Nova chystá pro příští rok dvě origiální minisérie

Spolu se svou platformou Voyo představí televize Nova v příštím roce divákům dvě původní minisérie, které se budou věnovat divácky atraktivním tématům. Nova tak pokračuje ve směru, který si vytyčila již uvedením kriminálního dramatu Roubal, které spustila pouze pro platící diváky na Voyo. I dvě další chystané minisérie jsou natáčené pod značkou Voyo Originál, tudíž jsou zjevně určené především pro Voyo. Zdá se, že na svém zpoplatněném kanálu se Nova chystá zveřejňovat projekty, které by mohly zaujmout i diváky, jež mají na televizní tvorbu vyšší nároky nebo hledají originální témata a příběhy.

Jitřní záře

Část čtenářů si jistě vzpomene na kauzu dítěte, které rodiče pojmenovali poněkud netradičně a dostali se kvůli tomu do křížku se státními úřady. Touto aférou se inspiruje i minisérie Jitřní záře, která se bude odehrávat především ve venkovském prostředí. Režie se ujal Dan Wlodarczyk a hlavních rolí Petra Bučková a Jan Plouhar. Seriál by se prostřednictvím zkoumání tohoto námětu měl věnovat tématům jako osobní svoboda, boj s úřady či právo státu zasahovat do rodinného prostředí a výchovy dítěte.

Minisérie by se měla vysílat na jaře – a jak už bylo zmíněno, zřejmě ji nejdříve uvidí diváci s přístupem na platformu Voyo.

Iveta

To se týká i druhé noviny, kterou už Nova několik týdnů hojně promuje – chystané minisérie  Iveta, věnující se životu a osudu zpěvačky Ivety Bartošové. Ve třech dílech diváci zhlédnout život populární zpěvačky od jejího mládí, přes první hudební úspěchy až po jedno z vrcholných období její kariéry po boku Petra Sepéšiho. Třídílná minisérie by měla končit obdobím sametové revoluce. Režisérem snímku je Michal Samir, hlavní roli ztvárnila herečka Anna Fialová.

Aktuálně v tv světě
Na konci srpna proběhlo zasedání Rady ČT, na němž nový generální ředitel České televize Hynek Chudárek představil ..
04.09.2025
První série detektivní hry o život, která vychází z oblíbené táborové hry Městečko Palermo, si rozhodně vybudovala ..
02.09.2025
Když v roce 2008 vzal kina útokem letní film s hudbou kapely ABBA, málokdo tušil, o jaký hit se bude jednat. O deset let ..
27.08.2025
Již v sobotu 30. srpna 2025 zamíří na Primu první díl nového seriálu Mladá krev. Na co se můžete v 16 dílech ..
26.08.2025

Podzim se blíží a další televize představila divákům svůj program. Na jaké novinky se ..

25.08.2025
S nadcházejícím podzimem se jednotlivé televize předhánějí v nabídce zajímavých pořadů a nových seriálů. Televize ..
19.08.2025
Podzimní programové schéma ČT se nese v duchu hesla všechny barvy podzimu. Nabídka pořadů je totiž skutečně pestrá, ..
14.08.2025
Letní reality show Farma Česko je u konce a na televizních obrazovkách tak bude prostor pro další. Tentokrát se bude jednat ..
13.08.2025
Zajímáte se o českou drag scénu, nebo jde naopak zcela mimo vás? Pokud chcete blíže nahlédnout za oponu, nenechte si ujít ..
11.08.2025
Podzim se blíží mílovými kroky a je nejvyšší čas zjistit, na jaké pořady, seriály a filmy se mohou diváci těšit v ..
05.08.2025