Nova představila poslední 2 novinky pro podzim

Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ukázalo, byla to mylná informace. V tomto směru poměrně výrazně zaujala TV Nova, která si pro podzimní vysílání připravila ještě dva trumfy které ohlásila doslova až na poslední chvíli. O co se jedná?

Profesor T

První název toho zase až tolik neřekne. Proto se na počin s názvem Profesor T musíme podívat přece jenom o něco důkladněji. Má se jednat o kriminální seriál, který se zařadí mezi aktuální stálice. Konkurovat jim však nemá, jelikož jeho odvysílání je naplánováno až na období měsíce října. Hlavní roli má v seriálu Pavel Řezníček, který hraje profesora kriminologie, který se zapojuje do řešení různých kriminálních případů. Mezi další herce, kteří si v seriálu Profesor T zahrají, patří třeba Jitka Schneiderová, Aleš Petráš nebo Luboš Veselý.

Cílem seriálu je plynule navázat na další kriminálky, které jsou hlavními lákadly právě pro měsíc září. Zde konkrétně mluvíme o seriálu Dáma a Král, který má v říjnu končit a tato kriminálka ho nahradí. S největší pravděpodobností tedy mluvíme o neděli a hlavním vysílacím čase.

O deset let mladší

Tady už se dá celkem odhadnout, o jaký typ pořadu půjde. Pokud tipujete, že má jít o reality show, tak máte samozřejmě pravdu. A správně tipujete i v tom, co bude hlavní cílem pořadu. Půjde o úpravu vzhledu tak, aby došlo ke skutečném omládnutí jednotlivých dvojic, které se do pořadu hlásí. Pořad má i svou moderátorku, kterou se stává Monika Absolonová.

Termín vysílání bude také spojený s říjnovým datem. Podle všeho by se mělo jednat o náhradu za pořad Malé lásky, který bude právě v období po polovině října oficiálně končit.S největší pravděpodobností tedy mluvíme o středě a druhém oknu v hlavním vysílacím čase. Aktuálně se totiž Malé lásky vysílají po Výměně manželek.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018