Nova Plus přidává další pořady

Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde o skupinu Nova, která jasně dominuje jak s ohledem na sledovanost, tak i s ohledem na celkem bohatý počet jednotlivých televizních kanálů. Abychom byli konkrétní, musíme říci i to, že v poslední době televize také celkem dobře a zajímavě boduje na webu. Konkrétně je tomu prostřednictvím webu Nova Plus, který zná stále více diváků. Ten se nyní začal poměrně zajímavě rozšiřovat, a to hlavně o další unikátní pořady.

Jaké pořady na Nova Plus nyní jsou?

Podíváme se pochopitelně hlavně na novinky, jelikož u nich je jasné, že zajímají a také lákají nejvíce. O jaké novinky se jedná? Je to třeba Nova Taxi. Zajímavý pořad spojený s tím, že řidič v roli moderátora během cesty zpovídá celebrity. Poměrně zajímavá možnost, jak se dozvědět něco nového.

Druhým novým pořadem je ten, který nese název Což takhle dát si… Jak už lehce napovídá samotný název, jedná se o téma, která je stále ještě na vrcholu. V pořadu se tedy bude primárně vařit a tak se stane poměrně dobrou a zajímavou inspirací pro každého, kdo neví, co připravit k jídlu.

Třetím pořadem je ten nesoucí také pro někoho možná komplikovaný název, a to Jak se vede, malé lásky?. V čem je zajímavý? Pokud jste na hlavním televizním kanále sledovali pořad Malé lásky, můžete se v rámci tohoto internetového vysílání dozvědět, jak to vlastně se všemi miminky a jejich rodiči dopadlo.

Co dále můžete na webu vidět?

Jelikož chce Nova s tímto formátem oslovovat diváky stále více, je jasné, že na Nova Plus už nyní najdete celkem širokou škálu různorodých pořadů. O jaké se jedná? Podíváme se na ty nejznámější, kam řadíme Maminy s rozumem, Hravě zdravě a Nej Česka. K tomu vše mu jsou pravidelně přidávány různé pořady zákulisní, které umožní nahlédnout i jinam.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018