Nova International přichází

O tom, že tuzemská největší komerční televize chystá verzi vysílání i pro slovenské publikum, to jsme již psali. Konkrétně má jít o kanál nazývaný jako Nova International. A čas oficiálního spuštění se již nachýlil, jelikož tato televize oficiálně odstartuje již první den měsíce února. Sice nepůjde o plnohodnotné vysílání TV Nova, jelikož to má být v mnoha směrech osekáno, ale rozhodně by televize měla slovenským sousedům nabídnout řadu hlavně takových pořadů, které jsou aktuálně stahovány z internetu, nebo sledovány nelegálně. A to je jeden z hlavních důvodů, proč bude Nova International spuštěna.

Jaké pořady budou k vidění?

Je jasné, že začít vysílat v zahraničí není jednoduché, a to především pro různé televizní licence, které jsou spojeny s pořady, které nepatří do produkce této největší komerční televize u nás. Je tedy jasné, že ty, u kterých to licence nedovoluje, na Slovensku zkrátka neuvidí. Na druhou stranu si slovenští diváci mohou být jisti, že na Nova International uvidí všechny pořady, které tato televize vyprodukovala. Pokud budeme konkrétní, bude sem patřit třeba několik seriálů, jako Ulice, Ordinace v růžové zahradě, stejně jako Atentát, nebo novinka na Vodě.

Důraz i na zpravodajství

Poměrně překvapivý krok je i to, že na Nova International bude k dispozici poměrně velký příděl zpravodajství. Budou to Polední noviny, Odpolední noviny a samozřejmě také Večerní noviny. Vše poté doplní skutečné stálice, které jsou spojeny s mapováním bulváru v rámci pořadu Prásk!, stejně jako nebudou chybět ani zajímavosti spojené s pořadem Víkend.

Zatím pouze večer

Nutno dodat, že zatím půjde spíše o testovací vysílání, čemuž bude odpovídat také programové schéma. To bude začínat až v 17:00 a samotné vysílání by mělo končit zhruba ve 21:30. Pokud se ale Nova International bude dařit, rozšíření je rozhodně v plánu.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018