Nova opět mění program. Premiérové díly nebudou u Ulice ani Ordinace

Společně s tím, jak se prodlužují vládní opatření, tak se také mění programy televizních stanic. Ani ty nečekaly, že situace potrvá tak dlouho a že jim to znemožní pokračovat v běžném natáčení. I proto přistoupila TV Nova k poměrně radikálnímu kroku a postupně se přestanou vysílat premiérové díly původních seriálů. Dotkne se to seriálů Ordinace v růžové zahradě, Ulice a Specialisté.

Opatření tlačí i na televize

Již nyní jsme mohli zaznamenat, že se změnil pravidelný večerní program. V pondělí, středu a pátek se na obrazovkách objevuje nový publicistický pořad Nova je s vámi. Ten zpracovává nejnovější informace o aktuálním dění, je to tedy takový doplněk večerního televizního zpravodajství. To samozřejmě narušilo vysílání některých pořadů, které se jinak v tomto čase vysílají. Změny tady však nekončí, budou spíše přibývat.

Konec premiérových dílů

Jelikož televize nemohou natáčet a omezen je i provoz televize, musí se bohužel zrušit vysílání premiérových pořadů. To se samozřejmě nejvíce dotkne seriálů. V pondělním prime-time se tak budou vysílat jen reprízy seriálu Specialisté, a nikoliv už premiérové díly, na které se řada diváků vždy velmi těšila. Od úterý 14. dubna se diváci také budou muset na čas rozloučit s premiérovými díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Namísto nich televizní stanice nabídne reprízu Kriminálky Anděl. Stejná změna se odehraje i ve čtvrtek od 16. dubna, kdy bude premiérový díl Ordinace nahrazen reprízou Kriminálky Anděl. Zatím bohužel nelze říci, jak dlouho tato situace potrvá, vše záleží na vývoji opatření.

Mění se program i na páteční prime-time. Od 27.3. se objeví reprízy seriálu Policie Modrava. Jediné, co zatím zůstává beze změny, jsou sobotní a nedělní programová schémata. V týdnu od 20. dubna se namísto premiérových dílů Ulice objeví od 18:30 repríza seriálu Comeback.

Aktuálně v tv světě

Příznivci hudebních reality show se opět dočkali. ..

01.08.2021
Pro odborníky a zaujaté zájemce o technickou podobu digitálního vysílání přinášíme zajímavou zprávu. Jejím ..
28.07.2021
Video contentu není nikdy dost, řekla si zřejmě televize Prima a spustila nový web pod názvem Prima Pauza. Její populární ..
25.07.2021
Ačkoliv jsme nedávno zmínili fakt, že se skupině Prima v posledních týdnech dařilo na poli video platforem, stále je ..
17.07.2021
Několik novinek chystá v nadcházejících týdnech TV Nova. Pokud jsme ale v dřívějších článcích mluvili o změnách, ..
11.07.2021
Chystanou kulinářskou show Peče celá země čeká práce v postprodukční fázi a míří do střižny. ..
04.07.2021
Na televizi Nova se v létě vrátí některé tradiční projekty z jejich domácí výroby. V první řadě je třeba ..
27.06.2021
Již v pátek začalo fotbalové mistrovství Evropy a je na místě připomenout, že ČT Sport zajistí divákům veškerou ..
20.06.2021
TV Nova se ve spolupráci s Národním parkem Šumava rozhodla spustit kampaň, která by měla podnítit větší starost o ..
13.06.2021
Česká televize vystupuje i na podporu kulturní sféry. V souvislosti s pandemickou krizí, která v České republice trvá ..
06.06.2021