Nova představila poslední 2 novinky pro podzim

Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ukázalo, byla to mylná informace. V tomto směru poměrně výrazně zaujala TV Nova, která si pro podzimní vysílání připravila ještě dva trumfy které ohlásila doslova až na poslední chvíli. O co se jedná?

Profesor T

První název toho zase až tolik neřekne. Proto se na počin s názvem Profesor T musíme podívat přece jenom o něco důkladněji. Má se jednat o kriminální seriál, který se zařadí mezi aktuální stálice. Konkurovat jim však nemá, jelikož jeho odvysílání je naplánováno až na období měsíce října. Hlavní roli má v seriálu Pavel Řezníček, který hraje profesora kriminologie, který se zapojuje do řešení různých kriminálních případů. Mezi další herce, kteří si v seriálu Profesor T zahrají, patří třeba Jitka Schneiderová, Aleš Petráš nebo Luboš Veselý.

Cílem seriálu je plynule navázat na další kriminálky, které jsou hlavními lákadly právě pro měsíc září. Zde konkrétně mluvíme o seriálu Dáma a Král, který má v říjnu končit a tato kriminálka ho nahradí. S největší pravděpodobností tedy mluvíme o neděli a hlavním vysílacím čase.

O deset let mladší

Tady už se dá celkem odhadnout, o jaký typ pořadu půjde. Pokud tipujete, že má jít o reality show, tak máte samozřejmě pravdu. A správně tipujete i v tom, co bude hlavní cílem pořadu. Půjde o úpravu vzhledu tak, aby došlo ke skutečném omládnutí jednotlivých dvojic, které se do pořadu hlásí. Pořad má i svou moderátorku, kterou se stává Monika Absolonová.

Termín vysílání bude také spojený s říjnovým datem. Podle všeho by se mělo jednat o náhradu za pořad Malé lásky, který bude právě v období po polovině října oficiálně končit.S největší pravděpodobností tedy mluvíme o středě a druhém oknu v hlavním vysílacím čase. Aktuálně se totiž Malé lásky vysílají po Výměně manželek.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019