Nova International přichází

O tom, že tuzemská největší komerční televize chystá verzi vysílání i pro slovenské publikum, to jsme již psali. Konkrétně má jít o kanál nazývaný jako Nova International. A čas oficiálního spuštění se již nachýlil, jelikož tato televize oficiálně odstartuje již první den měsíce února. Sice nepůjde o plnohodnotné vysílání TV Nova, jelikož to má být v mnoha směrech osekáno, ale rozhodně by televize měla slovenským sousedům nabídnout řadu hlavně takových pořadů, které jsou aktuálně stahovány z internetu, nebo sledovány nelegálně. A to je jeden z hlavních důvodů, proč bude Nova International spuštěna.

Jaké pořady budou k vidění?

Je jasné, že začít vysílat v zahraničí není jednoduché, a to především pro různé televizní licence, které jsou spojeny s pořady, které nepatří do produkce této největší komerční televize u nás. Je tedy jasné, že ty, u kterých to licence nedovoluje, na Slovensku zkrátka neuvidí. Na druhou stranu si slovenští diváci mohou být jisti, že na Nova International uvidí všechny pořady, které tato televize vyprodukovala. Pokud budeme konkrétní, bude sem patřit třeba několik seriálů, jako Ulice, Ordinace v růžové zahradě, stejně jako Atentát, nebo novinka na Vodě.

Důraz i na zpravodajství

Poměrně překvapivý krok je i to, že na Nova International bude k dispozici poměrně velký příděl zpravodajství. Budou to Polední noviny, Odpolední noviny a samozřejmě také Večerní noviny. Vše poté doplní skutečné stálice, které jsou spojeny s mapováním bulváru v rámci pořadu Prásk!, stejně jako nebudou chybět ani zajímavosti spojené s pořadem Víkend.

Zatím pouze večer

Nutno dodat, že zatím půjde spíše o testovací vysílání, čemuž bude odpovídat také programové schéma. To bude začínat až v 17:00 a samotné vysílání by mělo končit zhruba ve 21:30. Pokud se ale Nova International bude dařit, rozšíření je rozhodně v plánu.

Aktuálně v tv světě
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018