Novácká Výměna manželek ovládla středeční večer. Předběhla i novou sérii pořadu MasterChef

Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už tradičně táhne pozornost širokého spektra diváků a ani ve středu tomu nebylo jinak. Se sledovaností ve výši 927 tisíc diváků obsadila první příčku. V závěsu za Výměnou manželek se umístily Nejlepší trapasy konkurenční ČT 1. Třetí příčku pak ovládla nové série úspěšné kuchařské show MasterChef Česko.

Návrat Výměny manželek

Výměna manželek se na obrazovkách objevila po delší odmlce, a možná i proto nalákala více diváků než obvykle. Jako již tradičně proti sobě stály dvě poměrně odlišné rodiny, z nichž jedna byla typická především absentujícími hygienickými nároky, takže diváci si opět přišli na své a Výměna přinesla tolik očekávané napětí, hádky a skandály.

Nová série kuchařské show MasterChef Česko

Ihned po skončení Výměny manželek nasadila Nova první díl nové řady soutěže amatérských kuchařů MasterChef Česko. Oproti starším sériím diváka zaujme především nové složení poroty a samozřejmě i zbrusu noví soutěžící v čele s přespříliš sebevědomým bodyguardem, který se neštítil porotě dokonce i vyhrožovat.

Konkurenční stanice zůstaly pozadu

Konkurenční televize tentokrát na Novu nestačily. Souběžně s MasterChefem běžel na ČT 1 kultovní film Černí baroni, který však přilákal jen necelého půl milionu diváků. Prima po desáté hodině nabídla Show Jana Krause, kterého si však pustilo jen něco málo přes 300 tisíc diváků.

Středečnímu televiznímu večeru tedy jednoznačně dominovala televize Nova. Ta dlouhodobě cílí na diváky, kteří u televize hledají spíše zábavu či vzrušení než cokoliv jiného. S Výměnou manželek a zábavnou kuchařskou show se zřejmě trefila do černého. Jak Výměna manželek, tak i MasterChef byly v minulosti poměrně dobře sledovanými programy, takže Nova může doufat, že i další středeční večery zůstanou v její režii.

Aktuálně v tv světě
Dvě největší tuzemské komerční televizní společnosti spustily své mediální kampaně a představily svůj nový program ..
22.08.2019
S podzimem se opět vrací vysílání nových nebo dokonce živě vysílaných pořadů. Děje se tak vždy po uvolněném ..
16.08.2019
Změna vlastnických podílů, která potkala sdružení pořadů Prima, by se z hlediska toho, že ji bude vlastnit v podstatě ..
13.08.2019
Poslední dobou ovládá televizní trh poměrně pozitivní trend, a totiž to, že televizní obsah spíše roste na kvalitě, a ..
11.08.2019
Prázdniny ještě nejsou pryč, ale televize Prima již představila svůj programový plán na podzim. Už tedy víme, na co se ..
06.08.2019
Léto je sice v plném proudu, ale Česká televize i během doby dovolených nezahálí a natáčí nový seriál, který by se ..
02.08.2019
Televize Nova chystá i letos pro své diváky oblíbený Den s Novou, v jehož rámci si zájemci budou moci prohlédnout ..
31.07.2019
Dětská stanice ČT :D oslaví letos v srpu své sedmé výročí. K němu svým malým i větším divákům přinese několik ..
26.07.2019
U České televize a její konkurence můžeme vidět v jejich tvorbě někdy opravdu velký rozdíl. ČT se často zaměřuje, ..
24.07.2019
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019