Nova omezuje Master Chef

Velká propagace, velká sláva a mnoho upoutávek. S tím byla spojena dosud aktuální řada známé soutěže Master Chef. Nyní to ale vypadá, že se jí nedaří tak, jak by se očekávalo. Alespoň to naznačují aktuální přesuny, které na TV Nova probíhají. Fanoušci tohoto pořadu totiž byli zvyklí na to, že se mohli se soutěžícími prostřednictvím televizních obrazovek vídat hned dvakrát týdně. Konkrétně potom v pondělí a následně také ve středu. Samozřejmě musíme podotknout, že se jednalo o hlavní vysílání, které začínalo ve 20:20, tedy ihned po skončení stále dominující zpravodajské relace.

Už jenom ve středu

Nyní je jasné, že následující vysílání už bude k dispozici výhradně jenom ve středu. To pondělní bylo definitivně zrušeno. Kdo čeká jakýkoliv nový seriál, ten bude také zklamán, jelikož v tento čas se na obrazovkách objeví Kriminálka Anděl. Konkrétně tedy repríza tohoto pořadu.

Zapomínat ale nesmíme ani na fakt, že s pořadem Master Chef byla spojena i změna, týkající se zmiňované středy. Zatímco dříve jsme mohli kulinářskou show na TV Nova vidět ve 20:20, nyní je třebas si více než hodinu počkat. Konkrétně potom na termín 21:30. A to proto, že v hlavním vysílacím čase se představuje Výměna manželek. Tentokrát ale mluvíme o nejnovější sérii této celkem oblíbené a už poměrně dlouho natáčené a vysílané reality show.

Master Chef  horší než loni

Jak jsme již zmínili, důvodem přesunu může být hlavně neuspokojivá sledovanost. Pokud zamíříme do skupiny 15 – 54 let, drží se na úrovni 21 procent. V loňském roce, kdy se vysílala předchozí řada, byly výsledky o celých 7 procent vyšší. Vzhledem k celkovým výsledkům můžeme říci, že aktuální čísla jsou průměrná. I proto, že jak v pondělí, tak ve středu Nově konkuruje ČT se svými povedenými kriminálkami. Těm se v poslední době celkem dobře daří – zvláště ve spojení s veřejnoprávní televizí.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018