Nova Plus přidává další pořady

Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde o skupinu Nova, která jasně dominuje jak s ohledem na sledovanost, tak i s ohledem na celkem bohatý počet jednotlivých televizních kanálů. Abychom byli konkrétní, musíme říci i to, že v poslední době televize také celkem dobře a zajímavě boduje na webu. Konkrétně je tomu prostřednictvím webu Nova Plus, který zná stále více diváků. Ten se nyní začal poměrně zajímavě rozšiřovat, a to hlavně o další unikátní pořady.

Jaké pořady na Nova Plus nyní jsou?

Podíváme se pochopitelně hlavně na novinky, jelikož u nich je jasné, že zajímají a také lákají nejvíce. O jaké novinky se jedná? Je to třeba Nova Taxi. Zajímavý pořad spojený s tím, že řidič v roli moderátora během cesty zpovídá celebrity. Poměrně zajímavá možnost, jak se dozvědět něco nového.

Druhým novým pořadem je ten, který nese název Což takhle dát si… Jak už lehce napovídá samotný název, jedná se o téma, která je stále ještě na vrcholu. V pořadu se tedy bude primárně vařit a tak se stane poměrně dobrou a zajímavou inspirací pro každého, kdo neví, co připravit k jídlu.

Třetím pořadem je ten nesoucí také pro někoho možná komplikovaný název, a to Jak se vede, malé lásky?. V čem je zajímavý? Pokud jste na hlavním televizním kanále sledovali pořad Malé lásky, můžete se v rámci tohoto internetového vysílání dozvědět, jak to vlastně se všemi miminky a jejich rodiči dopadlo.

Co dále můžete na webu vidět?

Jelikož chce Nova s tímto formátem oslovovat diváky stále více, je jasné, že na Nova Plus už nyní najdete celkem širokou škálu různorodých pořadů. O jaké se jedná? Podíváme se na ty nejznámější, kam řadíme Maminy s rozumem, Hravě zdravě a Nej Česka. K tomu vše mu jsou pravidelně přidávány různé pořady zákulisní, které umožní nahlédnout i jinam.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018