Nová sportovní stanice na Slovensku

Stejně jako v České republice, tak i na Slovenku se tento podzim roztrhl pytel s novými televizními stanicemi. Na Slovensku se zaměřili na fanoušky sportovních událostí a pod hlavičkou slovenské skupiny JOJ Media House tak vznikl nový program JOJ Šport.

Nový sportovní kanál láká diváky především na přímé přenosy domácích fotbalových a hokejových lig. Zaměří se však i na další sporty a minimálně podle slibů se bude jednat o široké portfolio. Především pak půjde o přenosy zápasů a závodů, které jsou na Slovenku divácky zajímavé – velkým tahákem bude třeba sjezdové lyžování, kde se momentálně daří Petře Vlhové. Diváci se také mohou těšit na volejbalovou Ligu mistrů a podle vyjádření televize je do budoucna čekají i přímé přenosy zápasů Mistrovství světa v ledním hokeji.

JOJ Šport se od začátku prezentuje jako velký podporovatel slovenského sportu a kromě vysílání zápasů týkajících se domácích sportovců se chystá představovat jednotlivé osobnosti slovenského sportu a také dostat do centra pozornosti mládežnický sport a upřít zrak veřejnosti na slibné talenty.

Zatím je kanál dostupný zdarma, ale vypadá to, že po nějakém čase přejde do placeného režimu. Dochází tak k propojení internetového sportovního vysílání, se kterým JOJ pracovala již dříve. Zároveň bude nový kanál doplňovat a v určitých ohledech možná i nahrazovat sportovní vysílání veřejnoprávní televize.

Na území České republiky je nový kanál nedostupný, někteří diváci na něj však přece jen dosáhnou – jsou to ti, kteří si platí přístup ke slovenským kanálům a JOJ Šport by se tak měla stát i součástí jejich programové nabídky.

Aktuálně v tv světě
Jsou filmy, které si pustíte na nedělní odpoledne, když si chcete odpočinout od každodenního shonu. Český film ..
27.01.2023
Když se řekne režisér Zdeněk Podskalský st., je to záruka dobré zábavy. Na svém kontě má tento tvůrce řadu ..
19.01.2023
Televizní stanice Prima pravidelně zásobuje diváky reprízami seriálů natočený už dříve. Patří k nim i italská ..
17.01.2023
Televizní stanice ČT2 připravila na sobotní večer pro diváky lahůdku v podobě německo-rakouské minisérie Sisi z roku ..
15.01.2023
Filmy se životopisnou tématikou patří k oblíbeným pořadům. Režisér Joe Wright se rozhodl natočit snímek o období ..
11.01.2023
Televizní stanice Prima Zoom připravila pro své diváky dokumentární lahůdku USA v podobě osmidílného seriálu, v němž ..
08.01.2023

Spisovatel Vladimír Neff je autorem knižní předlohy ..

05.01.2023
Nový rok lze přivítat různě. S přáteli na horách, s rodinou doma nebo s partnerem v některé zajímavé destinaci. Pokud ..
01.01.2023
Diváci si už zvykli, že do svého vysílacího programu na poslední den v roce ČT1 zařazuje opakování klasické televizní ..
31.12.2022
Vánoce již klepou na dveře, takže by to možná chtělo raději se podívat na nějakou pěknou pohádku. Americký film Únos ..
24.12.2022