Nová soutěž na TV Barrandov je tady

Milujete soutěže? Potom se můžete těšit na každou následující sobotu, a to pokud si třeba na našem webu spustíte vysílání televize Barrandov. Právě tento kanál totiž pro diváky, ale také pro zájemce o soutěžení přichystal zcela nový pořad s názvem Všechno nebo nic. Jak už napovídá sám název tohoto pořadu, přicházejí na řadu dvě možné varianty. A to buď možnost výhry, anebo také možnost prohry, kdy soutěžící odchází s prázdnou. A jelikož stále ještě probíhají castingová kola, všichni zájemci o to něco vyhrát se mohou stále ještě přihlásit.

Soutěž bude probíhat v několika kolech

Princip soutěže by rozhodně neměl být nijak složitý, jelikož na každého soutěžícího budou čekat celkem tři kola. V prvním kole si bude soutěžící moci vybrat z celkem 12 oborů. Druhé kolo však bude o něco zajímavější, jelikož zde se otázka netýká ani tak vědomostí a znalostí, ale hosta pořadu. V tomto případě se bude jednat hlavně o známé osoby z našeho šoubyznysu, a daná otázka se bude vztahovat právě k jejich osobě. V obou kolech samozřejmě daný soutěžící získává body, a to za každou správnou otázku. Zlom přinese třetí kolo, kdy je možné také vybrat otázku a získat body, ale stejně tak je možné dané body ztratit. Zkrátka Všechno nebo nic.

Soutěž má především pobavit

Hlavním cílem soutěže, kterou chce TV Barrandov vysílat každou sobotu od 20:00 je především pobavit, a to jak soutěžícího nebo diváky ve studiu, tak samozřejmě i vás u obrazovek. Rozhodně tak budete moci sledovat kombinaci zábavy a napětí, a sledovat soutěžícího v tom, zda dosáhne té nejvyšší výhry, jakou je třeba i auto, nebo zda nakonec bude neúspěšný, a odejde s prázdnou. A právě tento koncept soutěže bude jistě pro mnohé diváky velmi zajímavý. Určitě se tedy jako diváci máme na co těšit, jelikož opět přijde nový tip soutěže, který na našich obrazovkách zatím ještě nebyl nikdy k vidění.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018