Nova Plus přidává další pořady

Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde o skupinu Nova, která jasně dominuje jak s ohledem na sledovanost, tak i s ohledem na celkem bohatý počet jednotlivých televizních kanálů. Abychom byli konkrétní, musíme říci i to, že v poslední době televize také celkem dobře a zajímavě boduje na webu. Konkrétně je tomu prostřednictvím webu Nova Plus, který zná stále více diváků. Ten se nyní začal poměrně zajímavě rozšiřovat, a to hlavně o další unikátní pořady.

Jaké pořady na Nova Plus nyní jsou?

Podíváme se pochopitelně hlavně na novinky, jelikož u nich je jasné, že zajímají a také lákají nejvíce. O jaké novinky se jedná? Je to třeba Nova Taxi. Zajímavý pořad spojený s tím, že řidič v roli moderátora během cesty zpovídá celebrity. Poměrně zajímavá možnost, jak se dozvědět něco nového.

Druhým novým pořadem je ten, který nese název Což takhle dát si… Jak už lehce napovídá samotný název, jedná se o téma, která je stále ještě na vrcholu. V pořadu se tedy bude primárně vařit a tak se stane poměrně dobrou a zajímavou inspirací pro každého, kdo neví, co připravit k jídlu.

Třetím pořadem je ten nesoucí také pro někoho možná komplikovaný název, a to Jak se vede, malé lásky?. V čem je zajímavý? Pokud jste na hlavním televizním kanále sledovali pořad Malé lásky, můžete se v rámci tohoto internetového vysílání dozvědět, jak to vlastně se všemi miminky a jejich rodiči dopadlo.

Co dále můžete na webu vidět?

Jelikož chce Nova s tímto formátem oslovovat diváky stále více, je jasné, že na Nova Plus už nyní najdete celkem širokou škálu různorodých pořadů. O jaké se jedná? Podíváme se na ty nejznámější, kam řadíme Maminy s rozumem, Hravě zdravě a Nej Česka. K tomu vše mu jsou pravidelně přidávány různé pořady zákulisní, které umožní nahlédnout i jinam.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018