Nová romantická komedie Řekni to psem jde shlédnout online i v kině

Tento rok vyšla nová romantická komedie, která se natáčela v Praze. Komedie s názvem Řekni to psem. Měla svoji premiéru 7 července, dnes už ji však můžete shlédnout i online. Kdy bude možné vidět tuto dojemnou romantickou komedii v televizi ještě není známo

. Režie se ujal Robert Sedláček, který režíroval také filmy Jan Palach, Sráči a další. Scénář měla na starost Irena Obermannova, která napsala například knihy Dopisy Kafkovi, Jasnozřivost, Divnovlásky a mnohé další.

Děj je o Ditě a jejím příteli Filipovi. Dita by si přála miminko, ale Filip ji místo toho pořídí štěně Border kolie. Dita avšak nikdy žádného psa nechtěla a nebude z malého štěňátka žádnou radost. Po tomto velmi nemilém dárku přichází horší překvapení. Filip se s Ditou rozchází. Tvrdí ji, že na vážný vztah není připravený. Takže nejenže Dita přišla o přítele, ale ještě má na krku psa o kterého neměla žádný zájem. Aby toho štěstíčka neměla Dita málo zradí ji její nejlepší kamarádka Gábina, která je také její šéfovou. Tím pádem Dita přichází i o práci. A přesně v tento okamžik se její akční maminka rozhodne pomoct ji najít nového přítele.

I když Dita nikdy nechápala pejskaře po nějaké době co se k nim přidá se s nimi velmi sblíží. Sblíží se jak s programátorů psích hřišť paní Voráčkovou, ale také s bývalým barovým pianistou panem Drncem. Dita se také více pozná s jejím sousedem Petrem, který má shodou okolností také Bordel Kolie.

Zapříčiní tato náhoda, více než kamarádsky vztah mezi Petrem a Ditou? Je Petr konečně ten pravý pro Ditu? Snad se brzy dočkáme vysílání tohoto filmu na obrazovkách televize.

Aktuálně v tv světě
Po úspěšné jarní sezoně, představila TV Prima celkem tři nové seriály, které bude na podzim vysílat. Jedním z nich je ..
11.08.2022
Komediální seriál s názvem Argometal je založený na příběhu z české vesnice. Režii má na starost Karel Janák, který ..
07.08.2022
Nový film s názvem Arvéd je možné nyní shlédnout v kinech, později bude možné tento film vidět na obrazovkách na ..
02.08.2022
Na Očku se momentálně vysílá další etapa show, který mají za úkol dám divákům tipy na to jak si nejlépe užít ..
31.07.2022
V tento den byli odehrány dva podniky ATP 250. Což je tenisová kategorie mužského profesionálního okruhu. Je hraná od roku ..
26.07.2022
Tento rok vyšla nová romantická komedie, která se natáčela v Praze. Komedie s názvem Řekni to psem. Měla svoji premiéru ..
24.07.2022
Už 4. srpna bude premiéra filmu s názvem Planeta Praha. Režisérem tohoto filmu je Jan Hošek, který není jen režisérem, ..
21.07.2022
Nový seriál nese název Máma na zabití. První díl byl odvysílán 5.7. ve 21:25. Druhý díl bude vysílán 12.7. ve stejný ..
17.07.2022
Ve 20:20 můžete na Nově vidět premiéru dokumentárního filmu Karel Speciál. Tento film režírovala Olga Malířová ..
15.07.2022
Film s názvem m poslední závod je režírován Tomášem Hodanem, který režíroval také film Delfín nebo seriál Dáma a ..
10.07.2022