Nova přinese show První dobrá a další Love Island

Od 27. dubna se na obrazovky stanice Nova Fun dostane nová skečová show s názvem První dobrá.Tuto show vytvořili čtyři mladí tvůrci – Vincent Navrátil, Alexej Kolva, Ondřej Kubina a Jaroslav Blažek. Každý díl je orientován na jiné téma a v každém dílu se mohou diváci těšit na dalšího hvězdného hosta. Nova avizovala, že mezi hosty se objeví Vojta Kotek, Hana, Vagnerová, Hynek Čermák, Veronika Žilková nebo třeba Lukáš Pavlásek.

Na otázku, co bylo cílem pořadu, odpověděl Vincent Navártil, že pobavit, ohromit, okouzlit, a hlavně mít na chleba. Přiblížil také, jak vznikl název pro show. Prý při řešení rozpočtu pro natáčení zjistili, že budou muset točit na první dobrou.

První díl bude Nova vysílat ve středu 27. dubna ve 21:40 na Nova Fun. V následujících dnech bude na téže stanici mnoho repríz pilotního dílu.

Kromě skečové show, přichystá nova také další řadu reality show Love Island. Na tu si budou muset diváci ještě chvíli počkat. Nova totiž aktuálně vyhlásila casting na obsazení show.

Zájemci o účast v soutěži musí být starší osmnácti let a ve vstupním dotazníků musí kromě základních osobních údajů vyplnit také údaje o své postavě, vzhledu, musí přiložit fotografie a video. Dále mohou přiložit i odkazy na své profily na sociálních sítích.

Love Island spočívá v tom, že se vybraní soutěžící nechají zavřít do vily, která je vybavená mimo jiné i bazénem, posilovnou či relax zónou. Zde plní nejrůznější zábavné úkoly a hlavně spolu filrtují, vytváří páry a přátelí se. Postupně jsou jednotlivé soutěžící vyřazováni. Vyhrát může jen jeden pár a výhrou jsou dva miliony korun.

Aktuálně v tv světě
TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje ..
25.05.2022
Seriál Chlap je vysílán na TV Nova každý čtvrtek od 20:20. První díl byl vysílán 10.3. Každý díl se odvysílá znovu ..
22.05.2022
Mixxxer show jede na Óčko TV už od roku 2012, jedná se o klasickou talkshow s hosty, ve většině případů se jedná o ..
17.05.2022
V tomto roce vyšla další sezona show Farmář hledá ženu, aktuálně bylo odvysíláno 7 dílů. Tato show se vysílá a ..
15.05.2022
Již od 10. května mohou diváci sledovat na televizi Nova novou řadu oblíbené reality show Utajený šéf. V této reality ..
08.05.2022
Již tento týden se dostane na televizní obrazovky oceňovaný dokument Jednotka intenzivního života. Dokument se zabýva ..
05.05.2022
Od 27. dubna se na obrazovky stanice Nova Fun dostane nová skečová show s názvem První dobrá.Tuto show vytvořili čtyři ..
01.05.2022
Minulé pondělí byl státní svátek, na večerním programu tak byla mimo jiné i pohádka. I přesto nejvyšší sledovanost ..
29.04.2022
Skupina Nova minulý vloni na podzim spustila zcela novou stanici pro ženy Nova Lady a zároveň provedla řadu programových a ..
23.04.2022
Česká televize na veletrhu v Cannes nakoupila nové seriály a filmy. Naopak prodala do zahraniční některé své pohádky ..
20.04.2022