Nova chystá novou Výměnu manželek i pořady o vaření

Podobně jako jiné televizní stanice, i TV Nova představila své jarní vysílací schéma a nechala nahlédnout i do toho podzimního. Zajásají milovníci reality show, seriálů i pořadů o vaření – a i když přijde řada novinek a premiér, stále se pojede ve vyjetých, prověřených kolejích.

Zatímco některé televize se snaží riskovat a přinášejí na obrazovky neokoukané show a pořady, jaké tu ještě nebyly, nejsledovanější česká televize, TV Nova, žádné experimenty nechystá. Dál zůstává u ověřených nekonečných seriálů, a i když na jaro chystá řadu novinek, půjde vesměs o divácky oblíbený formát kulinářských pořadů či reality show Výměna manželek, kterou už diváci této stanice dobře znají. A stejně tak na podzim přijde nová řada již známé talentové soutěže SuperStar.

Bez Hrušky, ale o vaření

Na TV Nova se proslavil rádoby kuchař Láďa Hruška se svými leckdy podivnými a mnoha lidmi vysmívanými recepty z podivuhodných surovin. Vydal díky tomu kuchařku, které se prodalo už bezmála 400 tisíc kusů a jeho kulinářské výtvory stále na Nově běží. Vaří tu také moderátorka a spisovatelka Halina Pawlowská, která má pořad U Haliny v kuchyni. Ale první jmenovaný nedávno oznámil, že na TV Nova končí, a tak ho nahradí jiní. Každou sobotu a neděli před Televizními novinami se tak na obrazovkách bude kuchtit v pořadu Nejlíp vaří moje máma!, kde budou soutěžit běžní lidé. Každou středu v hlavním vysílacím čase se zase budeme moci inspirovat v pořadu Češi vaří česká jídla.

Premiérové filmy

Každý pátek a sobota budou večer patřit novinkovým českým a zahraničním filmům. Vysílat se budou komedie Dědictví aneb Kurva se neříká či Zakázané uvolnění, pohádka Tři bratři a nebo také Avengers nebo Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. A od konce března se každou středu můžeme těšit na nové díly reality show Výměna manželek, které tak na čas z obrazovek vystrnadí Doktory z Počátků (ti se budou vysílat jen jedenkrát týdně).

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018