Nova má vysílací práva na NBA až do roku 2022

Jste milovníkem kvalitního basketbalu? Pak budete z této novinky nadšení. Nova totiž prodloužila své vysílací práva na NBA až do roku 2022, což znamená, že ještě minimálně další dva roky můžete nejlepší basketbalovou soutěž světa sledovat velmi jednoduše. Od Novy je to bezpochyby krok správným směrem, jelikož sledovanost NBA rok od roku roste i v Česku a po povedeném basketbalovém mistrovství se možná bude o tento sport zajímat ještě více lidí.

Ponořte se do hry

Basketbalové zápasy NBA můžete sledovat na kanálu Nova Sport. Těšit se můžete minimálně na čtyři přímé přenosy týdně. Nová sezóna startuje již 23. října, takže pokud jste fanoušky, nebo máte pocit, že přesně něco takového by vás bavilo, honem se běžte ujistit, že Nova Sport naladíte i na vašich televizních přijímačích. Pokud náhodou nebudete přímý přenos stíhat, můžete samozřejmě klání sledovat i ze záznamu nebo využít možnosti podívat se na zápas také na kanále Nova Action nebo na Voyo.

Vedoucí sportovního programu skupiny Nova Dušan Mendel potvrdil, že popularita NBA v Česku stále roste. Velký podíl, na tom má bezpochyby český hráč Tomáš Satoranský, který se v zámoří dokázal velmi dobře prosadit, a český národní tým také dovedl k velmi pěknému výsledku na mistrovství světa.

Nejen zápasy, ale i něco navíc

NBA letos poprvé nabídne basketbalovým fanouškům o víkendech v průběhu sezóny živě až 48 zápasů v hlavním vysílacím čase. Každou neděli bude na obrazovkách možnost sledovat zápas v evropském čase v rámci tzv. NBA Sundays. Komentování zápasů se ujmou zkušení moderátoři Martin Kasparides, Petr Janouch nebo Michal Škorpil. Nabídka zápasů bude také doplněna o speciální basketbalové magazíny pro ty, kteří se chtějí dozvědět ještě něco navíc. Zámořský basketbal dostane prostor i na stanici Nova Action, která bude vysílat přímé přenosy a reprízy vybraných zápasů.

Aktuálně v tv světě
Již dlouhou dobu sledované a po minulých řadách velice očekávané vysílání další řady StarDance získalo ..
20.10.2019
V poslední době se hodně hovoří o přechodu na DVB-T2. Velice častou otázkou u diváků bývá, kolik je bude v jaké ..
16.10.2019
Televize Prima se rozhodla uvést na televizní obrazovky nový detektivní seriál. V současné době je Einstein, jak se ..
13.10.2019
ČT již dříve avizovala uvedení nových seriálů na televizní obrazovky. Od září se tak můžeme dívat na seriál Sever ..
10.10.2019
Rádi sledujete pořady na kanálech Prima Cool nebo Prima Love? Pak vás jistě potěší to, že Prima již zveřejnila svůj ..
06.10.2019
Jste milovníkem kvalitního basketbalu? Pak budete z této novinky nadšení. Nova totiž prodloužila své vysílací práva na ..
02.10.2019
Dosavadní moderátorka TV Nova Markéta Fialová se přesouvá ke konkurenci. Nastoupí do zpravodajského projektu CNN Prima ..
29.09.2019
Zaujal vás první zářijovou neděli nový pořad Příběhy českých zločinů na TV Nova? Od 23. září už byste jej ale na ..
25.09.2019
StarDance patří mezi jedny z nejdéle vysílaných pořadů, které můžete na obrazovkách vidět. Česká televize již 12. ..
22.09.2019
Moderátorka Markéta Fialová je dlouholetou tváří TV Nova a jistě ji znáte ze zpráv na této stanici, ale například i ..
19.09.2019