Nova natáčí novou kriminálku

Ty nejsou na největší tuzemské komerční televizi absolutně ničím výjimečným. Jsou nedílnou součástí programové skladby a u diváků jsou celkem výrazně oblíbené. I to je důvod, proč i TV Nova chystá natáčení dalšího kriminálního seriálu – dokonce ho už natáčet začala. A to ve spolupráci se společností Bionaut. Název zatím není znám, stejně jako nejsou známé všechny podrobnosti. Přesto ale musíme říci, že několik důležitých faktů, které jsou s tímto seriálem spojeny, již známe a tak vám je samozřejmě můžeme říci.

Jaké bude téma?

Podle prvotních informací by se mělo jednat o původní český detektivní seriál, který bude vycházet z právního prostředí. Měl by přirozeně navazovat na tradici klasických detektivních románů, které byly v minulosti velmi oblíbené. Upraven však bude tak, aby si ho užili diváci současného století. Samotný děj se bude odehrávat v advokátní kanceláři Černý, Braunová & spol. Tato právnická firma se totiž rozhodla, že mezi své členy přibere i soukromého vyšetřovatele, který by jí měl pomoci s řešením některých případů. Jeho úkolem bude vyhledání skutečných viníků trestných činů, ze kterých byli křivě obviňováni klienti dané advokátní kanceláře.

Na koho se můžete těšit?

Samotné téma této detektivky je poměrně zajímavé a tak se dá očekávat, že půjde opět o něco, co si své diváky získá. To lze odhadovat také podle hereckého obsazení, které se celkem povedlo. Pokud půjde o hlavní role v seriálu, tak těch se zhostí Matěj Hádek a také Miroslav Donutil. Dále budou k vidění tváře, jako je třeba Jan Cina, Tereza Hofová, stejně jako Anna Linhartová, nebo Miloš Vávra. Termíny, kdy budete moci vidět dané herce a tedy i první díl tohoto detektivního seriálu, zatím nejsou jasné. Co však jasné je, že od nich Nova očekává alespoň podobný úspěch, jako přinesla Policie Modrava, nebo například Specialisté.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018