Nova představila poslední 2 novinky pro podzim

Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ukázalo, byla to mylná informace. V tomto směru poměrně výrazně zaujala TV Nova, která si pro podzimní vysílání připravila ještě dva trumfy které ohlásila doslova až na poslední chvíli. O co se jedná?

Profesor T

První název toho zase až tolik neřekne. Proto se na počin s názvem Profesor T musíme podívat přece jenom o něco důkladněji. Má se jednat o kriminální seriál, který se zařadí mezi aktuální stálice. Konkurovat jim však nemá, jelikož jeho odvysílání je naplánováno až na období měsíce října. Hlavní roli má v seriálu Pavel Řezníček, který hraje profesora kriminologie, který se zapojuje do řešení různých kriminálních případů. Mezi další herce, kteří si v seriálu Profesor T zahrají, patří třeba Jitka Schneiderová, Aleš Petráš nebo Luboš Veselý.

Cílem seriálu je plynule navázat na další kriminálky, které jsou hlavními lákadly právě pro měsíc září. Zde konkrétně mluvíme o seriálu Dáma a Král, který má v říjnu končit a tato kriminálka ho nahradí. S největší pravděpodobností tedy mluvíme o neděli a hlavním vysílacím čase.

O deset let mladší

Tady už se dá celkem odhadnout, o jaký typ pořadu půjde. Pokud tipujete, že má jít o reality show, tak máte samozřejmě pravdu. A správně tipujete i v tom, co bude hlavní cílem pořadu. Půjde o úpravu vzhledu tak, aby došlo ke skutečném omládnutí jednotlivých dvojic, které se do pořadu hlásí. Pořad má i svou moderátorku, kterou se stává Monika Absolonová.

Termín vysílání bude také spojený s říjnovým datem. Podle všeho by se mělo jednat o náhradu za pořad Malé lásky, který bude právě v období po polovině října oficiálně končit.S největší pravděpodobností tedy mluvíme o středě a druhém oknu v hlavním vysílacím čase. Aktuálně se totiž Malé lásky vysílají po Výměně manželek.

Aktuálně v tv světě
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019
TV Nova neváhá a vrací na obrazovky oblíbenou zpěváckou show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách se ..
16.07.2019
Poslední měsíc školního roku před pár dny skončil a my můžeme vystavit pomyslné vysvědčení i televizním stanicím. ..
14.07.2019
Letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech sice právě skončil, ale my už se díky němu můžeme těšit na ..
10.07.2019
Televizní diváci v České republice se mohou již brzy těšit na novou stanici. Společnost FTV Prima totiž získala od Rady ..
07.07.2019
Televize Nova oznámila na začátku června hned několik změn, ke kterým došlo v jejím vedení. Z pozice generálního ..
05.07.2019
Komerční televizi TV Prima se loňský rok vydařil – alespoň po finanční stránce. Jako i předchozí roky, i v roce 2018 ..
30.06.2019
S přicházejícím létem přichází i nové pořady a nová vysílání. Televize Nova vyrazila do boje o sledovanost se ..
27.06.2019
Léto a letní prázdniny většinou nebývají obdobím, kdy lidé tráví svůj volný čas u televizních obrazovek. To je ..
23.06.2019
Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. ..
19.06.2019