Nová kriminální minisérie televize Prima

V posledních letech se s novými seriály v rámci českých televizí doslova roztrhl pytel. Vedení televizních stanic samozřejmě vnímá, že právě tento žánr diváky zajímá nejvíce a proto žádná z velkých produkcí nehodlá v následujícím období zaostávat. Novou minisérii z neobvyklého prostředí představila také televize Prima, která bude něčím opravdu novým a neokoukaným. Věnovat se má totiž životu pracovníků dispečinku tísňového volání. Na co se tedy můžeme konkrétně těšit?

Bližší informace o novém „primáckém“ seriálu

Nová minisérie televize Prima získala příznačný název Linka, který naprosto odpovídá tomu, co diváci budou na televizních obrazovkách sledovat. Půjde totiž o představení běžných i pracovních životů pracovníků tísňové linky a všeho, s čím se musejí v rámci svého záslužného povolání potýkat. Osobní příběhy budou postupně rozvíjeny i v souvislosti s případy, které budou jednotlivé postavy muset v průběhu seriálu řešit.

Diváci se mohou těšit na skutečně kvalitní herecké obsazení, v němž se představí například uznávaná Ivana Chýlková, herec a muzikant Ondřej Brzobohatý, hvězda seriálu Most Martin Hoffmann, Martin Finger nebo Vladimír Kratina. Režisérského žezla se chytil Jiří Chlumský, s nímž na projektu spolupracoval také Martin Kopp.

Ředitelka výroby TV Prima Lucia Kršáková se netají vysokými ambicemi, se kterými se Linka přichází rvát o přízeň diváků. Podle jejího názoru má minisérie potenciál stát se stejně oblíbenou jako například Modrý kód. Dále se rozhodla veřejně vyslovit poděkování všem, kteří se na projektu podíleli. K tomu také dodala, že se fiktivní příběhy mohou od reality poměrně lišit, ale pouze z toho důvodu, že se snažili jednotlivé dějové linky učinit více dramatické a divácky atraktivní.

Kdy se můžeme těšit?

Minisérie by se měla na obrazovkách objevit již 17. června a bude jí patřit hlavní vysílací čas ve 20:15. Pokud si tedy nechcete tento počin nabytý hvězdami nechat ujít, zapište si datum do kalendáře!

Aktuálně v tv světě
Konec roku se nezadržitelně blíží a pokud jste milovníky televize, jistě vás zajímá, co si pro nás televizní stanice ..
04.12.2019
Diváci TV Barrandov se mohou těšit na nový pořad pod taktovkou Jaromíra Soukupa. Televize Barrandov uvede od úterý 19. ..
01.12.2019
Sledujete rádi programy stanic Československé filmové společnosti? Pak se od začátku prosince připravte na změnu. Dojde ..
28.11.2019
Podzim je obdobím, kdy se na našich televizních obrazovkách objevuje poměrně velké množství nových filmů a seriálů. ..
25.11.2019
Konec listopadu netrpělivě vyhlíží všichni, kdo se nějakým způsobem zajímají o televizní vysílání. Mělo by totiž ..
20.11.2019
Většina televizních kanálů již začíná pomalu odkrývat svá vánoční esa. Vždyť je taky na čase – Vánoce nás ..
16.11.2019
A je to tady zase. Rok se s rokem sešel a opět se začínají řešit Vánoce. Patrné je to jak na ulicích měst a obcí, ..
14.11.2019
Podzimní televizní sezóna je v plném proudu, v říjnu si nejsilnější pozici držela Nova, posilovaly ale hlavně Prima a ..
11.11.2019
Televizní diváky čeká velká změna. Řeč je samozřejmě o připravovaném přechodu na moderní vysílací standard DVB-T2. ..
05.11.2019
Blíží se velké výročí. 17. listopadu si připomeneme 30 let od sametové revoluce, kdy došlo ke změně režimu. Česká ..
03.11.2019