Nova představila programové schéma na rok 2015

Uteklo to jako voda a je tu rok 2015. A proto i televizní stanice začínají lákat diváky na své chystané novinky a programové změny, které přijdou v tomto novém roce. Jednou z prvních stanic, která představila své schéma, je TV Nova. Mohlo by se zdát, že TV Nova je v takové kondici, že divákům nabídne nespočet novinek. Jenže opak je pravdou. Podle všeho se v tomto roce můžeme těšit pouze na dvě, ale ani tak nepůjde o žádné drobnosti. První z nich bude zbrusu nový seriál Policie Modrava, který televize začala natáčet už před dlouhým časem. Jenže vznikl pouze jediný, pilotní díl, který se sice několikrát vysílal a slavil úspěch, ale další natáčení dlouho drhlo. To se ale postupně změnilo a nový seriál je už na světě – a diváci se na něj mohou těšit už od jara, kdy poběží každou neděli od 20:20 hodin – místo současné Kriminálky Anděl.

Další SuperStar

Druhou novinkou tohoto roku bude na Nově další pokračování talentové pěvecké soutěže SuperStar, o kterém už jsme vás informovali. Nova hodlá hledat další talenty a dát šanci těm, kteří mohou uspět. Sledovanost dalších a dalších Superstar ale postupně padala a žádná už nedosáhla takového diváckého zájmu jako první řada, z níž vítězně vzešla zpěvačka Aneta Langerová. Zatím nejsou známé žádné detaily jako data castingů či složení odborné poroty, ale do podzimu je ještě času dost.

Premiérové filmy

Dále se diváci mohou během roku těšit na premiéry českých filmů a pohádek, které dosud bylo možné vidět pouze v kině. Na obrazovky se tak postupně dostanou Babovřesky 2, Dědictví aneb Kurva se neříká, Něžné vlny, Zakázané uvolnění či pohádky Tři bratři a Čtyřlístek ve službách krále. Jinak si můžeme být jistí, že i nadále v hlavních vysílacích časech zůstanou osvědčené taháky jako je Ordinace v růžové zahradě 2, Doktoři z Počátků či publicistické pořady Střepiny, Prásk! či Volejte Novu. A stálicí zůstává i nekonečná Ulice.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018