Nova od podzimu cílí na divačky

Skupina Nova přinesla v minulých dnech  na český televizní trh poněkud překvapivě novou stanici, kterou představila pod názvem Nova Lady. Jedná se o další krok, kterým rozšiřuje svou nabídku a vytváří tématicky laděné kanály.

Už podle jména je zřejmé, že nový televizní program bude cílit především na ženské publikum. V programu na všední dny vsadila Nova Lady především na dva zahraniční seriály. Tím prvním je oceňovaný britský seriál Panství Downton sledující život anglické šlechtické rodiny na počátku 20. století. Tím druhým potom americký seriál Dobrý doktor o geniálním autistickém lékaři, který hledá své místo na světě mezi pacienty chirurgické kliniky. V programu se však objeví i stálice jako Gilmorova děvčata. Dále Nova Lady láká na v České republice premiérové vysílání americké show o bydlení Vítejte doma. Z českých pořadů pak bude Nova na tomto kanálu reprízovat své seriály Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě, které už jsou dlouhodobě spojeny s její značkou.

O víkendovém čase by měl pak program Nova Lady nabízet filmy pro svou cílovou skupinu – tedy romantické komedie, psychologické snímky s ženskou tématikou nebo historické filmy. Nova tak zjevně doufá, že si novým kanálem udrží své stávající divačky a zároveň se snaží přitáhnout i nové.

Jedná se tak o další rozšíření stanic skupiny Nova, která českému divákovi momentálně nabízí kromě své vlajkové lodi Nova ještě pět dalších kanálů s odlišným tématem a zacílením na diváka (Nova Gold, Nova Fun, Nova Cinema, Nova Action a nejnovější Nova Lady), čtyři sportovní a placené Voyo.

Program Nova Lady by u televizí s automatickým laděním měl naskočit i samostatně, pokud se tak nestane, mohou si jej diváci do  své nabídky stanic naladit buď ručně, nebo spuštěním automatického ladění.

Aktuálně v tv světě
V posledních dnech zahájila Nova poměrně výraznou kampaň ke své chystané minisérii Případ Roubal. Pro skupinu Nova se ..
25.11.2021
V pátek 19. listopadu odvysílá televize Nova ve svém prime-timu vyhlášení ankety Český slavík. Slavné hudební ceny se ..
21.11.2021
I na obrazovky RTSV dorazila mutace britské soutěže The Great British Bake Off a podařilo se jí zaujmout slovenské diváky ..
17.11.2021
Skupina Nova přinesla v minulých dnech  na český televizní trh poněkud překvapivě novou stanici, kterou představila pod ..
14.11.2021
Televize Prima chystá v roce 2022 zaujmout své diváky novým seriálem – pojmenovala ho ZOO a půjde o oddechový seriál se ..
10.11.2021
Česká televize na svém druhém programu přináší od 11. listopadu sedmidílnou sérii Svět v plamenech (v anglickém ..
05.11.2021

Televizní stanice Nova se chystá natočit další řadu úspěšného modelu reality show pod názvem Survivor ..

21.10.2021

Jaké pořady nebo televizní filmy se dostaly do čela uplynulého týdne? Diváci si potrpí ..

19.10.2021

Nejrozšířenější televizní skupina Prima oznamuje zrod nového tematického kanálu, který bude ..

15.10.2021
Máme za sebou další týden plný zábavy, akce, napětí a poznání, které nám televizní stanice pravidelně předkládají ..
10.10.2021