Nova oslavila 30. narozeniny a na její obrazovky se vrátila Zlatá labuť se třetí sérií

V neděli 4. února 2024 oslavila stanice Nova již své 30. narozeniny. U té příležitosti se v Televizních novinách objevily střípky z minulosti televize a celý den probíhal na stanici v duchu oslav a vzpomínání. To ale není zpráva, která potěšila diváky nejvíce. Veliký pozitivní ohlas u nich totiž vyvolal návrat oblíbeného seriálu Zlatá labuť. Na co se můžete ve třetí sérii těšit?

Dechberoucí přepych a stahující se mračna nad Československem

Děj seriálu Zlatá labuť nás zavede do roku 1939. Zatímco v Praze probíhá slavnostní otevření obchodního domu a smetánka si užívá život v bohatství, ve stejnou chvíli právě překročila německá vojska československou státní hranici. Život všech hrdinů se tak začne odvíjet zcela jiným směrem, než kdokoliv z nich tušil.

Rekapitulace závěru druhé série Zlaté labutě

Pokud nepatříte k divákům seriálu a neviděli jste druhou sérii, rovnou vás varujeme, že na následujících řádcích dojde k odhalení zápletky druhé série a připomenutí jejího finále. Pojďme rovnou na to. Plán Báry a Petra se zkomplikoval, když Markéta začala rodit a Petr se rozhodl zůstat u ní. Zatímco Petr se stal novopečeným otcem, Bára již byla na cestě pryč. Markéta po porodu bohužel zemřela. Kromě otazníků okolo postavy Báry, se vyrojila celá řada otázek také okolo budoucnosti Evy a Grubera, Ester a Adámka a samozřejmě i okolo Petra.
Nové postavy a konečně lepší časy?

Třetí řada seriálu bude zároveň i tou poslední. Kromě nových postav se mohou diváci těšit i na nové drama. Ředitelkou Zlaté labutě se stane Toni Adamová (Šárka Krausová), Gruberův vliv je oslaben a Irenina léčba homosexuality je považována za úspěšnou. Nacházíme se na přelomu let 1939 a 1940. Začne se konečně blýskat na lepší časy?

Na nové díly seriálu se můžete těšit každý čtvrtek na stanici Nova od 21:40.

Aktuálně v tv světě
Již 27. února vypukne na Voyo vysílání třetí řady nejdrsnější a nejnáročnější reality show. Diváci TV Nova si na ..
20.02.2024

Televizní stanice Prima si pro své diváky přichystala plynulý přechod z jednoho ..

18.02.2024
Jaro na České televizi bude skutečně plodné a pro diváky lákavé. Těšit se totiž můžeme například na komediálně ..
13.02.2024
V neděli 4. února 2024 oslavila stanice Nova již své 30. narozeniny. U té příležitosti se v Televizních novinách ..
10.02.2024
Tomáš a Tereza prožívají lovestory jako z filmu, jenomže potom dojde k jedné situaci, kterou si Tereza nenechá vysvětlit. ..
08.02.2024
Šestidílná minisérie Adama Sedláka Adikts pojednává o skupině studentů adiktologie, kteří se rozhodnou pro experiment, ..
04.02.2024
Přeneste se do dovolenkové a Čechy oblíbené destinace a společně s dvojicí detektivů se pusťte do vyšetřování ..
01.02.2024
Co když je žena natolik hodná obětavá, že se zasekne ve vztahu s někým, kdo s ní nemá vážné úmysly? To je případ ..
28.01.2024
V roce 2023 vyšel komediální seriál Dobré ráno, Brno! a diváci si jej nemohli vynachválit. Právě nadhled a nadsázka, s ..
25.01.2024
V roce 2021 měla v českých kinech premiéru romantická komedie Láska na špičkách. V hlavních rolích se objevila Vica ..
21.01.2024