dál zůstává u ověřených nekonečných seriálů, a i když na jaro chystá řadu novinek, půjde vesměs o divácky oblíbený formát kulinářských pořadů či reality show Výměna manželek, kterou už diváci této stanice dobře znají. A stejně tak na podzim přijde nová řada již známé talentové soutěže SuperStar.

Bez Hrušky, ale o vaření

Na TV Nova se proslavil rádoby kuchař Láďa Hruška se svými leckdy podivnými a mnoha lidmi vysmívanými recepty z podivuhodných surovin. Vydal díky tomu kuchařku, které se prodalo už bezmála 400 tisíc kusů a jeho kulinářské výtvory stále na Nově běží. Vaří tu také moderátorka a spisovatelka Halina Pawlowská, která má pořad U Haliny v kuchyni. Ale první jmenovaný nedávno oznámil, že na TV Nova končí, a tak ho nahradí jiní. Každou sobotu a neděli před Televizními novinami se tak na obrazovkách bude kuchtit v pořadu Nejlíp vaří moje máma!, kde budou soutěžit běžní lidé. Každou středu v hlavním vysílacím čase se zase budeme moci inspirovat v pořadu Češi vaří česká jídla.

Premiérové filmy

Každý pátek a sobota budou večer patřit novinkovým českým a zahraničním filmům. Vysílat se budou komedie Dědictví aneb Kurva se neříká či Zakázané uvolnění, pohádka Tři bratři a nebo také Avengers nebo Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. A od konce března se každou středu můžeme těšit na nové díly reality show Výměna manželek, které tak na čas z obrazovek vystrnadí Doktory z Počátků (ti se budou vysílat jen jedenkrát týdně).

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018