Nová sportovní stanice na Slovensku

Stejně jako v České republice, tak i na Slovenku se tento podzim roztrhl pytel s novými televizními stanicemi. Na Slovensku se zaměřili na fanoušky sportovních událostí a pod hlavičkou slovenské skupiny JOJ Media House tak vznikl nový program JOJ Šport.

Nový sportovní kanál láká diváky především na přímé přenosy domácích fotbalových a hokejových lig. Zaměří se však i na další sporty a minimálně podle slibů se bude jednat o široké portfolio. Především pak půjde o přenosy zápasů a závodů, které jsou na Slovenku divácky zajímavé – velkým tahákem bude třeba sjezdové lyžování, kde se momentálně daří Petře Vlhové. Diváci se také mohou těšit na volejbalovou Ligu mistrů a podle vyjádření televize je do budoucna čekají i přímé přenosy zápasů Mistrovství světa v ledním hokeji.

JOJ Šport se od začátku prezentuje jako velký podporovatel slovenského sportu a kromě vysílání zápasů týkajících se domácích sportovců se chystá představovat jednotlivé osobnosti slovenského sportu a také dostat do centra pozornosti mládežnický sport a upřít zrak veřejnosti na slibné talenty.

Zatím je kanál dostupný zdarma, ale vypadá to, že po nějakém čase přejde do placeného režimu. Dochází tak k propojení internetového sportovního vysílání, se kterým JOJ pracovala již dříve. Zároveň bude nový kanál doplňovat a v určitých ohledech možná i nahrazovat sportovní vysílání veřejnoprávní televize.

Na území České republiky je nový kanál nedostupný, někteří diváci na něj však přece jen dosáhnou – jsou to ti, kteří si platí přístup ke slovenským kanálům a JOJ Šport by se tak měla stát i součástí jejich programové nabídky.

Aktuálně v tv světě
Věříte na náhodu? Nebo na osud? Co když je to všechno jinak a váš osud má v rukou několik lidí, kteří bedlivě ..
10.07.2024

Každý milovník cyklistiky jistě dobře ví, že první červencové týdny jsou zasvěceny ..

09.07.2024
O Venus a Sereně Williamsových slyšel snad úplně každý. Tyto sestry ohromily celý svět a na tenisových kurtech ..
07.07.2024
V roce 2017 se obrazovkách České televize objevil seriál Svět pod hlavou. Jeho děj se zasazen do let 2016 a 1982. Režijně ..
30.06.2024
Od natočení kultovní české komedie Zdeňka Trošky uběhlo již 35 let, ale stále se jedná o film, který Češi milují. ..
26.06.2024
Mistryně romantických komedií Nancy Meyers do svého filmu Lepší pozdě nežli později v roce 2003 obsadila Diane Keaton a ..
23.06.2024
Hokejové šílenství je za námi, titul Mistrů světa máme doma a od pátku 14. června se všichni soustředíme na ..
20.06.2024
Jak to vypadá, když se autobus plný Čechů vydá na dovolenou k moři? Pobavte se u nyní již kultovní české komedie, ..
16.06.2024
Gabrielu Soukalovou zná téměř celá Česká republika. Jedná se o nejúspěšnější biatlonistku naší historie, která se ..
11.06.2024

Fanoušci televizní stanice Markíza, kteří milují klasické seriály, filmy a televizní ..

08.06.2024