Nová sportovní stanice na Slovensku

Stejně jako v České republice, tak i na Slovenku se tento podzim roztrhl pytel s novými televizními stanicemi. Na Slovensku se zaměřili na fanoušky sportovních událostí a pod hlavičkou slovenské skupiny JOJ Media House tak vznikl nový program JOJ Šport.

Nový sportovní kanál láká diváky především na přímé přenosy domácích fotbalových a hokejových lig. Zaměří se však i na další sporty a minimálně podle slibů se bude jednat o široké portfolio. Především pak půjde o přenosy zápasů a závodů, které jsou na Slovenku divácky zajímavé – velkým tahákem bude třeba sjezdové lyžování, kde se momentálně daří Petře Vlhové. Diváci se také mohou těšit na volejbalovou Ligu mistrů a podle vyjádření televize je do budoucna čekají i přímé přenosy zápasů Mistrovství světa v ledním hokeji.

JOJ Šport se od začátku prezentuje jako velký podporovatel slovenského sportu a kromě vysílání zápasů týkajících se domácích sportovců se chystá představovat jednotlivé osobnosti slovenského sportu a také dostat do centra pozornosti mládežnický sport a upřít zrak veřejnosti na slibné talenty.

Zatím je kanál dostupný zdarma, ale vypadá to, že po nějakém čase přejde do placeného režimu. Dochází tak k propojení internetového sportovního vysílání, se kterým JOJ pracovala již dříve. Zároveň bude nový kanál doplňovat a v určitých ohledech možná i nahrazovat sportovní vysílání veřejnoprávní televize.

Na území České republiky je nový kanál nedostupný, někteří diváci na něj však přece jen dosáhnou – jsou to ti, kteří si platí přístup ke slovenským kanálům a JOJ Šport by se tak měla stát i součástí jejich programové nabídky.

Aktuálně v tv světě
Již 27. února vypukne na Voyo vysílání třetí řady nejdrsnější a nejnáročnější reality show. Diváci TV Nova si na ..
20.02.2024

Televizní stanice Prima si pro své diváky přichystala plynulý přechod z jednoho ..

18.02.2024
Jaro na České televizi bude skutečně plodné a pro diváky lákavé. Těšit se totiž můžeme například na komediálně ..
13.02.2024
V neděli 4. února 2024 oslavila stanice Nova již své 30. narozeniny. U té příležitosti se v Televizních novinách ..
10.02.2024
Tomáš a Tereza prožívají lovestory jako z filmu, jenomže potom dojde k jedné situaci, kterou si Tereza nenechá vysvětlit. ..
08.02.2024
Šestidílná minisérie Adama Sedláka Adikts pojednává o skupině studentů adiktologie, kteří se rozhodnou pro experiment, ..
04.02.2024
Přeneste se do dovolenkové a Čechy oblíbené destinace a společně s dvojicí detektivů se pusťte do vyšetřování ..
01.02.2024
Co když je žena natolik hodná obětavá, že se zasekne ve vztahu s někým, kdo s ní nemá vážné úmysly? To je případ ..
28.01.2024
V roce 2023 vyšel komediální seriál Dobré ráno, Brno! a diváci si jej nemohli vynachválit. Právě nadhled a nadsázka, s ..
25.01.2024
V roce 2021 měla v českých kinech premiéru romantická komedie Láska na špičkách. V hlavních rolích se objevila Vica ..
21.01.2024