Nova plánuje novou show. Jakou?

TV Nova jako jednička na tuzemské scéně komerčních televizí se musí stále více snažit, aby dokázala obstát v celkem výrazné konkurenci. S tím souvisí i nutná snaha nabídnout divákům stále něco nového. Nedávno se to povedlo pěveckou soutěží Tvoje tvář má známý hlas, která doslova trhala rekordy. Nyní televize oznámila, že chystá opět další novinku. Prozradila také její název, která zní: Hvězdná párty.

Na co se můžeme těšit?

Nejprve se podívejme na to, kdy vlastně show Hvězdná párty přesně vypukne. Bude to v polovině října, konkrétně potom v termínu 13.10. Znám je také konkrétní čas vysílání, a to 21:35. Pokud programovou nabídku novy znáte, jistě víte, že jde o čas, který následuje po oblíbeném a sledovaném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Nyní už ale k tomu, na co se můžete jako diváci těšit. Hvězdná párty je soutěží, ve které se vždy utkají dva týmy. Ty jsou tříčlenné a hlavní zajímavostí bude především to, že budou složeny výhradně jenom z celebrit. Cílem je samozřejmě vyhrát, a to v celé řadě různorodých soutěží. V nich půjde především o zábavu, stejně jako v nich půjde také o týmového ducha.

Na základě zahraničního konceptu

I když se formát může na první pohled jevit jako klasický, který si vymyslela sama TV Nova, rozhodně tomu tak není. Hvězdná párty bude show, která je natočena na základě mezinárodního formátu. Ten nese název Hollywood Game Night a aktuální vlastní licenci NBC Universal. Pokud se podíváme na celosvětový přesah této soutěže, rozhodně bychom neměli zapomínat na to, že se aktuálně vysílá ve více než deseti zemích světa. Navíc americká verze získala i ocenění Emmy Awards. Doufejme tedy, že televize Nova vše zvládne a úspěšnému konceptu se dokáže alespoň velmi dobře přiblížit. Na druhou stranu čtvrteční start příliš nenahrává vysokým ambicím, jak by se mohlo očekávat.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018