Nová show na Očku s neobvyklým zaměřením

Na Očku se momentálně vysílá další etapa show, který mají za úkol dám divákům tipy na to jak si nejlépe užít dovolenou. Těchto show je celkem 6 a zaměřený jsou na Česko, Slovinsko, Ibizu, Chorvatsko, Mallorcu a také na Rakousko. Show na Rakousko je zaměřená na zimní prázdniny, zbytek show je zaměřeno na letní.

Tento rok se vysílá show se zaměřením na Chorvatsko. První díl byl odvysílán 20.7. a název této show je Užít Chorvatsko. V této show můžete vidět modelku Andreu Kalousovou, která byla českou Miss Word v roce 2015.  A zpěváka Vojtu Drahokoupila, který se účastnil pořadu Survivor.

Tato show je rozdělena do několika částí. Hlavním tématem je jak si nejvíce užít v Chorvatsku jak již vyplývá z názvu. Andrea s Vojtou nejeli do Chorvatska sami, mají s sebou i své přátelé. Nejsou ubytováni klasicky v hotelu jako pomalu každý kdo jede do Chorvatska. Jsou ubytování v kempu v obytných vozech, kterými do Chorvatska přijeli. V jednom z dílů vám ukáží, v jakém luxusním kempu jsou ubytovaní, jak to vypadá uvnitř jejich obytného vozu, jak v něm vše funguje či nefunguje.

V dalších dílech se můžete těšit na různé výlety po památkách, po okolí, obchodech či barech. Podělí se s vámi s jejich pocity a spokojeností či nespokojeností. Také můžete vidět jaké problémy můžou nastat a jak je zrovna tato parta kamarádů zvládne vyřešit.

Sledování této show získáte skvělé tipy pro nelepší dovolenou v Chorvatsku. Zjistíte jaká mísa stojí za to navštívit a já naopak za návštěvu nestojí. A zároveň se můžete pobavit nad vtipnými situacemi co se této partě stanou. Díky této show můžete být připraveni na svojí dovolenou v Chorvatsku, kterou je velká škoda jen proležet na pláží a nepoznávat okolí.

Aktuálně v tv světě
Jak to vypadá, když se autobus plný Čechů vydá na dovolenou k moři? Pobavte se u nyní již kultovní české komedie, ..
16.06.2024
Gabrielu Soukalovou zná téměř celá Česká republika. Jedná se o nejúspěšnější biatlonistku naší historie, která se ..
11.06.2024

Fanoušci televizní stanice Markíza, kteří milují klasické seriály, filmy a televizní ..

08.06.2024
Vědomostní soutěž Who is asking? milují ve Švýcarsku, Řecku, Maďarsku, na Kypru i v Indii. Nyní se tento koncept ..
05.06.2024
Nejslavnější dílo Francise Scotta Fitzgeralda se od svého vzniku v roce 1925 dočkalo nespočtu divadelních a filmových ..
03.06.2024
Četli jste některou z knih Franze Kafky? Nebo si jeho jméno vybavujete pouze z hodin literatury? 3. června 2024 si ..
29.05.2024
Rodinný film Gump - pes, který naučil lidi žít, přináší dojemný, smutný, veselý a poučný příběh vyprávěný z ..
23.05.2024
Na televizní obrazovky se vrací čtyřdílný seriál Rédl, který diváky zavede do porevolučního Československa, ve ..
22.05.2024
  1. listopadu 1970 došlo v USA k ohromné tragédii. Během nehody letadla zemřel celý univerzitní tým ..
19.05.2024
Jak zaznělo v knize slavného francouzského autora Antoine de Saint-Exupéryho, správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, ..
15.05.2024