Nova představila poslední 2 novinky pro podzim

Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ukázalo, byla to mylná informace. V tomto směru poměrně výrazně zaujala TV Nova, která si pro podzimní vysílání připravila ještě dva trumfy které ohlásila doslova až na poslední chvíli. O co se jedná?

Profesor T

První název toho zase až tolik neřekne. Proto se na počin s názvem Profesor T musíme podívat přece jenom o něco důkladněji. Má se jednat o kriminální seriál, který se zařadí mezi aktuální stálice. Konkurovat jim však nemá, jelikož jeho odvysílání je naplánováno až na období měsíce října. Hlavní roli má v seriálu Pavel Řezníček, který hraje profesora kriminologie, který se zapojuje do řešení různých kriminálních případů. Mezi další herce, kteří si v seriálu Profesor T zahrají, patří třeba Jitka Schneiderová, Aleš Petráš nebo Luboš Veselý.

Cílem seriálu je plynule navázat na další kriminálky, které jsou hlavními lákadly právě pro měsíc září. Zde konkrétně mluvíme o seriálu Dáma a Král, který má v říjnu končit a tato kriminálka ho nahradí. S největší pravděpodobností tedy mluvíme o neděli a hlavním vysílacím čase.

O deset let mladší

Tady už se dá celkem odhadnout, o jaký typ pořadu půjde. Pokud tipujete, že má jít o reality show, tak máte samozřejmě pravdu. A správně tipujete i v tom, co bude hlavní cílem pořadu. Půjde o úpravu vzhledu tak, aby došlo ke skutečném omládnutí jednotlivých dvojic, které se do pořadu hlásí. Pořad má i svou moderátorku, kterou se stává Monika Absolonová.

Termín vysílání bude také spojený s říjnovým datem. Podle všeho by se mělo jednat o náhradu za pořad Malé lásky, který bude právě v období po polovině října oficiálně končit.S největší pravděpodobností tedy mluvíme o středě a druhém oknu v hlavním vysílacím čase. Aktuálně se totiž Malé lásky vysílají po Výměně manželek.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018