Nova Sport odvysílá Wimbledon, UEFu i MotoGP

Vedení TV Nova, potažmo jejího dceřiného kanálu Nova Sport, si může mnout ruce nebo rovnou bouchat šampaňské. Stanici se totiž podařil bezmála husarský kousek – získala práva na odvysílání jedněch z nejsledovanějších sportovních utkání a soutěží vůbec.

Fanoušci tenisu, motosportů, fotbalu, hokeje, ale třeba i boxu mohou mít letos kanál Nova Sport puštěný takřka pořád, protože tu bude neustále na co koukat. Najdeme tu hojně sledované zápasy evropské ligy UEFA, závody MotoGP i závod Grand Prix České republiky na brněnském Masarykově okruhu. Chybět nebudou tenisová utkání z Wimbledonu či okruhu ATP. Sledovat tu můžeme zápasy hokejové NHL. A milovníci basketbalu si mohou na Nova Sport naladit třeba i zápasy NBA. A to pořád ještě není všechno.

Jedinečné pořady

Kdo alespoň trochu sleduje sportovní dění, ten ví, že jakmile se něco vysílá na jednom sportovním kanálu v Česku, velmi pravděpodobně to nikde jinde nenaladíme – a kdybychom chtěli alternativu, musíme hledat třeba až na zahraničních či placených kanálech. Ale letos se dá říct, že ať už fandíme jakémukoliv sportu, na Nova Sport si vždy přijdeme na své. Odehraje se tu totiž to nejlepší, co v roce 2015 můžeme ve světě sportu vidět a prožít spolu s hráči. A to navíc nemusíme nikde nic složitě ladit, nic platit ani se dohadovat s rodinnými příslušníky, kteří sport odmítají sledovat. Řada premiérových zápasů totiž bude dostupných i online pro předplatitele kanálu Voyo – drtivá většina ovšem zůstane na obrazovkách Novy.

Ragby, šipky, box

Už jsme zmínili to hlavní, co většinu sportovních nadšenců zajímá – fotbal a hokej, tenis a motorky. Ale Nova Sport dává prostor i méně sledovaným sportům, ze kterých se divákům také snaží nabízet tu úplnou špičku. Letos se zde tak můžeme těšit třeba na anglickou rugbyovou ligu Premiership, zápasy v boxu a dalších bojových uměních – a třeba i na něco tak neobvyklého jako je Premiere League v šipkách. A to možná zaujme i ty, kteří jinak dávají přednost lenošení na pohovce a klábosení s kamarády.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018