Nova plánuje natočit Robinsonův ostrov

TV Nova přichází s informací, že v létě začíná natáčet zcela nový pořad. Jeho název je Robinsonův ostrov. Pokud čekáte další seriál či cokoliv podobného, rozhodně vás musíme zklamat. V tomto případě nepůjde o nic jiného, než o reality show. I když řada předchozích, a to nejenom ve spojení s TV Nova, nepatřila k nejúspěšnějším, slibuje si televize od této cesty řadu úspěchů. Název je již pevně dán a zní Robinsonův ostrov. Ten už sám o sobě poměrně dobře napovídá, o co půjde.

Lokální verze show Survivor

Právě reality show Survivor patřila v posledních letech, ale v podstatě i nyní mezi velmi oblíbené koncepty. Vysílala se v mnoha světových zemích a setkávala se pravidelně s velkou sledovaností. I to je jeden z důvodů, proč se Nova rozhodla jít právě tímto konkrétním směrem a proč se inspiruje právě u daného konceptu. Připomeňme, že se sice bude jednat o lokální provedení daného pořadu, ale zároveň musíme říci, že i Robinsonův ostrov musí mít konkrétní licenci na daný koncept. Ta byla TV Nova nakonec poskytnuta, a to od společnosti Castaway Television Productions. Tedy od té společnosti, která má na danou show vysílací práva.

O co půjde a co bude možné vyhrát?

Podívejme se společně na několik základních informací, se kterými bude koncept spojený s lokálním názvem Robinsonův ostrov spojený. Celkem bude natáčení trvat celých 45 dní, po které budou jednotliví soutěžící na ostrově ve Filipínách. Chcete-li je lokalizovat přesněji, půjde o ostrov Caramoan. Cílem hry je samozřejmě vydržet až do konce a vyhrát. Hlavní výhrou je 2,5 milionu korun. A kdo je vyhraje a kdy se to dozvíme? To zatím není jasné. Na léto je plánováno teprve natáčení a tak je jasné, že se Robinsonův ostrov odvysílá nejdříve v období podzimu. Žádné bližší informace ale TV Nova zatím neoznámila. Stejně jako neoznámila ani to, co vše na soutěžící bude na ostrově čekat.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018