Nova uvede svou novou Chartshow

TV Nova konečně odhalí svou hlavní novinku tohoto podzimu. Nejde přitom o žádný seriál ani film, ale o hudební pořad nazvaný Chartshow, který přinese ty největší hity české či slovenské popmusic. Zdálo by se, že podobných pořadů tu už bylo mnoho. Jedním příkladem za všechny může být již odvysílaná hudební show To byl náš hit. Ale Chartshow má být úplně o něčem jiném. TV Nova ji připravuje se svou sesterskou slovenskou televizí Markíza a obě ji také odvysílají zároveň. Kdy? Již v sobotu 8. listopadu, a to konkrétně od 20:20 hodin.

S Gottem i Vondráčkovou

V zábavně-hudebním pořadu se objeví přední osobnosti české a slovenské hudební scény. V jejich čele uvidí diváci Karla Gotta, zpěvačku Helenu Vondráčkovou a chybět nebudou ani Václav Neckář, Lucie Bílá, Peter Cmorík, Katka Knechtová či skupina No Name. A mezi hosty, kteří budou povídat, vzpomínat a bavit diváky budou Maroš Kramár, Martin Dejdar či Marta Jandová. Celou show bude uvádět slovenská moderátorka Adela Banášová, která se vryla do paměti diváků díky spolupráci s Leošem Marešem – a i ten se v pořadu objeví, i když ho nebude uvádět.

30 hitů

A o co vlastně konkrétně půjde? V pořadu se divákům představí a znovu připomene na třicet českých či slovenských hitů, které si oblíbily již celé generace posluchačů. Nepůjde o žádné písně moderních interpretů, které za pár měsíců už nikdo zase nezná, ale o skutečné perly, které milují Češi i Slováci. Kritériem pro výběr písní do pořadu byla i jejich prodejnost či to, jak posunuly svého interpreta dál. Na výběru písní spolupracoval také hudební odborník Juraj Čurný, takže by mělo jít o kvalitní vzorek československé popmusic. Jak povedené to bude, mohou diváci již brzy sami posoudit. TV Nova ovšem slibuje výjimečný hudební i divácký zážitek, který si rádi pustí jak mladší, tak i starší generace.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018