Nova International přichází

O tom, že tuzemská největší komerční televize chystá verzi vysílání i pro slovenské publikum, to jsme již psali. Konkrétně má jít o kanál nazývaný jako Nova International. A čas oficiálního spuštění se již nachýlil, jelikož tato televize oficiálně odstartuje již první den měsíce února. Sice nepůjde o plnohodnotné vysílání TV Nova, jelikož to má být v mnoha směrech osekáno, ale rozhodně by televize měla slovenským sousedům nabídnout řadu hlavně takových pořadů, které jsou aktuálně stahovány z internetu, nebo sledovány nelegálně. A to je jeden z hlavních důvodů, proč bude Nova International spuštěna.

Jaké pořady budou k vidění?

Je jasné, že začít vysílat v zahraničí není jednoduché, a to především pro různé televizní licence, které jsou spojeny s pořady, které nepatří do produkce této největší komerční televize u nás. Je tedy jasné, že ty, u kterých to licence nedovoluje, na Slovensku zkrátka neuvidí. Na druhou stranu si slovenští diváci mohou být jisti, že na Nova International uvidí všechny pořady, které tato televize vyprodukovala. Pokud budeme konkrétní, bude sem patřit třeba několik seriálů, jako Ulice, Ordinace v růžové zahradě, stejně jako Atentát, nebo novinka na Vodě.

Důraz i na zpravodajství

Poměrně překvapivý krok je i to, že na Nova International bude k dispozici poměrně velký příděl zpravodajství. Budou to Polední noviny, Odpolední noviny a samozřejmě také Večerní noviny. Vše poté doplní skutečné stálice, které jsou spojeny s mapováním bulváru v rámci pořadu Prásk!, stejně jako nebudou chybět ani zajímavosti spojené s pořadem Víkend.

Zatím pouze večer

Nutno dodat, že zatím půjde spíše o testovací vysílání, čemuž bude odpovídat také programové schéma. To bude začínat až v 17:00 a samotné vysílání by mělo končit zhruba ve 21:30. Pokud se ale Nova International bude dařit, rozšíření je rozhodně v plánu.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018