Nova má vysílací práva na NBA až do roku 2022

Jste milovníkem kvalitního basketbalu? Pak budete z této novinky nadšení. Nova totiž prodloužila své vysílací práva na NBA až do roku 2022, což znamená, že ještě minimálně další dva roky můžete nejlepší basketbalovou soutěž světa sledovat velmi jednoduše. Od Novy je to bezpochyby krok správným směrem, jelikož sledovanost NBA rok od roku roste i v Česku a po povedeném basketbalovém mistrovství se možná bude o tento sport zajímat ještě více lidí.

Ponořte se do hry

Basketbalové zápasy NBA můžete sledovat na kanálu Nova Sport. Těšit se můžete minimálně na čtyři přímé přenosy týdně. Nová sezóna startuje již 23. října, takže pokud jste fanoušky, nebo máte pocit, že přesně něco takového by vás bavilo, honem se běžte ujistit, že Nova Sport naladíte i na vašich televizních přijímačích. Pokud náhodou nebudete přímý přenos stíhat, můžete samozřejmě klání sledovat i ze záznamu nebo využít možnosti podívat se na zápas také na kanále Nova Action nebo na Voyo.

Vedoucí sportovního programu skupiny Nova Dušan Mendel potvrdil, že popularita NBA v Česku stále roste. Velký podíl, na tom má bezpochyby český hráč Tomáš Satoranský, který se v zámoří dokázal velmi dobře prosadit, a český národní tým také dovedl k velmi pěknému výsledku na mistrovství světa.

Nejen zápasy, ale i něco navíc

NBA letos poprvé nabídne basketbalovým fanouškům o víkendech v průběhu sezóny živě až 48 zápasů v hlavním vysílacím čase. Každou neděli bude na obrazovkách možnost sledovat zápas v evropském čase v rámci tzv. NBA Sundays. Komentování zápasů se ujmou zkušení moderátoři Martin Kasparides, Petr Janouch nebo Michal Škorpil. Nabídka zápasů bude také doplněna o speciální basketbalové magazíny pro ty, kteří se chtějí dozvědět ještě něco navíc. Zámořský basketbal dostane prostor i na stanici Nova Action, která bude vysílat přímé přenosy a reprízy vybraných zápasů.

Aktuálně v tv světě
Pandemie tvrdě dopadla i na televizní sektor a většina televizních skupin musela začít přehodnocovat své plány a ..
20.09.2020
Podzim nás vítá za okny i na televizních obrazovkách. Na většině televizních kanálů bude podzimní nabídka sestávat ..
16.09.2020
S nástupem nového školního roku se situace vrací do starých kolejí také na televizních obrazovkách. Již od posledních ..
13.09.2020
Hodně se mluví o tom, co nabídnou hlavní televizní programy pro dospělé, ale bylo by škoda přehlédnout i zajímavou ..
10.09.2020
Televize Nova prozradila, jak se jí v loňském roce finančně dařilo. Z údajů vyplývá, že televizní skupina ..
06.09.2020
Pořad UčíTelka na České televizi nejednomu rodiči vytrhl během karantény trn z paty. A přestože jsme si mysleli, že se ..
03.09.2020
Během pandemie koronaviru došlo k nucenému odložení přechodu na DVB-T2. Byť situace stále není zrovna ideální, ..
30.08.2020
Podzimní televizní sezóna oficiálně startuje. Léto se rychle přehouplo a zejména komerční televize se opět pouští do ..
27.08.2020
Září se kvapem blíží a největší české televize již intenzivně pracují na spuštění podzimního vysílání. ..
23.08.2020
Letošní podzim bude na ČT 1 jiný než dřív. Podle doposud zveřejněných informací se zdá, že neuvidíme tolik ..
21.08.2020