Nová show na ČT2 s Lucií Výbornou

Zdá se vám, že talk show, které uvádějí muži, je všude plno? Pokud toužíte po moderátorce, která má mnohaleté zkušenosti a dokáže z hostů dostat zajímavé informace, podívejte se na Výbornou show. Kdo ji uvádí a kdy a kde se na ni můžete podívat?

Výborná show

Moderátorkou Výborné show není nikdy jiný než Lucie Výborná. První díl byl odvysílán 7. března 2024 na stanici ČT2 a předvedl formát, kterého se bude pořad držet i nadále. V každém díle se tak diváci mohou těšit na zajímavé hosty, které něco spojuje. Chybět samozřejmě nebudou ani známé osobnosti a otázky na tělo.

Nejen zábava, ale také vážná témata

Lucie Výborná je známou moderátorkou, která má na svém kontě již mnoho zkušeností. Její nadání spočívá zejména v tom, že ví, jaké otázky klást, aby odpovědi bavily nejen ji samotnou, ale také diváky. Podle slov Lucie Výborné nemá být její show pouze zábavnou podívanou, ale věnovat se chce také vážným tématům, protože i ta k životu patří.

Zajímavosti o nové talkshow

  • Natáčení talk show probíhá v divadle La Fabrika.
  • Režisér Výborné show, Jakub Sommer, prohlásil, že Lucie Výborná ví, jak vést zábavné rozhovory, ale díky tomu, že se nevyhýbá melancholičtějším tématům, bude její show skladištěm příběhů i myšlenek.
  • Pořad plynule navázal na předchozích 15 let, která strávila Lucie Výborná ve studiu Českého rozhlasu Radiožurnál, kde se věnovala rozhovorům.

 

V prvním díle, který byl odvysílán 7. března 2024, se objevil Daniel Stach, Patrik Hartl a Petr Neužil. Na další díly se můžete podívat každý čtvrtek od 20:00 na televizní stanici ČT2. Ve druhém díle se můžete těšit na Leoše Mareše, Jiřího Litoše, Petra Šplíchala a Valérii Zawadskou. Tématem, které tyto osobnosti spojuje, je rádio. Pokud vám nějaký díl uteče, najdete ho na stránkách České televize v iVysílání.

Aktuálně v tv světě
Rodinný film Gump - pes, který naučil lidi žít, přináší dojemný, smutný, veselý a poučný příběh vyprávěný z ..
23.05.2024
Na televizní obrazovky se vrací čtyřdílný seriál Rédl, který diváky zavede do porevolučního Československa, ve ..
22.05.2024
  1. listopadu 1970 došlo v USA k ohromné tragédii. Během nehody letadla zemřel celý univerzitní tým ..
19.05.2024
Jak zaznělo v knize slavného francouzského autora Antoine de Saint-Exupéryho, správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, ..
15.05.2024
Švédský spisovatel Jonas Jonasson si získal přízeň čtenářů svým stylem psaní a zejména jeho kniha Stoletý stařík, ..
12.05.2024
Již v pátek 10. května 2024 vypukne dlouho očekávané Mistrovství světa v hokeji, které se letos uskuteční v České ..
07.05.2024
Jakou cenu musí zaplatit detektiv vyšetřující případ vraždy prominentního soudce, kterou spáchala jeho dcera? Odpověď ..
05.05.2024
Napadá vás, jaké by to bylo, kdybyste se z důchodu vrátili zpátky do pracovního procesu? Odpověď na tuto otázku vám ..
30.04.2024
Letos na podzim se na obrazovkách České televize opět objeví u diváků velmi oblíbený zábavný taneční pořad ..
28.04.2024

Když televize Prima lákala diváky na reality show Česko na grilu, netušila, jakým fiaskem ..

25.04.2024