Nová show na Očku s neobvyklým zaměřením

Na Očku se momentálně vysílá další etapa show, který mají za úkol dám divákům tipy na to jak si nejlépe užít dovolenou. Těchto show je celkem 6 a zaměřený jsou na Česko, Slovinsko, Ibizu, Chorvatsko, Mallorcu a také na Rakousko. Show na Rakousko je zaměřená na zimní prázdniny, zbytek show je zaměřeno na letní.

Tento rok se vysílá show se zaměřením na Chorvatsko. První díl byl odvysílán 20.7. a název této show je Užít Chorvatsko. V této show můžete vidět modelku Andreu Kalousovou, která byla českou Miss Word v roce 2015.  A zpěváka Vojtu Drahokoupila, který se účastnil pořadu Survivor.

Tato show je rozdělena do několika částí. Hlavním tématem je jak si nejvíce užít v Chorvatsku jak již vyplývá z názvu. Andrea s Vojtou nejeli do Chorvatska sami, mají s sebou i své přátelé. Nejsou ubytováni klasicky v hotelu jako pomalu každý kdo jede do Chorvatska. Jsou ubytování v kempu v obytných vozech, kterými do Chorvatska přijeli. V jednom z dílů vám ukáží, v jakém luxusním kempu jsou ubytovaní, jak to vypadá uvnitř jejich obytného vozu, jak v něm vše funguje či nefunguje.

V dalších dílech se můžete těšit na různé výlety po památkách, po okolí, obchodech či barech. Podělí se s vámi s jejich pocity a spokojeností či nespokojeností. Také můžete vidět jaké problémy můžou nastat a jak je zrovna tato parta kamarádů zvládne vyřešit.

Sledování této show získáte skvělé tipy pro nelepší dovolenou v Chorvatsku. Zjistíte jaká mísa stojí za to navštívit a já naopak za návštěvu nestojí. A zároveň se můžete pobavit nad vtipnými situacemi co se této partě stanou. Díky této show můžete být připraveni na svojí dovolenou v Chorvatsku, kterou je velká škoda jen proležet na pláží a nepoznávat okolí.

Aktuálně v tv světě
Jsou filmy, které si pustíte na nedělní odpoledne, když si chcete odpočinout od každodenního shonu. Český film ..
27.01.2023
Když se řekne režisér Zdeněk Podskalský st., je to záruka dobré zábavy. Na svém kontě má tento tvůrce řadu ..
19.01.2023
Televizní stanice Prima pravidelně zásobuje diváky reprízami seriálů natočený už dříve. Patří k nim i italská ..
17.01.2023
Televizní stanice ČT2 připravila na sobotní večer pro diváky lahůdku v podobě německo-rakouské minisérie Sisi z roku ..
15.01.2023
Filmy se životopisnou tématikou patří k oblíbeným pořadům. Režisér Joe Wright se rozhodl natočit snímek o období ..
11.01.2023
Televizní stanice Prima Zoom připravila pro své diváky dokumentární lahůdku USA v podobě osmidílného seriálu, v němž ..
08.01.2023

Spisovatel Vladimír Neff je autorem knižní předlohy ..

05.01.2023
Nový rok lze přivítat různě. S přáteli na horách, s rodinou doma nebo s partnerem v některé zajímavé destinaci. Pokud ..
01.01.2023
Diváci si už zvykli, že do svého vysílacího programu na poslední den v roce ČT1 zařazuje opakování klasické televizní ..
31.12.2022
Vánoce již klepou na dveře, takže by to možná chtělo raději se podívat na nějakou pěknou pohádku. Americký film Únos ..
24.12.2022