Nova plánuje novou show. Jakou?

TV Nova jako jednička na tuzemské scéně komerčních televizí se musí stále více snažit, aby dokázala obstát v celkem výrazné konkurenci. S tím souvisí i nutná snaha nabídnout divákům stále něco nového. Nedávno se to povedlo pěveckou soutěží Tvoje tvář má známý hlas, která doslova trhala rekordy. Nyní televize oznámila, že chystá opět další novinku. Prozradila také její název, která zní: Hvězdná párty.

Na co se můžeme těšit?

Nejprve se podívejme na to, kdy vlastně show Hvězdná párty přesně vypukne. Bude to v polovině října, konkrétně potom v termínu 13.10. Znám je také konkrétní čas vysílání, a to 21:35. Pokud programovou nabídku novy znáte, jistě víte, že jde o čas, který následuje po oblíbeném a sledovaném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Nyní už ale k tomu, na co se můžete jako diváci těšit. Hvězdná párty je soutěží, ve které se vždy utkají dva týmy. Ty jsou tříčlenné a hlavní zajímavostí bude především to, že budou složeny výhradně jenom z celebrit. Cílem je samozřejmě vyhrát, a to v celé řadě různorodých soutěží. V nich půjde především o zábavu, stejně jako v nich půjde také o týmového ducha.

Na základě zahraničního konceptu

I když se formát může na první pohled jevit jako klasický, který si vymyslela sama TV Nova, rozhodně tomu tak není. Hvězdná párty bude show, která je natočena na základě mezinárodního formátu. Ten nese název Hollywood Game Night a aktuální vlastní licenci NBC Universal. Pokud se podíváme na celosvětový přesah této soutěže, rozhodně bychom neměli zapomínat na to, že se aktuálně vysílá ve více než deseti zemích světa. Navíc americká verze získala i ocenění Emmy Awards. Doufejme tedy, že televize Nova vše zvládne a úspěšnému konceptu se dokáže alespoň velmi dobře přiblížit. Na druhou stranu čtvrteční start příliš nenahrává vysokým ambicím, jak by se mohlo očekávat.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018