Nová sportovní stanice na Slovensku

Stejně jako v České republice, tak i na Slovenku se tento podzim roztrhl pytel s novými televizními stanicemi. Na Slovensku se zaměřili na fanoušky sportovních událostí a pod hlavičkou slovenské skupiny JOJ Media House tak vznikl nový program JOJ Šport.

Nový sportovní kanál láká diváky především na přímé přenosy domácích fotbalových a hokejových lig. Zaměří se však i na další sporty a minimálně podle slibů se bude jednat o široké portfolio. Především pak půjde o přenosy zápasů a závodů, které jsou na Slovenku divácky zajímavé – velkým tahákem bude třeba sjezdové lyžování, kde se momentálně daří Petře Vlhové. Diváci se také mohou těšit na volejbalovou Ligu mistrů a podle vyjádření televize je do budoucna čekají i přímé přenosy zápasů Mistrovství světa v ledním hokeji.

JOJ Šport se od začátku prezentuje jako velký podporovatel slovenského sportu a kromě vysílání zápasů týkajících se domácích sportovců se chystá představovat jednotlivé osobnosti slovenského sportu a také dostat do centra pozornosti mládežnický sport a upřít zrak veřejnosti na slibné talenty.

Zatím je kanál dostupný zdarma, ale vypadá to, že po nějakém čase přejde do placeného režimu. Dochází tak k propojení internetového sportovního vysílání, se kterým JOJ pracovala již dříve. Zároveň bude nový kanál doplňovat a v určitých ohledech možná i nahrazovat sportovní vysílání veřejnoprávní televize.

Na území České republiky je nový kanál nedostupný, někteří diváci na něj však přece jen dosáhnou – jsou to ti, kteří si platí přístup ke slovenským kanálům a JOJ Šport by se tak měla stát i součástí jejich programové nabídky.

Aktuálně v tv světě
TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje ..
25.05.2022
Seriál Chlap je vysílán na TV Nova každý čtvrtek od 20:20. První díl byl vysílán 10.3. Každý díl se odvysílá znovu ..
22.05.2022
Mixxxer show jede na Óčko TV už od roku 2012, jedná se o klasickou talkshow s hosty, ve většině případů se jedná o ..
17.05.2022
V tomto roce vyšla další sezona show Farmář hledá ženu, aktuálně bylo odvysíláno 7 dílů. Tato show se vysílá a ..
15.05.2022
Již od 10. května mohou diváci sledovat na televizi Nova novou řadu oblíbené reality show Utajený šéf. V této reality ..
08.05.2022
Již tento týden se dostane na televizní obrazovky oceňovaný dokument Jednotka intenzivního života. Dokument se zabýva ..
05.05.2022
Od 27. dubna se na obrazovky stanice Nova Fun dostane nová skečová show s názvem První dobrá.Tuto show vytvořili čtyři ..
01.05.2022
Minulé pondělí byl státní svátek, na večerním programu tak byla mimo jiné i pohádka. I přesto nejvyšší sledovanost ..
29.04.2022
Skupina Nova minulý vloni na podzim spustila zcela novou stanici pro ženy Nova Lady a zároveň provedla řadu programových a ..
23.04.2022
Česká televize na veletrhu v Cannes nakoupila nové seriály a filmy. Naopak prodala do zahraniční některé své pohádky ..
20.04.2022