Nova Sport přináší několik novinek

Sport v televizi stále táhne. Ostatně v minulosti to potvrdil vznik celé řady nových televizních kanálů, a dnes to jasně potvrzuje jejich celkový počet. V nabídce možností nechybí ani kanály tuzemské, kam se řadí i Nova Sport. A tento kanál přichází se zajímavými novinkami.

Francouzská fotbalová liga

Pokud jsou přenosy, které lákají skutečně hodně, tak se jedná o přenosy fotbalové. A není třeba dodávat, že nejvíce pochopitelně táhnou ty ligy, které patří mezi nejlepší. A právě jednu takovou se podařilo získat na kanál Nova Sport 2. Je to nejvyšší francouzská fotbalová liga, na kterou tato placená televize získala svá práva. Nebude to ale jenom Ligue 1, jelikož v plánu je také vysílání další porce francouzského fotbalu. Konkrétně to má být ještě druhá liga, tedy Ligue 2 a dále Francouzský ligový pohár.

Porce fotbalu by měla být opravdu velká. Když se podíváme na to, jaké má Nova plány, tak jsou spojeny s tím, že by se mělo odvysílat až 5 zápasů první ligy v každém kole. Prioritou budou přenosy sobotní a také nedělní. Chybět by však neměly ani různé sestřihy ze zápasů. Tedy takzvaná highlights, které jsou také velmi populární.

Nově i v nabídce freeSAT

Druhá novinka se týká toho, kde je možné sportovní kanály TV Nova sledovat. Jedná se o kanály placené, ale to neznamená, že musí být nutně dostupné na úplně všech variantách – tedy u všech poskytovatelů. Zajímavou výjimkou byla doposud satelitní televize Freesat. A to z jednoho prostého důvodu. Zde byl k dispozici kanál Nova Sport 1, ale chyběl zde druhý. Tedy Nova Sport 2. To je však v době psaní tohoto článku minulostí, jelikož došlo právě k tomu, že se do nabídky tento druhý kanál také přidal. Tedy abychom byli konkrétní, mluvíme zde o kanále s označením Nova Sport 2 HD. Tedy v tom, který přináší bohatou nabídku různých přenosů a také jistoty kvalitního HD vysílání.

Aktuálně v tv světě
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018