Nova chystá novou Výměnu manželek i pořady o vaření

Podobně jako jiné televizní stanice, i TV Nova představila své jarní vysílací schéma a nechala nahlédnout i do toho podzimního. Zajásají milovníci reality show, seriálů i pořadů o vaření – a i když přijde řada novinek a premiér, stále se pojede ve vyjetých, prověřených kolejích.

Zatímco některé televize se snaží riskovat a přinášejí na obrazovky neokoukané show a pořady, jaké tu ještě nebyly, nejsledovanější česká televize, TV Nova, žádné experimenty nechystá. Dál zůstává u ověřených nekonečných seriálů, a i když na jaro chystá řadu novinek, půjde vesměs o divácky oblíbený formát kulinářských pořadů či reality show Výměna manželek, kterou už diváci této stanice dobře znají. A stejně tak na podzim přijde nová řada již známé talentové soutěže SuperStar.

Bez Hrušky, ale o vaření

Na TV Nova se proslavil rádoby kuchař Láďa Hruška se svými leckdy podivnými a mnoha lidmi vysmívanými recepty z podivuhodných surovin. Vydal díky tomu kuchařku, které se prodalo už bezmála 400 tisíc kusů a jeho kulinářské výtvory stále na Nově běží. Vaří tu také moderátorka a spisovatelka Halina Pawlowská, která má pořad U Haliny v kuchyni. Ale první jmenovaný nedávno oznámil, že na TV Nova končí, a tak ho nahradí jiní. Každou sobotu a neděli před Televizními novinami se tak na obrazovkách bude kuchtit v pořadu Nejlíp vaří moje máma!, kde budou soutěžit běžní lidé. Každou středu v hlavním vysílacím čase se zase budeme moci inspirovat v pořadu Češi vaří česká jídla.

Premiérové filmy

Každý pátek a sobota budou večer patřit novinkovým českým a zahraničním filmům. Vysílat se budou komedie Dědictví aneb Kurva se neříká či Zakázané uvolnění, pohádka Tři bratři a nebo také Avengers nebo Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. A od konce března se každou středu můžeme těšit na nové díly reality show Výměna manželek, které tak na čas z obrazovek vystrnadí Doktory z Počátků (ti se budou vysílat jen jedenkrát týdně).

Aktuálně v tv světě
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018