Nova přinese show První dobrá a další Love Island

Od 27. dubna se na obrazovky stanice Nova Fun dostane nová skečová show s názvem První dobrá.Tuto show vytvořili čtyři mladí tvůrci – Vincent Navrátil, Alexej Kolva, Ondřej Kubina a Jaroslav Blažek. Každý díl je orientován na jiné téma a v každém dílu se mohou diváci těšit na dalšího hvězdného hosta. Nova avizovala, že mezi hosty se objeví Vojta Kotek, Hana, Vagnerová, Hynek Čermák, Veronika Žilková nebo třeba Lukáš Pavlásek.

Na otázku, co bylo cílem pořadu, odpověděl Vincent Navártil, že pobavit, ohromit, okouzlit, a hlavně mít na chleba. Přiblížil také, jak vznikl název pro show. Prý při řešení rozpočtu pro natáčení zjistili, že budou muset točit na první dobrou.

První díl bude Nova vysílat ve středu 27. dubna ve 21:40 na Nova Fun. V následujících dnech bude na téže stanici mnoho repríz pilotního dílu.

Kromě skečové show, přichystá nova také další řadu reality show Love Island. Na tu si budou muset diváci ještě chvíli počkat. Nova totiž aktuálně vyhlásila casting na obsazení show.

Zájemci o účast v soutěži musí být starší osmnácti let a ve vstupním dotazníků musí kromě základních osobních údajů vyplnit také údaje o své postavě, vzhledu, musí přiložit fotografie a video. Dále mohou přiložit i odkazy na své profily na sociálních sítích.

Love Island spočívá v tom, že se vybraní soutěžící nechají zavřít do vily, která je vybavená mimo jiné i bazénem, posilovnou či relax zónou. Zde plní nejrůznější zábavné úkoly a hlavně spolu filrtují, vytváří páry a přátelí se. Postupně jsou jednotlivé soutěžící vyřazováni. Vyhrát může jen jeden pár a výhrou jsou dva miliony korun.

Aktuálně v tv světě
Televizní diváci nejsou jen příznivci zajímavých filmů s příběhem, ale také hudebních děl. K nim patří také ..
19.03.2023
Detektivních příběhů v televizi není nikdy dost. Jedná se o oblíbený žánr, u které si lze odpočinout od ..
15.03.2023
Akční komedie patří mezi oblíbený filmový žánr, protože diváci se rádi baví. Snímek Dobrá dvojka je oddychovka, ve ..
10.03.2023

Česká televize vysílá italský kriminální seriál ..

08.03.2023
Filmy s Jamesem Bondem jako ústředním hrdinou patří mezi fanoušky špionážních snímků k nejoblíbenějším. Televizní ..
06.03.2023
Na sobotní večer televizní stanice Nova připravila napínavý thriller Cizinec ve vlaku s Liamem Neesonem v hlavní roli ..
05.03.2023

Filmové snímky s příběhem odehrávajícím se na ..

26.02.2023
Zpěvák skupiny Queen Freddie Mercury je již třicet dva let po smrti, ale jeho písně žijí stále. Svou tvorbou i životem ..
24.02.2023
Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů je skvělým dobrodružným filmem, který nabízí nejen poutavý příběh, ale také ..
18.02.2023
V zapadlém aljašském městečku Mystery mají všichni obyvatelé mužského rodu velkou zálibu v bruslení a v hokeji a ..
16.02.2023