Nova chystá nový seriál – Na vodě

Jelikož konkurenční seriál s názvem Přístav je u konkurenční televize poměrně oblíbeným, bylo jasné, že to největší komerční televize u nás jenom tak nenechá a bude se chtít co nejdříve vytasit s novinkou. A tak přichází dříve, než jsme si mysleli. Hned na úvod řekněme, že se jedná o seriál s názvem Na vodě, což už podobně jako u konkurence svádí k tomu, že bude více než jasné, kde se bude hlavní děj odehrávat. Co je jasné dále, to je termín odvysílání prvního dílu. Ten můžeme jako diváci této televize spatřit už v únoru, konkrétně potom 7.2. Následovat bude pravidelný příděl všech dílů. A to vždy v neděli ve stejný čas, a to ve 20:20.

Zajímavý příběh

O co v seriálu půjde? Příběh je poměrně jednoduchý, ale určitě zajímavý. Půjde o vyprávění úspěšného pětatřicátníka, kterého opustí žena a jemu se tak v jedné vteřině změní celý život. Nejenom, že přijde o práci, ale přijde i o bydlení. Objeví se však jeho přítel Honza, který ho vezme k sobě. A to na jednu vltavskou zátoku, kterou si jako své sídlo vybrali všichni milovníci života na hausbótu. A právě zde se hlavní hrdina setká se zcela novým a unikáním životním stylem, který mu rozšíří obzory.

Zajímavé herecké obsazení

O co půjde, tedy již hrubě víme. Podívejme se také na herecké obsazení, které bude se seriálem Na vodě spjato. I zde se můžeme těšit na poměrně atraktivní jména. A to nejenom ze světa filmů a seriálů, kde je znám například Lukáš Langmnajer. Stejně tak se setkáme i se známým zpěvákem Tomášem Klusem, který bude hrát jeho kamaráda Honzu. Role dalších postav si střihli například Lenka Vlaskáková, Lukáš Pavlásek, ale také Oldřich Kaiser nebo Ester Geislerová. Jmen je ve filmu více než dost a tak pokud vás příběh alespoň trochu zaujal, může se jednat o poměrně zajímavý oddechový seriál. Zda se vyplní naše slova, to jistě poznáme už po odvysílání prvního dílu.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018