Nova zkouší prorazit s vlastní tvorbou na placeném kanále

V posledních dnech zahájila Nova poměrně výraznou kampaň ke své chystané minisérii Případ Roubal. Pro skupinu Nova se jedná o docela přelomový projekt, neboť jej bude v premiéře vysílat na svém placeném kanále Voyo a činí tak krok k tomu, aby byl exkluzivní obsah dostupný především platícím divákům.

Podobné směřování naznačoval už přesun divácky oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 do placené sféry, skutečnost, že Nova vypálí očekávanou thrillerovou minisérii právě na Voyo, tento trend jen potvrzuje.

Případ Roubal bude podle dostupných informací třídílnou minisérií věnovanou případu jednoho z nejhorších českých sériových vrahů Ivana Roubala. Děj je samozřejmě zasazen do 90. let, kdy Roubal své zločiny páchal a byl za ně souzen. Vzhledem k tomu, že se jedná o sérii věnovanoi skutečným událostem, které si většina diváků pamatuje, vzbuzuje seriál značnou zvědavost, která je navíc podporovaná cílenou kampaní.

V hlavní roli se objeví Hynek Čermák, diváci se však mohou těšit na celou řadu dalších hereckých osobností od Davida Švehlíka až po Jana Čenského, velkou exkluzivitu projektu naznačuje i herecká účast Dagmar Havlové.

Voyo bylo jako internetová platforma spuštěno v roce 2011, nejdříve sloužilo především jako placený archiv, postupně se přesouvalo k zacílení na skalní fanoušky, kteří si zde například mohou oblíbené pořady přehrávat ještě před jejich premiérou na neplacených kanálech. Nyní se zdá, že se na Voyo bude častěji objevovat originální obsah a vlastní tvorba, která nebude dostupná na volně dostupných programech. Koneckonců Případ Roubal vznikl jako první série pod značkou Voyo Originál, což naznačuje, že se chystají další projekty uveřejňované se stejnou strategií jako tato minisérie.

Aktuálně v tv světě
V posledních dnech zahájila Nova poměrně výraznou kampaň ke své chystané minisérii Případ Roubal. Pro skupinu Nova se ..
25.11.2021
V pátek 19. listopadu odvysílá televize Nova ve svém prime-timu vyhlášení ankety Český slavík. Slavné hudební ceny se ..
21.11.2021
I na obrazovky RTSV dorazila mutace britské soutěže The Great British Bake Off a podařilo se jí zaujmout slovenské diváky ..
17.11.2021
Skupina Nova přinesla v minulých dnech  na český televizní trh poněkud překvapivě novou stanici, kterou představila pod ..
14.11.2021
Televize Prima chystá v roce 2022 zaujmout své diváky novým seriálem – pojmenovala ho ZOO a půjde o oddechový seriál se ..
10.11.2021
Česká televize na svém druhém programu přináší od 11. listopadu sedmidílnou sérii Svět v plamenech (v anglickém ..
05.11.2021

Televizní stanice Nova se chystá natočit další řadu úspěšného modelu reality show pod názvem Survivor ..

21.10.2021

Jaké pořady nebo televizní filmy se dostaly do čela uplynulého týdne? Diváci si potrpí ..

19.10.2021

Nejrozšířenější televizní skupina Prima oznamuje zrod nového tematického kanálu, který bude ..

15.10.2021
Máme za sebou další týden plný zábavy, akce, napětí a poznání, které nám televizní stanice pravidelně předkládají ..
10.10.2021