Nova natáčí novou kriminálku

Ty nejsou na největší tuzemské komerční televizi absolutně ničím výjimečným. Jsou nedílnou součástí programové skladby a u diváků jsou celkem výrazně oblíbené. I to je důvod, proč i TV Nova chystá natáčení dalšího kriminálního seriálu – dokonce ho už natáčet začala. A to ve spolupráci se společností Bionaut. Název zatím není znám, stejně jako nejsou známé všechny podrobnosti. Přesto ale musíme říci, že několik důležitých faktů, které jsou s tímto seriálem spojeny, již známe a tak vám je samozřejmě můžeme říci.

Jaké bude téma?

Podle prvotních informací by se mělo jednat o původní český detektivní seriál, který bude vycházet z právního prostředí. Měl by přirozeně navazovat na tradici klasických detektivních románů, které byly v minulosti velmi oblíbené. Upraven však bude tak, aby si ho užili diváci současného století. Samotný děj se bude odehrávat v advokátní kanceláři Černý, Braunová & spol. Tato právnická firma se totiž rozhodla, že mezi své členy přibere i soukromého vyšetřovatele, který by jí měl pomoci s řešením některých případů. Jeho úkolem bude vyhledání skutečných viníků trestných činů, ze kterých byli křivě obviňováni klienti dané advokátní kanceláře.

Na koho se můžete těšit?

Samotné téma této detektivky je poměrně zajímavé a tak se dá očekávat, že půjde opět o něco, co si své diváky získá. To lze odhadovat také podle hereckého obsazení, které se celkem povedlo. Pokud půjde o hlavní role v seriálu, tak těch se zhostí Matěj Hádek a také Miroslav Donutil. Dále budou k vidění tváře, jako je třeba Jan Cina, Tereza Hofová, stejně jako Anna Linhartová, nebo Miloš Vávra. Termíny, kdy budete moci vidět dané herce a tedy i první díl tohoto detektivního seriálu, zatím nejsou jasné. Co však jasné je, že od nich Nova očekává alespoň podobný úspěch, jako přinesla Policie Modrava, nebo například Specialisté.

Aktuálně v tv světě
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018