Nova Sport přináší několik novinek

Sport v televizi stále táhne. Ostatně v minulosti to potvrdil vznik celé řady nových televizních kanálů, a dnes to jasně potvrzuje jejich celkový počet. V nabídce možností nechybí ani kanály tuzemské, kam se řadí i Nova Sport. A tento kanál přichází se zajímavými novinkami.

Francouzská fotbalová liga

Pokud jsou přenosy, které lákají skutečně hodně, tak se jedná o přenosy fotbalové. A není třeba dodávat, že nejvíce pochopitelně táhnou ty ligy, které patří mezi nejlepší. A právě jednu takovou se podařilo získat na kanál Nova Sport 2. Je to nejvyšší francouzská fotbalová liga, na kterou tato placená televize získala svá práva. Nebude to ale jenom Ligue 1, jelikož v plánu je také vysílání další porce francouzského fotbalu. Konkrétně to má být ještě druhá liga, tedy Ligue 2 a dále Francouzský ligový pohár.

Porce fotbalu by měla být opravdu velká. Když se podíváme na to, jaké má Nova plány, tak jsou spojeny s tím, že by se mělo odvysílat až 5 zápasů první ligy v každém kole. Prioritou budou přenosy sobotní a také nedělní. Chybět by však neměly ani různé sestřihy ze zápasů. Tedy takzvaná highlights, které jsou také velmi populární.

Nově i v nabídce freeSAT

Druhá novinka se týká toho, kde je možné sportovní kanály TV Nova sledovat. Jedná se o kanály placené, ale to neznamená, že musí být nutně dostupné na úplně všech variantách – tedy u všech poskytovatelů. Zajímavou výjimkou byla doposud satelitní televize Freesat. A to z jednoho prostého důvodu. Zde byl k dispozici kanál Nova Sport 1, ale chyběl zde druhý. Tedy Nova Sport 2. To je však v době psaní tohoto článku minulostí, jelikož došlo právě k tomu, že se do nabídky tento druhý kanál také přidal. Tedy abychom byli konkrétní, mluvíme zde o kanále s označením Nova Sport 2 HD. Tedy v tom, který přináší bohatou nabídku různých přenosů a také jistoty kvalitního HD vysílání.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018