Nova chystá pro příští rok dvě origiální minisérie

Spolu se svou platformou Voyo představí televize Nova v příštím roce divákům dvě původní minisérie, které se budou věnovat divácky atraktivním tématům. Nova tak pokračuje ve směru, který si vytyčila již uvedením kriminálního dramatu Roubal, které spustila pouze pro platící diváky na Voyo. I dvě další chystané minisérie jsou natáčené pod značkou Voyo Originál, tudíž jsou zjevně určené především pro Voyo. Zdá se, že na svém zpoplatněném kanálu se Nova chystá zveřejňovat projekty, které by mohly zaujmout i diváky, jež mají na televizní tvorbu vyšší nároky nebo hledají originální témata a příběhy.

Jitřní záře

Část čtenářů si jistě vzpomene na kauzu dítěte, které rodiče pojmenovali poněkud netradičně a dostali se kvůli tomu do křížku se státními úřady. Touto aférou se inspiruje i minisérie Jitřní záře, která se bude odehrávat především ve venkovském prostředí. Režie se ujal Dan Wlodarczyk a hlavních rolí Petra Bučková a Jan Plouhar. Seriál by se prostřednictvím zkoumání tohoto námětu měl věnovat tématům jako osobní svoboda, boj s úřady či právo státu zasahovat do rodinného prostředí a výchovy dítěte.

Minisérie by se měla vysílat na jaře – a jak už bylo zmíněno, zřejmě ji nejdříve uvidí diváci s přístupem na platformu Voyo.

Iveta

To se týká i druhé noviny, kterou už Nova několik týdnů hojně promuje – chystané minisérie  Iveta, věnující se životu a osudu zpěvačky Ivety Bartošové. Ve třech dílech diváci zhlédnout život populární zpěvačky od jejího mládí, přes první hudební úspěchy až po jedno z vrcholných období její kariéry po boku Petra Sepéšiho. Třídílná minisérie by měla končit obdobím sametové revoluce. Režisérem snímku je Michal Samir, hlavní roli ztvárnila herečka Anna Fialová.

Aktuálně v tv světě
Po úspěšné jarní sezoně, představila TV Prima celkem tři nové seriály, které bude na podzim vysílat. Jedním z nich je ..
11.08.2022
Komediální seriál s názvem Argometal je založený na příběhu z české vesnice. Režii má na starost Karel Janák, který ..
07.08.2022
Nový film s názvem Arvéd je možné nyní shlédnout v kinech, později bude možné tento film vidět na obrazovkách na ..
02.08.2022
Na Očku se momentálně vysílá další etapa show, který mají za úkol dám divákům tipy na to jak si nejlépe užít ..
31.07.2022
V tento den byli odehrány dva podniky ATP 250. Což je tenisová kategorie mužského profesionálního okruhu. Je hraná od roku ..
26.07.2022
Tento rok vyšla nová romantická komedie, která se natáčela v Praze. Komedie s názvem Řekni to psem. Měla svoji premiéru ..
24.07.2022
Už 4. srpna bude premiéra filmu s názvem Planeta Praha. Režisérem tohoto filmu je Jan Hošek, který není jen režisérem, ..
21.07.2022
Nový seriál nese název Máma na zabití. První díl byl odvysílán 5.7. ve 21:25. Druhý díl bude vysílán 12.7. ve stejný ..
17.07.2022
Ve 20:20 můžete na Nově vidět premiéru dokumentárního filmu Karel Speciál. Tento film režírovala Olga Malířová ..
15.07.2022
Film s názvem m poslední závod je režírován Tomášem Hodanem, který režíroval také film Delfín nebo seriál Dáma a ..
10.07.2022