Nova nasadila letní program. Co vás v létě bude na televizních obrazovkách čekat?

Léto už klepe na dveře a spolu s ním se mění i televizní nabídka. Již tradičně televizní stanice uzpůsobují svůj program na prázdninové měsíce tak, aby pravidelní diváci nepřišli o nové díly populárních seriálů a show. To znamená většinou to, že se vysílají reprízy oblíbených pořadů, nebo se sází na oblíbené filmové trháky. Jak to má naplánované TV Nova?

Reprízy oblíbených pořadů nesmí chybět

Prázdniny sice oficiálně začínají až 1. července, ale prázdninové televizní schéma TV Nova spustila již 15. června. Na televizní obrazovky se například vrací reality show Utajený šéf. Jde o formát, ve kterém si nejvyšší manažeři společností v utajení vymění místo s řadovými pracovníky ve své společnosti. Tímto způsobem pak zjišťují zajímavé informace. Na opakování této reality show se můžete těšit každý čtvrtek od 20:20. Kromě Utajeného šéfa nabídne Nova také Výměnu manželek, která dlouhodobě patří k dobře sledovaným a oblíbeným pořadům. Bude se vysílat každou středu večer.

Těšit se můžete i na širokou nabídku dalších reprízovaných seriálů. Uvidíte například seriály Specialisté (v pondělí), Kriminálka Anděl (úterý, dva díly a rovněž ve středu i ve čtvrtek v druhém prime-time), Policie Modrava a Dáma a Král (oba pátek). A tím to rozhodně nekončí, připomenout si budete moci i Okresní přebor, Comeback nebo Hospodu či zahraniční seriály Námořní vyšetřovací služba a Dr. House.

Neděle budou patřit filmům

Nedělní večery pak chce Nova věnovat filmové tvorbě. Konkrétně se můžete těšit na české filmy Doktor od jezera hrochů, Jak se krotí krokodýli, OstravakOstravski, Něžné vlny, Vratné lahve a jiné.

Zajímavý program bude i na tematických stanicích. Na Nově 2 se bude vysílat celé léto americký sitcom Teorie velkého třesku a premiérové díly amerického akčního seriálu Policie Chicago můžete sledovat na kanálu Nova Action.

Aktuálně v tv světě
Podzim nás vítá za okny i na televizních obrazovkách. Na většině televizních kanálů bude podzimní nabídka sestávat ..
16.09.2020
S nástupem nového školního roku se situace vrací do starých kolejí také na televizních obrazovkách. Již od posledních ..
13.09.2020
Hodně se mluví o tom, co nabídnou hlavní televizní programy pro dospělé, ale bylo by škoda přehlédnout i zajímavou ..
10.09.2020
Televize Nova prozradila, jak se jí v loňském roce finančně dařilo. Z údajů vyplývá, že televizní skupina ..
06.09.2020
Pořad UčíTelka na České televizi nejednomu rodiči vytrhl během karantény trn z paty. A přestože jsme si mysleli, že se ..
03.09.2020
Během pandemie koronaviru došlo k nucenému odložení přechodu na DVB-T2. Byť situace stále není zrovna ideální, ..
30.08.2020
Podzimní televizní sezóna oficiálně startuje. Léto se rychle přehouplo a zejména komerční televize se opět pouští do ..
27.08.2020
Září se kvapem blíží a největší české televize již intenzivně pracují na spuštění podzimního vysílání. ..
23.08.2020
Letošní podzim bude na ČT 1 jiný než dřív. Podle doposud zveřejněných informací se zdá, že neuvidíme tolik ..
21.08.2020
Po prvním čtvrtroku vysílání CNN Prima News se nesjpíšzačíná rekapitulovat a vyhodnocovat, a to s sebou nese i nějaké ..
16.08.2020