Nová show na Očku s neobvyklým zaměřením

Na Očku se momentálně vysílá další etapa show, který mají za úkol dám divákům tipy na to jak si nejlépe užít dovolenou. Těchto show je celkem 6 a zaměřený jsou na Česko, Slovinsko, Ibizu, Chorvatsko, Mallorcu a také na Rakousko. Show na Rakousko je zaměřená na zimní prázdniny, zbytek show je zaměřeno na letní.

Tento rok se vysílá show se zaměřením na Chorvatsko. První díl byl odvysílán 20.7. a název této show je Užít Chorvatsko. V této show můžete vidět modelku Andreu Kalousovou, která byla českou Miss Word v roce 2015.  A zpěváka Vojtu Drahokoupila, který se účastnil pořadu Survivor.

Tato show je rozdělena do několika částí. Hlavním tématem je jak si nejvíce užít v Chorvatsku jak již vyplývá z názvu. Andrea s Vojtou nejeli do Chorvatska sami, mají s sebou i své přátelé. Nejsou ubytováni klasicky v hotelu jako pomalu každý kdo jede do Chorvatska. Jsou ubytování v kempu v obytných vozech, kterými do Chorvatska přijeli. V jednom z dílů vám ukáží, v jakém luxusním kempu jsou ubytovaní, jak to vypadá uvnitř jejich obytného vozu, jak v něm vše funguje či nefunguje.

V dalších dílech se můžete těšit na různé výlety po památkách, po okolí, obchodech či barech. Podělí se s vámi s jejich pocity a spokojeností či nespokojeností. Také můžete vidět jaké problémy můžou nastat a jak je zrovna tato parta kamarádů zvládne vyřešit.

Sledování této show získáte skvělé tipy pro nelepší dovolenou v Chorvatsku. Zjistíte jaká mísa stojí za to navštívit a já naopak za návštěvu nestojí. A zároveň se můžete pobavit nad vtipnými situacemi co se této partě stanou. Díky této show můžete být připraveni na svojí dovolenou v Chorvatsku, kterou je velká škoda jen proležet na pláží a nepoznávat okolí.

Aktuálně v tv světě
Je na televizní obrazovce dostatek humoru? Některé pořady se jako humorné tváří, přitom ho v nich příliš nenajdete. To ..
04.06.2023
Už jsme si zvykli, že televizní stanice Nova Cinema pravidelně vysílá filmy různých žánrů. Mezi stabilně oblíbené ..
03.06.2023

Filmy pro pamětníky si drží trvalou oblibu. Diváci se rádi ..

28.05.2023
ČT2 se rozhodla do svého vysílacího programu zařadit film Motýlek z roku 2017. Jedná se o filmové drama o útěku ..
26.05.2023
Napínavé thrillery, ve kterých jde o záchranu ohrožených životů, patří mezi oblíbené. A tak není divu, že si tento ..
21.05.2023
Rande v Římě je americká romantická komedie z roku 2010, která přináší divákům osvěžující směsici romantiky, ..
20.05.2023
V roce 1992 vznikl televizní cyklus detektivních příběhů pod názvem Hříchy pro pátera Knoxe. Předlohou byla ..
15.05.2023
Když se řekne tvůrčí dvojice Smoljak-Svěrák, je to zárukou dobré zábavu a vkusného humoru. Platí to i o české ..
14.05.2023
Americký film Nesvatbovi z roku 2005 přivádí na filmové plátno hereckou dvojici Owen Wilson a Vince Vaughn. Už to je ..
08.05.2023
Novinářské prostředí je poměrně oblíbeným námětem filmů. Můžete z něho vytěžit komedii, drama i kriminální ..
07.05.2023