Nova nasadila letní program. Co vás v létě bude na televizních obrazovkách čekat?

Léto už klepe na dveře a spolu s ním se mění i televizní nabídka. Již tradičně televizní stanice uzpůsobují svůj program na prázdninové měsíce tak, aby pravidelní diváci nepřišli o nové díly populárních seriálů a show. To znamená většinou to, že se vysílají reprízy oblíbených pořadů, nebo se sází na oblíbené filmové trháky. Jak to má naplánované TV Nova?

Reprízy oblíbených pořadů nesmí chybět

Prázdniny sice oficiálně začínají až 1. července, ale prázdninové televizní schéma TV Nova spustila již 15. června. Na televizní obrazovky se například vrací reality show Utajený šéf. Jde o formát, ve kterém si nejvyšší manažeři společností v utajení vymění místo s řadovými pracovníky ve své společnosti. Tímto způsobem pak zjišťují zajímavé informace. Na opakování této reality show se můžete těšit každý čtvrtek od 20:20. Kromě Utajeného šéfa nabídne Nova také Výměnu manželek, která dlouhodobě patří k dobře sledovaným a oblíbeným pořadům. Bude se vysílat každou středu večer.

Těšit se můžete i na širokou nabídku dalších reprízovaných seriálů. Uvidíte například seriály Specialisté (v pondělí), Kriminálka Anděl (úterý, dva díly a rovněž ve středu i ve čtvrtek v druhém prime-time), Policie Modrava a Dáma a Král (oba pátek). A tím to rozhodně nekončí, připomenout si budete moci i Okresní přebor, Comeback nebo Hospodu či zahraniční seriály Námořní vyšetřovací služba a Dr. House.

Neděle budou patřit filmům

Nedělní večery pak chce Nova věnovat filmové tvorbě. Konkrétně se můžete těšit na české filmy Doktor od jezera hrochů, Jak se krotí krokodýli, OstravakOstravski, Něžné vlny, Vratné lahve a jiné.

Zajímavý program bude i na tematických stanicích. Na Nově 2 se bude vysílat celé léto americký sitcom Teorie velkého třesku a premiérové díly amerického akčního seriálu Policie Chicago můžete sledovat na kanálu Nova Action.

Aktuálně v tv světě
Zaznamenali jste letos, že proběhla další řada Superstar? Pokud nejste zrovna fanoušek, tak možná ani ne. Proběhla totiž ..
09.07.2020
I pro média nastaly vlivem pandemie těžké časy. Sice diváci trávili u televize průměrně více času, ale zmenšily se ..
04.07.2020
Není to tak dávno, co jsme hlásili návrat pořadu Show Jana Krause v premiérových dílech. Po koronavirové přestávce se ..
02.07.2020
Většina televizí již obnovila natáčení svých původních seriálů a k životu se probouzí i další projekty, které ..
28.06.2020
Nekonečný seriál Ulice se opět vrací do zajetých kolejí. Po dlouhé pauze způsobené pandemií koronaviru se štáb opět ..
25.06.2020
Léto u televize asi není něco, co bychom chtěli vyloženě plánovat. Nicméně pokud zrovna nemáte kam vyrazit, nebo vám to ..
19.06.2020
Léto už klepe na dveře a spolu s ním se mění i televizní nabídka. Již tradičně televizní stanice uzpůsobují svůj ..
18.06.2020
Přechod na nový standard vysílání DVB-T2 byl avizován dlouho dopředu, ale pandemie koronaviru jej docela výrazně ..
14.06.2020
Televizní stanice se již připravují na letní sezónu.Ta je již tradičně odlehčená, většinou se nevysílají ..
10.06.2020
Češi jsou národ chatařů, to je určitě něco, na čem se všichni shodneme. A právě na této české „libůstce“ chce ..
07.06.2020