Nova plánuje novou show. Jakou?

TV Nova jako jednička na tuzemské scéně komerčních televizí se musí stále více snažit, aby dokázala obstát v celkem výrazné konkurenci. S tím souvisí i nutná snaha nabídnout divákům stále něco nového. Nedávno se to povedlo pěveckou soutěží Tvoje tvář má známý hlas, která doslova trhala rekordy. Nyní televize oznámila, že chystá opět další novinku. Prozradila také její název, která zní: Hvězdná párty.

Na co se můžeme těšit?

Nejprve se podívejme na to, kdy vlastně show Hvězdná párty přesně vypukne. Bude to v polovině října, konkrétně potom v termínu 13.10. Znám je také konkrétní čas vysílání, a to 21:35. Pokud programovou nabídku novy znáte, jistě víte, že jde o čas, který následuje po oblíbeném a sledovaném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Nyní už ale k tomu, na co se můžete jako diváci těšit. Hvězdná párty je soutěží, ve které se vždy utkají dva týmy. Ty jsou tříčlenné a hlavní zajímavostí bude především to, že budou složeny výhradně jenom z celebrit. Cílem je samozřejmě vyhrát, a to v celé řadě různorodých soutěží. V nich půjde především o zábavu, stejně jako v nich půjde také o týmového ducha.

Na základě zahraničního konceptu

I když se formát může na první pohled jevit jako klasický, který si vymyslela sama TV Nova, rozhodně tomu tak není. Hvězdná párty bude show, která je natočena na základě mezinárodního formátu. Ten nese název Hollywood Game Night a aktuální vlastní licenci NBC Universal. Pokud se podíváme na celosvětový přesah této soutěže, rozhodně bychom neměli zapomínat na to, že se aktuálně vysílá ve více než deseti zemích světa. Navíc americká verze získala i ocenění Emmy Awards. Doufejme tedy, že televize Nova vše zvládne a úspěšnému konceptu se dokáže alespoň velmi dobře přiblížit. Na druhou stranu čtvrteční start příliš nenahrává vysokým ambicím, jak by se mohlo očekávat.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018