Nova představila poslední 2 novinky pro podzim

Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ukázalo, byla to mylná informace. V tomto směru poměrně výrazně zaujala TV Nova, která si pro podzimní vysílání připravila ještě dva trumfy které ohlásila doslova až na poslední chvíli. O co se jedná?

Profesor T

První název toho zase až tolik neřekne. Proto se na počin s názvem Profesor T musíme podívat přece jenom o něco důkladněji. Má se jednat o kriminální seriál, který se zařadí mezi aktuální stálice. Konkurovat jim však nemá, jelikož jeho odvysílání je naplánováno až na období měsíce října. Hlavní roli má v seriálu Pavel Řezníček, který hraje profesora kriminologie, který se zapojuje do řešení různých kriminálních případů. Mezi další herce, kteří si v seriálu Profesor T zahrají, patří třeba Jitka Schneiderová, Aleš Petráš nebo Luboš Veselý.

Cílem seriálu je plynule navázat na další kriminálky, které jsou hlavními lákadly právě pro měsíc září. Zde konkrétně mluvíme o seriálu Dáma a Král, který má v říjnu končit a tato kriminálka ho nahradí. S největší pravděpodobností tedy mluvíme o neděli a hlavním vysílacím čase.

O deset let mladší

Tady už se dá celkem odhadnout, o jaký typ pořadu půjde. Pokud tipujete, že má jít o reality show, tak máte samozřejmě pravdu. A správně tipujete i v tom, co bude hlavní cílem pořadu. Půjde o úpravu vzhledu tak, aby došlo ke skutečném omládnutí jednotlivých dvojic, které se do pořadu hlásí. Pořad má i svou moderátorku, kterou se stává Monika Absolonová.

Termín vysílání bude také spojený s říjnovým datem. Podle všeho by se mělo jednat o náhradu za pořad Malé lásky, který bude právě v období po polovině října oficiálně končit.S největší pravděpodobností tedy mluvíme o středě a druhém oknu v hlavním vysílacím čase. Aktuálně se totiž Malé lásky vysílají po Výměně manželek.

Aktuálně v tv světě
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018
TV Nova nezařazuje do svého vysílání jenom osvědčenou klasiku v podobě nekonečné Ulice, nebo také nekonečné ..
04.11.2018
Kuchařské show jsou stále velkým tahákem. Zvláště potom v případě, kdy jsou spojeny s někým známým. A to je ..
03.11.2018
Dlouhodobě je tuzemská komerční, ale i tuzemská nejlepší televize zcela jasná. Jedná se o TV Nova, která dlouhodobě a ..
28.10.2018
Kdo sleduje zpravodajství TV Prima, ten velmi dobře zá dvojice moderátorů, kteří se starají  uvádění jednotlivých ..
24.10.2018
Detektivní seriál Profesor T je jeden ze zajímavých trumfů TV Nova. Mimo jiné i z toho důvodu, že jeho odtajnění ..
21.10.2018
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018