Nova od podzimu cílí na divačky

Skupina Nova přinesla v minulých dnech  na český televizní trh poněkud překvapivě novou stanici, kterou představila pod názvem Nova Lady. Jedná se o další krok, kterým rozšiřuje svou nabídku a vytváří tématicky laděné kanály.

Už podle jména je zřejmé, že nový televizní program bude cílit především na ženské publikum. V programu na všední dny vsadila Nova Lady především na dva zahraniční seriály. Tím prvním je oceňovaný britský seriál Panství Downton sledující život anglické šlechtické rodiny na počátku 20. století. Tím druhým potom americký seriál Dobrý doktor o geniálním autistickém lékaři, který hledá své místo na světě mezi pacienty chirurgické kliniky. V programu se však objeví i stálice jako Gilmorova děvčata. Dále Nova Lady láká na v České republice premiérové vysílání americké show o bydlení Vítejte doma. Z českých pořadů pak bude Nova na tomto kanálu reprízovat své seriály Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě, které už jsou dlouhodobě spojeny s její značkou.

O víkendovém čase by měl pak program Nova Lady nabízet filmy pro svou cílovou skupinu – tedy romantické komedie, psychologické snímky s ženskou tématikou nebo historické filmy. Nova tak zjevně doufá, že si novým kanálem udrží své stávající divačky a zároveň se snaží přitáhnout i nové.

Jedná se tak o další rozšíření stanic skupiny Nova, která českému divákovi momentálně nabízí kromě své vlajkové lodi Nova ještě pět dalších kanálů s odlišným tématem a zacílením na diváka (Nova Gold, Nova Fun, Nova Cinema, Nova Action a nejnovější Nova Lady), čtyři sportovní a placené Voyo.

Program Nova Lady by u televizí s automatickým laděním měl naskočit i samostatně, pokud se tak nestane, mohou si jej diváci do  své nabídky stanic naladit buď ručně, nebo spuštěním automatického ladění.

Aktuálně v tv světě
TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje ..
25.05.2022
Seriál Chlap je vysílán na TV Nova každý čtvrtek od 20:20. První díl byl vysílán 10.3. Každý díl se odvysílá znovu ..
22.05.2022
Mixxxer show jede na Óčko TV už od roku 2012, jedná se o klasickou talkshow s hosty, ve většině případů se jedná o ..
17.05.2022
V tomto roce vyšla další sezona show Farmář hledá ženu, aktuálně bylo odvysíláno 7 dílů. Tato show se vysílá a ..
15.05.2022
Již od 10. května mohou diváci sledovat na televizi Nova novou řadu oblíbené reality show Utajený šéf. V této reality ..
08.05.2022
Již tento týden se dostane na televizní obrazovky oceňovaný dokument Jednotka intenzivního života. Dokument se zabýva ..
05.05.2022
Od 27. dubna se na obrazovky stanice Nova Fun dostane nová skečová show s názvem První dobrá.Tuto show vytvořili čtyři ..
01.05.2022
Minulé pondělí byl státní svátek, na večerním programu tak byla mimo jiné i pohádka. I přesto nejvyšší sledovanost ..
29.04.2022
Skupina Nova minulý vloni na podzim spustila zcela novou stanici pro ženy Nova Lady a zároveň provedla řadu programových a ..
23.04.2022
Česká televize na veletrhu v Cannes nakoupila nové seriály a filmy. Naopak prodala do zahraniční některé své pohádky ..
20.04.2022