Nova Plus přidává další pořady

Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde o skupinu Nova, která jasně dominuje jak s ohledem na sledovanost, tak i s ohledem na celkem bohatý počet jednotlivých televizních kanálů. Abychom byli konkrétní, musíme říci i to, že v poslední době televize také celkem dobře a zajímavě boduje na webu. Konkrétně je tomu prostřednictvím webu Nova Plus, který zná stále více diváků. Ten se nyní začal poměrně zajímavě rozšiřovat, a to hlavně o další unikátní pořady.

Jaké pořady na Nova Plus nyní jsou?

Podíváme se pochopitelně hlavně na novinky, jelikož u nich je jasné, že zajímají a také lákají nejvíce. O jaké novinky se jedná? Je to třeba Nova Taxi. Zajímavý pořad spojený s tím, že řidič v roli moderátora během cesty zpovídá celebrity. Poměrně zajímavá možnost, jak se dozvědět něco nového.

Druhým novým pořadem je ten, který nese název Což takhle dát si… Jak už lehce napovídá samotný název, jedná se o téma, která je stále ještě na vrcholu. V pořadu se tedy bude primárně vařit a tak se stane poměrně dobrou a zajímavou inspirací pro každého, kdo neví, co připravit k jídlu.

Třetím pořadem je ten nesoucí také pro někoho možná komplikovaný název, a to Jak se vede, malé lásky?. V čem je zajímavý? Pokud jste na hlavním televizním kanále sledovali pořad Malé lásky, můžete se v rámci tohoto internetového vysílání dozvědět, jak to vlastně se všemi miminky a jejich rodiči dopadlo.

Co dále můžete na webu vidět?

Jelikož chce Nova s tímto formátem oslovovat diváky stále více, je jasné, že na Nova Plus už nyní najdete celkem širokou škálu různorodých pořadů. O jaké se jedná? Podíváme se na ty nejznámější, kam řadíme Maminy s rozumem, Hravě zdravě a Nej Česka. K tomu vše mu jsou pravidelně přidávány různé pořady zákulisní, které umožní nahlédnout i jinam.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018