Nová show na Očku s neobvyklým zaměřením

Na Očku se momentálně vysílá další etapa show, který mají za úkol dám divákům tipy na to jak si nejlépe užít dovolenou. Těchto show je celkem 6 a zaměřený jsou na Česko, Slovinsko, Ibizu, Chorvatsko, Mallorcu a také na Rakousko. Show na Rakousko je zaměřená na zimní prázdniny, zbytek show je zaměřeno na letní.

Tento rok se vysílá show se zaměřením na Chorvatsko. První díl byl odvysílán 20.7. a název této show je Užít Chorvatsko. V této show můžete vidět modelku Andreu Kalousovou, která byla českou Miss Word v roce 2015.  A zpěváka Vojtu Drahokoupila, který se účastnil pořadu Survivor.

Tato show je rozdělena do několika částí. Hlavním tématem je jak si nejvíce užít v Chorvatsku jak již vyplývá z názvu. Andrea s Vojtou nejeli do Chorvatska sami, mají s sebou i své přátelé. Nejsou ubytováni klasicky v hotelu jako pomalu každý kdo jede do Chorvatska. Jsou ubytování v kempu v obytných vozech, kterými do Chorvatska přijeli. V jednom z dílů vám ukáží, v jakém luxusním kempu jsou ubytovaní, jak to vypadá uvnitř jejich obytného vozu, jak v něm vše funguje či nefunguje.

V dalších dílech se můžete těšit na různé výlety po památkách, po okolí, obchodech či barech. Podělí se s vámi s jejich pocity a spokojeností či nespokojeností. Také můžete vidět jaké problémy můžou nastat a jak je zrovna tato parta kamarádů zvládne vyřešit.

Sledování této show získáte skvělé tipy pro nelepší dovolenou v Chorvatsku. Zjistíte jaká mísa stojí za to navštívit a já naopak za návštěvu nestojí. A zároveň se můžete pobavit nad vtipnými situacemi co se této partě stanou. Díky této show můžete být připraveni na svojí dovolenou v Chorvatsku, kterou je velká škoda jen proležet na pláží a nepoznávat okolí.

Aktuálně v tv světě
Po úspěšné jarní sezoně, představila TV Prima celkem tři nové seriály, které bude na podzim vysílat. Jedním z nich je ..
11.08.2022
Komediální seriál s názvem Argometal je založený na příběhu z české vesnice. Režii má na starost Karel Janák, který ..
07.08.2022
Nový film s názvem Arvéd je možné nyní shlédnout v kinech, později bude možné tento film vidět na obrazovkách na ..
02.08.2022
Na Očku se momentálně vysílá další etapa show, který mají za úkol dám divákům tipy na to jak si nejlépe užít ..
31.07.2022
V tento den byli odehrány dva podniky ATP 250. Což je tenisová kategorie mužského profesionálního okruhu. Je hraná od roku ..
26.07.2022
Tento rok vyšla nová romantická komedie, která se natáčela v Praze. Komedie s názvem Řekni to psem. Měla svoji premiéru ..
24.07.2022
Už 4. srpna bude premiéra filmu s názvem Planeta Praha. Režisérem tohoto filmu je Jan Hošek, který není jen režisérem, ..
21.07.2022
Nový seriál nese název Máma na zabití. První díl byl odvysílán 5.7. ve 21:25. Druhý díl bude vysílán 12.7. ve stejný ..
17.07.2022
Ve 20:20 můžete na Nově vidět premiéru dokumentárního filmu Karel Speciál. Tento film režírovala Olga Malířová ..
15.07.2022
Film s názvem m poslední závod je režírován Tomášem Hodanem, který režíroval také film Delfín nebo seriál Dáma a ..
10.07.2022