Nova Sport přináší několik novinek

Sport v televizi stále táhne. Ostatně v minulosti to potvrdil vznik celé řady nových televizních kanálů, a dnes to jasně potvrzuje jejich celkový počet. V nabídce možností nechybí ani kanály tuzemské, kam se řadí i Nova Sport. A tento kanál přichází se zajímavými novinkami.

Francouzská fotbalová liga

Pokud jsou přenosy, které lákají skutečně hodně, tak se jedná o přenosy fotbalové. A není třeba dodávat, že nejvíce pochopitelně táhnou ty ligy, které patří mezi nejlepší. A právě jednu takovou se podařilo získat na kanál Nova Sport 2. Je to nejvyšší francouzská fotbalová liga, na kterou tato placená televize získala svá práva. Nebude to ale jenom Ligue 1, jelikož v plánu je také vysílání další porce francouzského fotbalu. Konkrétně to má být ještě druhá liga, tedy Ligue 2 a dále Francouzský ligový pohár.

Porce fotbalu by měla být opravdu velká. Když se podíváme na to, jaké má Nova plány, tak jsou spojeny s tím, že by se mělo odvysílat až 5 zápasů první ligy v každém kole. Prioritou budou přenosy sobotní a také nedělní. Chybět by však neměly ani různé sestřihy ze zápasů. Tedy takzvaná highlights, které jsou také velmi populární.

Nově i v nabídce freeSAT

Druhá novinka se týká toho, kde je možné sportovní kanály TV Nova sledovat. Jedná se o kanály placené, ale to neznamená, že musí být nutně dostupné na úplně všech variantách – tedy u všech poskytovatelů. Zajímavou výjimkou byla doposud satelitní televize Freesat. A to z jednoho prostého důvodu. Zde byl k dispozici kanál Nova Sport 1, ale chyběl zde druhý. Tedy Nova Sport 2. To je však v době psaní tohoto článku minulostí, jelikož došlo právě k tomu, že se do nabídky tento druhý kanál také přidal. Tedy abychom byli konkrétní, mluvíme zde o kanále s označením Nova Sport 2 HD. Tedy v tom, který přináší bohatou nabídku různých přenosů a také jistoty kvalitního HD vysílání.

Aktuálně v tv světě
V posledních letech se s novými seriály v rámci českých televizí doslova roztrhl pytel. Vedení televizních stanic ..
19.05.2019
Diváci v České republice jsou pravidelně zásobováni skvělými kriminálními seriály, z nichž nad ostatními bezesporu ..
16.05.2019
Generální ředitel Petr Dvořák podal návrh, aby ředitelem Ostravského studia ČT zůstal dosavadní ředitel Tomáš ..
12.05.2019
Skupina Prima v loňském roce učinila zásadní rozhodnutí. Kromě upravení programu Prima Love spustila i vysílání ..
11.05.2019
Česká televize se poslední roky poměrně intenzivně zaměřuje na kvalitní seriálovou tvorbu. A to jak v podobě té, ..
06.05.2019
Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky ..
05.05.2019
Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága ..
28.04.2019
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019