Nova zkouší prorazit s vlastní tvorbou na placeném kanále

V posledních dnech zahájila Nova poměrně výraznou kampaň ke své chystané minisérii Případ Roubal. Pro skupinu Nova se jedná o docela přelomový projekt, neboť jej bude v premiéře vysílat na svém placeném kanále Voyo a činí tak krok k tomu, aby byl exkluzivní obsah dostupný především platícím divákům.

Podobné směřování naznačoval už přesun divácky oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 do placené sféry, skutečnost, že Nova vypálí očekávanou thrillerovou minisérii právě na Voyo, tento trend jen potvrzuje.

Případ Roubal bude podle dostupných informací třídílnou minisérií věnovanou případu jednoho z nejhorších českých sériových vrahů Ivana Roubala. Děj je samozřejmě zasazen do 90. let, kdy Roubal své zločiny páchal a byl za ně souzen. Vzhledem k tomu, že se jedná o sérii věnovanoi skutečným událostem, které si většina diváků pamatuje, vzbuzuje seriál značnou zvědavost, která je navíc podporovaná cílenou kampaní.

V hlavní roli se objeví Hynek Čermák, diváci se však mohou těšit na celou řadu dalších hereckých osobností od Davida Švehlíka až po Jana Čenského, velkou exkluzivitu projektu naznačuje i herecká účast Dagmar Havlové.

Voyo bylo jako internetová platforma spuštěno v roce 2011, nejdříve sloužilo především jako placený archiv, postupně se přesouvalo k zacílení na skalní fanoušky, kteří si zde například mohou oblíbené pořady přehrávat ještě před jejich premiérou na neplacených kanálech. Nyní se zdá, že se na Voyo bude častěji objevovat originální obsah a vlastní tvorba, která nebude dostupná na volně dostupných programech. Koneckonců Případ Roubal vznikl jako první série pod značkou Voyo Originál, což naznačuje, že se chystají další projekty uveřejňované se stejnou strategií jako tato minisérie.

Aktuálně v tv světě
TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje ..
25.05.2022
Seriál Chlap je vysílán na TV Nova každý čtvrtek od 20:20. První díl byl vysílán 10.3. Každý díl se odvysílá znovu ..
22.05.2022
Mixxxer show jede na Óčko TV už od roku 2012, jedná se o klasickou talkshow s hosty, ve většině případů se jedná o ..
17.05.2022
V tomto roce vyšla další sezona show Farmář hledá ženu, aktuálně bylo odvysíláno 7 dílů. Tato show se vysílá a ..
15.05.2022
Již od 10. května mohou diváci sledovat na televizi Nova novou řadu oblíbené reality show Utajený šéf. V této reality ..
08.05.2022
Již tento týden se dostane na televizní obrazovky oceňovaný dokument Jednotka intenzivního života. Dokument se zabýva ..
05.05.2022
Od 27. dubna se na obrazovky stanice Nova Fun dostane nová skečová show s názvem První dobrá.Tuto show vytvořili čtyři ..
01.05.2022
Minulé pondělí byl státní svátek, na večerním programu tak byla mimo jiné i pohádka. I přesto nejvyšší sledovanost ..
29.04.2022
Skupina Nova minulý vloni na podzim spustila zcela novou stanici pro ženy Nova Lady a zároveň provedla řadu programových a ..
23.04.2022
Česká televize na veletrhu v Cannes nakoupila nové seriály a filmy. Naopak prodala do zahraniční některé své pohádky ..
20.04.2022