Nova Sport přináší několik novinek

Sport v televizi stále táhne. Ostatně v minulosti to potvrdil vznik celé řady nových televizních kanálů, a dnes to jasně potvrzuje jejich celkový počet. V nabídce možností nechybí ani kanály tuzemské, kam se řadí i Nova Sport. A tento kanál přichází se zajímavými novinkami.

Francouzská fotbalová liga

Pokud jsou přenosy, které lákají skutečně hodně, tak se jedná o přenosy fotbalové. A není třeba dodávat, že nejvíce pochopitelně táhnou ty ligy, které patří mezi nejlepší. A právě jednu takovou se podařilo získat na kanál Nova Sport 2. Je to nejvyšší francouzská fotbalová liga, na kterou tato placená televize získala svá práva. Nebude to ale jenom Ligue 1, jelikož v plánu je také vysílání další porce francouzského fotbalu. Konkrétně to má být ještě druhá liga, tedy Ligue 2 a dále Francouzský ligový pohár.

Porce fotbalu by měla být opravdu velká. Když se podíváme na to, jaké má Nova plány, tak jsou spojeny s tím, že by se mělo odvysílat až 5 zápasů první ligy v každém kole. Prioritou budou přenosy sobotní a také nedělní. Chybět by však neměly ani různé sestřihy ze zápasů. Tedy takzvaná highlights, které jsou také velmi populární.

Nově i v nabídce freeSAT

Druhá novinka se týká toho, kde je možné sportovní kanály TV Nova sledovat. Jedná se o kanály placené, ale to neznamená, že musí být nutně dostupné na úplně všech variantách – tedy u všech poskytovatelů. Zajímavou výjimkou byla doposud satelitní televize Freesat. A to z jednoho prostého důvodu. Zde byl k dispozici kanál Nova Sport 1, ale chyběl zde druhý. Tedy Nova Sport 2. To je však v době psaní tohoto článku minulostí, jelikož došlo právě k tomu, že se do nabídky tento druhý kanál také přidal. Tedy abychom byli konkrétní, mluvíme zde o kanále s označením Nova Sport 2 HD. Tedy v tom, který přináší bohatou nabídku různých přenosů a také jistoty kvalitního HD vysílání.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019