Nova natáčí novou kriminálku

Ty nejsou na největší tuzemské komerční televizi absolutně ničím výjimečným. Jsou nedílnou součástí programové skladby a u diváků jsou celkem výrazně oblíbené. I to je důvod, proč i TV Nova chystá natáčení dalšího kriminálního seriálu – dokonce ho už natáčet začala. A to ve spolupráci se společností Bionaut. Název zatím není znám, stejně jako nejsou známé všechny podrobnosti. Přesto ale musíme říci, že několik důležitých faktů, které jsou s tímto seriálem spojeny, již známe a tak vám je samozřejmě můžeme říci.

Jaké bude téma?

Podle prvotních informací by se mělo jednat o původní český detektivní seriál, který bude vycházet z právního prostředí. Měl by přirozeně navazovat na tradici klasických detektivních románů, které byly v minulosti velmi oblíbené. Upraven však bude tak, aby si ho užili diváci současného století. Samotný děj se bude odehrávat v advokátní kanceláři Černý, Braunová & spol. Tato právnická firma se totiž rozhodla, že mezi své členy přibere i soukromého vyšetřovatele, který by jí měl pomoci s řešením některých případů. Jeho úkolem bude vyhledání skutečných viníků trestných činů, ze kterých byli křivě obviňováni klienti dané advokátní kanceláře.

Na koho se můžete těšit?

Samotné téma této detektivky je poměrně zajímavé a tak se dá očekávat, že půjde opět o něco, co si své diváky získá. To lze odhadovat také podle hereckého obsazení, které se celkem povedlo. Pokud půjde o hlavní role v seriálu, tak těch se zhostí Matěj Hádek a také Miroslav Donutil. Dále budou k vidění tváře, jako je třeba Jan Cina, Tereza Hofová, stejně jako Anna Linhartová, nebo Miloš Vávra. Termíny, kdy budete moci vidět dané herce a tedy i první díl tohoto detektivního seriálu, zatím nejsou jasné. Co však jasné je, že od nich Nova očekává alespoň podobný úspěch, jako přinesla Policie Modrava, nebo například Specialisté.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018