Novácká Výměna manželek ovládla středeční večer. Předběhla i novou sérii pořadu MasterChef

Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už tradičně táhne pozornost širokého spektra diváků a ani ve středu tomu nebylo jinak. Se sledovaností ve výši 927 tisíc diváků obsadila první příčku. V závěsu za Výměnou manželek se umístily Nejlepší trapasy konkurenční ČT 1. Třetí příčku pak ovládla nové série úspěšné kuchařské show MasterChef Česko.

Návrat Výměny manželek

Výměna manželek se na obrazovkách objevila po delší odmlce, a možná i proto nalákala více diváků než obvykle. Jako již tradičně proti sobě stály dvě poměrně odlišné rodiny, z nichž jedna byla typická především absentujícími hygienickými nároky, takže diváci si opět přišli na své a Výměna přinesla tolik očekávané napětí, hádky a skandály.

Nová série kuchařské show MasterChef Česko

Ihned po skončení Výměny manželek nasadila Nova první díl nové řady soutěže amatérských kuchařů MasterChef Česko. Oproti starším sériím diváka zaujme především nové složení poroty a samozřejmě i zbrusu noví soutěžící v čele s přespříliš sebevědomým bodyguardem, který se neštítil porotě dokonce i vyhrožovat.

Konkurenční stanice zůstaly pozadu

Konkurenční televize tentokrát na Novu nestačily. Souběžně s MasterChefem běžel na ČT 1 kultovní film Černí baroni, který však přilákal jen necelého půl milionu diváků. Prima po desáté hodině nabídla Show Jana Krause, kterého si však pustilo jen něco málo přes 300 tisíc diváků.

Středečnímu televiznímu večeru tedy jednoznačně dominovala televize Nova. Ta dlouhodobě cílí na diváky, kteří u televize hledají spíše zábavu či vzrušení než cokoliv jiného. S Výměnou manželek a zábavnou kuchařskou show se zřejmě trefila do černého. Jak Výměna manželek, tak i MasterChef byly v minulosti poměrně dobře sledovanými programy, takže Nova může doufat, že i další středeční večery zůstanou v její režii.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019